Promovat
Oferta - 3 camere - 69 mp
10

Oferta - 3 camere - 69 mp

NEO Imobiliare - 0%Comision Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Torotalului. Apartamentul se afla la etajul 1 ,are doua bai, o suprafata de 69 mp + terasa 8 mp si beneficiaza de centrala termica, incalzire in pardoseala si un loc de parcare. Termen finalizare 2025. Pret: 130.000 ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare despartit prin camera tehnica in Ghiroda
7

Duplex de vanzare despartit prin camera tehnica in Ghiroda

Apostu Estate va propune spre vanzare duplex despărțit prin cameră tehnică în Ghiroda. Regimul de înălțime P + 1E cu o suprafață utilă de 137mp. Imobilul este construit pe o suprafață de teren de 600mp, respectiv 300mp/parte. Compartimentare : Parter : Hol spațios Dormitor / birou Baie Bucătărie cu ...

1715 EUR/m2 | 137 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Iosefin
8
6

Apartament cu doua camere in zona Iosefin

Vand apartament cu 2 camere decomandat si o suprafata utila de 45 mp, la etajul 2 5 mobilat si utilat complet, cu loc de parcare in fata blocului. Teava de gaz are proiect

1222 EUR/m2 | 45 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului, Etaj 5 cu pod
7

Apartament 2 camere Sagului, Etaj 5 cu pod

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 5 intr-un imobil P+5, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere et 4 din 5 Calea Girocului
9
2

Apartament cu 2 camere et 4 din 5 Calea Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la et 4 din 5 pe Calea Girocului, în apropierea parcului Adolescenei, cu o suprafata de 52 m2, cu balcon tip logie, bucatarie separata si cu debara. Blocul este construit în anul 1980. Apartamentul dispune de geamuri termopan, parchet reconditionat, ...

1346 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie Badea Cartan
10
7

Apartament cu 3 camere centrala proprie Badea Cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 5 camere Giroc
10

Casa individuala cu 5 camere Giroc

Va propunem casa individuala de lux în comuna Giroc, cu 5 camere. * Casa a fost finalizata în Octombrie 2022, fiind amplasata intr-o zona linistita de case beneficiind de toate utilitatile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum ...

2162 EUR/m2 | 148 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala cu 8 camere teren de 832 mp zona Girocului
18
1

Casa individuala cu 8 camere teren de 832 mp zona Girocului

De vanzare casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda si pod inalt de 3 m, este situata in Timisoara, zona Girocului, la doar cateva minute de magazine statii de autobuz, avand un numar de 8 camere, 5 bai, camera tehnica, 1 camara. Casa are o suprafata utila de 300 mp si teren 832 ...

1630 EUR/m2 | 300 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament nou 1 camera complex rezidential-COMISION 0%
9
1

Apartament nou 1 camera complex rezidential-COMISION 0%

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

2017 EUR/m2 | 34 m2

Timisoara, Timis

Apartament de 62 mp utili cu doua dormitoare si gradina de 50 mp Braytim-Urseni
7
32

Vand apartament cu doua dormitoare si living open space, 62 mp utili, CU GRADINA DE 50 MP, TRECUTI IN CF, RULOURI, incalzire in pardoseala, materiale de cea mai buna calitate, situat intr-un imobil cu 9 apartamente. Fiecarui apartament ii revine cate un loc de parcare. Imobilul este situat intr-o zona ...

1331 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

2 camere Braytim-Timisoara
17
17

2 camere Braytim-Timisoara

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon generos si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 75000 euro Telefon. 0723674418

1396 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 4 camere, boxa si balcon - Zona Dacia
9
5

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton prefabricat. ...

1491 EUR/m2 | 57 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apatament cu 2 camere de vanzare in zona Telegrafului
4

Apatament cu 2 camere de vanzare in zona Telegrafului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Telegrafului, la etajul 5,cu o suprafata de 48 mp,utilat si mobilat compelt. Aveti acces si la mijloacele de transport public. Daca doriti o vizionare sau doriti sa il achizionati,va rugam sa ne sunati la nr de tel din anunt!

1708 EUR/m2 | 48 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
5

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
1

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa cu 6 camere de vanzare in Timisoara, zona Olimpia Stadion
20
1

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Olimpia-Stadion. FOXFORT propune spre vanzare casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Timisoara, zona Olimpia-Stadion, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 194 mp si teren 460 mp. Anul ...

1803 EUR/m2 | 194 m2

Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Steaua
3
3

De vanzare garsoniera in zona Steaua

Vand garsoniera in zona Steaua în apropierea mijloacelor de transport în comun (autobuze și tramvaie), diverse centre comerciale inclusiv Mall , Dedeman. Garsoniera are o suprafață utilă de 21 mp și este situată la etajul 4 . Garsoniera este complet mobilată și utilată. Încălzirea este asigurată de rețeaua ...

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 54 mp etajul1 zona Braytim
7
26

Apartament cu 2 camere 54 mp etajul1 zona Braytim

Apartamente cu 2 camere, situat intr-un imobil P+E+M, cu suprafata de 54 mp+terasa, etajul 1. La doar 3 minute de mers pe jos se află centrele comerciale și farmacii. Materialele folosite sunt de calitate superioară, finisajele atent selectate și executate. Apartamentul este compartimentat cu un hol ...

1398 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Badea Cartan
3
11

Apartament cu o camera de vanzare in zona Badea Cartan