Promovat
2 camere. Padurea Verde. Mobilat si utilat
8

2 camere. Padurea Verde. Mobilat si utilat

Apartament cu 2 camere, in zonba Padurea Verde, situat la et 8 din 10, centrala proprie, incalzire in pardoseala cu temostat de ambient in fiecare incapere, terasa generoasa de 10 mp. Dispune de un loc de parcare notat in CF. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 127.000 Eur ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
10

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in Timisoara, judetul Timis, Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Imobilul are o suprafata utila de 61 mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - living cu canapea - ...

2098 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Steaua, Amenajata, Mobilata, Utilata
11
23

Zona Steaua, Amenajata, Mobilata, Utilata

Oferim spre vanzare o garsoniera 21 mp utili, situata la etajul 4 in zona STEAUA, Str. ETERNITATII. Garsoniera este compusa din hol, bucatarie, baie si camera. Locuinta dispune de toate utilitatile: apa, curent, canalizare si se vinde mobilata si utilata conform pozelor. Pret 27900 euro+ comisionul agentiei. tel. ...

1329 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Calea Sagului
11

Apartament 2 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COM 0% Apartament spatios cu 3 camere pe 2 niveluri | Odobescu
15

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu 3 camere in Timisoara, in zona Odobescu. Această locuință modernă pe două niveluri reprezintă o oportunitate de a trăi într-un spațiu sofisticat și contemporan, unde fiecare detaliu este conceput pentru a satisface toate standardele ...

1579 EUR/m2 | 107 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Badea Cartan de vânzare
20

Apartament 2 camere Badea Cartan de vânzare

Vând apartament cu 2 camere la curte comuna ,zona Badea Cartan ,amenajat cu centrala ,2 intrări ,boxa mare in acte ,la parter înalt ,vedere în curte ,50 mp utili ,liber ocupabil imediat ,detalii la telefon ,preț ,89000euro.Tel.0742143679.

1780 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la curte comuna, Zona Iosefin
11
2

Apartament 2 camere la curte comuna, Zona Iosefin

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Iosefin, pozitie excelenta, la 15 minute de mers pe jos de centru, situat la parter intr-un imobil P+1, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2
9
6

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului Exterior Nord. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + 1 Etaj retras. Anul constructiei ...

1787 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare inclus in pret
1
2

În căutarea unui apartament modern în Timișoara? Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Mehala, este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul și tehnologia de ultimă generație. Cu o suprafață utilă de 50.22 mp și un balcon de 3.53 mp, imobilul nou oferă un spațiu generos și primitor, ...

2328 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Oportunitate afacere: Spatiu industrial + Casa de locuit - Bogdanestilor
20

Oportunitate de investitie: Spatiu intustrial + Casa individuala de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare o proprietate cu functiune mixta: spatiu industrial impreuna cu o casa tip individuala pretabila pentru locuit sau clinica medicala, sediu firma, birouri. Spatiu ...

1433 EUR/m2 | 359 m2

Timisoara, Timis

Spatiu Comercial Gara de Nord de vânzare
6

Spatiu Comercial Gara de Nord de vânzare

Vând spatiu comercial 20mp utili ,zona Gara de Nord ,amenajat , grup sanitar , intrare din trotuar vad bun zona circulata ,liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau afacere birou sediu firma , preț.39900euro.Tel.0742143679.

1995 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit,

1350 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere garaj, Complexul Studentesc
12
1

Apartament cu 4 camere garaj, Complexul Studentesc

Cat Estate vă propune spre vânzare un apartament strategic poziționat în inima polului universitar al Timișoarei, ideal pentru cei care caută un randament garantat prin închiriere sau o locuință spațioasă într-o zonă vibrantă. Detalii Principale: Configurație inteligentă: 3 Dormitoare decomandate, ...

1989 EUR/m2 | 88 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Casa individuala de vanzare in Timisoara cu sauna si piscina, zona Fratelia
20
3

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Fratelia. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Timisoara, zona Fratelia, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 150 mp, balcon la etaj de 5 mp, doua ...

2600 EUR/m2 | 150 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament tip studio, 38 mp +  9 mp terasa
1
10

Apartament tip studio, 38 mp + 9 mp terasa

Blitz va propune spre vanzare apartamente superbe, localizate in zona Torontalului, in imediata apropiere a centrelor comerciale, foarte aproape de mijloace de transport in comun, la doar 5 minute auto fata de Iulius Town. Situate intr-o constructie noua, la standarde inalte, porotherm 300mm, izolatie ...

2579 EUR/m2 | 37 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 56mp, zona Giroc
5
3

Apartament cu 2 camere, 56mp, zona Giroc

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 55.57 mp utili, in zona Giroc, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajele intermediare ale unui bloc cu 3 etaje care are lift, unde mai sunt ...

2177 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, loc de parcare subteran, zona Calea Aradului
8
3

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere, in zona Aradului, o zona cu potential si de mare interes, in imediata apropiere avand Iulius Mall, Auchan, restaurante, supermarket-uri si mai multe mijloace de transport in comun. Apartamentul este desfasurat pe o suprafata de 47 mp utili + un ...

2549 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran
10
7

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie si balcon, etaj 3, partial mobilat. Finisaje de lux, incalzire in pardosea, centrala termica pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan triplu-stratificat cu izolare termica si fonica excelenta, toate geamurile si usile prevazute cu site retractabile. ...

2235 EUR/m2 | 85 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare  Zona Dorobanti
4
1

Apartament de vanzare Zona Dorobanti

Vanzare apartament cu 1 camera in zona Doronbanti,la etajul 2,suprafata de 55 mp,se vinde utilat si mobilat. Zona este foarte accesibila,in apropriere aflandu-se magazine,restaurante,parcuri,banci,farmacii,piata,sali de fitness si mijloace de transport. Apartamentul este finalizat in anul 2019.

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament superb cu 4 camere langa Esso I Giroc
7

Apartament superb cu 4 camere langa Esso I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai, langa benzinaria Esso din Giroc. Acestea se desfasoara pe o suprafata utila de 116mp si terasa de 49 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol - Living - Dormitor matrimonial cu baie si dressing - Dormitor 2 - Dormitor ...

1999 EUR/m2 | 116 m2

braytim, Timisoara, Timis

Salvează căutarea