Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, etaj 3, zona Dambovita, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 3 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - 2 Holuri - Bucatarie - ...

1580 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat, 69.2 mp utili, etaj 2/9, zona Aradului
6
1

ID Intern: P677 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat situat la etajul 2/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

1806 EUR/m2 | 69 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Central Complex Studentesc Teren 759mp S+P+7E+R | POT 50% CUT 2.4
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un teren intravilan cu suprafata de 759 mp, situat in Timisoara, in inima Complexului Studentesc, langa BRD – una dintre cele mai cautate si circulate zone din oras.
Amplasamentul beneficiaza de vizibilitate excelenta, acces facil si potrivit ...

759 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare teren agricol
2
12

Vanzare teren agricol

Vand 10.000 mp teren agricol in Timisoara, judetul Timis, zona industriala Freidorf, situat in spate la metro.

10,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere de vânzare – Zona UMT, Timișoara| 105 mp
14

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 5 camere, situat în zona UMT, într-o locație liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului. Localizare Imobilul beneficiază de o poziționare excelentă: În apropiere de Muzeul Satului Bănățean La câteva ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

umt, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|
5

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc îngrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai accesibile și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Caracteristici principale Tip imobil: Apartament Număr camere: 2 Compartimentare: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Calea Lipovei | 47 mp | 84.000 EURO|
7
2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Calea Lipovei, o zonă apreciată pentru accesul facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și servicii. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 1986 ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3  camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa
7

Apartament 3 camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa

Voog Development va prezinta un apartament ideal pentru un stil de viață modern, situat la etajul 1, cu suprafață utilă de 65 mp + terasă generoasă de 12 mp 3 camere decomandate 2 dormitoare confortabile ️️ Living luminos și primitor ️ Baie modernă Terasă spațioasă – perfectă pentru relaxare ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

mehala, Timisoara, Timis

teren ghilad

teren ghilad

teren intravilan ghilad cu casa bătrânească caut suprafață 3000,4,5000 mp mai pe la margine

3,000 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro
13

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, la etajul 4/4 al unui bloc anvelopat,situat pe str Burebista . Apartamentul are o suprafață utilă de aproximativ 50 mp, dispune de bucătărie închisă și necesită renovare. Datorită amplasării, este pretabil atât pentru ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

 Vand casa zona Modern, Timisoara, amplasata pe un teren de 550 m patrati, 2 fronturi stradale
5
51

Este o casa din caramida, de aproximativ 110 metri patrati utili, construita in anul 1951 si este amplasat pe un teren de 550 metri patrati. Este pozitionata la intersectia strazii Lorena cu Aleea Padurea Verde, deci are 2 fronturi stradale de aproximativ 25 22 m. Casa necesita renovare si recompartimentare ...

1909 EUR/m2 | 110 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - langa Eso - constructie finalizata - 85.000 Euro
5
8

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa  zona Freidorf
8
14

Casa zona Freidorf

Agentie ofer spre vanzare casa caramida batraneasca gen duplex(perete comun) 3 camere,bucatarie,baie,camara,centrala gaz,gradina,acces auto,anexe,suprafata 314 mp. din 628 mp.Casa necesita renovari,ocupabila imediat,strada linistita,Freidorf.

1549 EUR/m2 | 71 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament decomandat, confort 1, 46 mp + balcon și boxă, bloc 2009, Girocului
11

ID: CP2894922 Golden Real Estate vă oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat pe strada Miloia, într-un bloc construit în 2009, la etajul 3 din 3. Suprafața utilă: 46 mp + boxă 9 mp (conform CF) Balcon: 4 mp Un avantaj important al apartamentului este posibilitatea de compartimentare în ...

1913 EUR/m2 | 46 m2

girocului, Timisoara, Timis

Garsonieră Etajul 1,  Zona Steaua, Ideală investiție
5
10

Garsonieră Etajul 1, Zona Steaua, Ideală investiție

ID: CP2978663 Se oferă spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, zona Steaua, la etajul 1 din 4, bloc de garsoniere. Suprafața utilă este de 20 mp. Locuința este practică și bine compartimentată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere rapidă). ✔ Confort termic ridicat ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament mansarda.
5

Apartament mansarda.

Apartament de vânzare la etajul 5(mansarda). Este model de mansarda cu pod .La primul nivel 1 baie mare,bucatarie hol de acces + living cu iesire la balcon. La etaj se găsește baie,dormitor și un living + loc de depozitare. Încălzire pe centrala,clima,mobila la comanda,etc. Suprafața totala 70mp. Mai ...