Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
9

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan cu PUZ | Lugojului
6

Teren intravilan cu PUZ | Lugojului

District Real Estate vă propune spre vânzare în exclusivitate 2 parcele de teren, situate pe calea Lugojului in vecinatate cu BMW si AutoSchunn. Distanța față de oraș și accesul cu ușurință la autostradă și centura Timișoarei, fac aceste parcele investiția ideală pentru afacerea ta. Parcelele fac ...

9,701 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere zona Take Ionescu etaj 1 cu centrala
8

Apartament 4 camere zona Take Ionescu etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzare in zona Take Ionescu un apartament cu 4 camere situat la etajul 1 in bloc de 10 etaje, (bloc cu lift ) are o suprafata utila de 89 mp utili, confort 1 decomadat compus din : 4 camere, 2 holuri, 2 bai, 1 balcon inchis in termopan, camara, debara si boxa la.subsol., vedere pe ...

2111 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Take Ionescu | Parter | 49 mp | Pret foarte bun
7
1

Apartament 2 camere | Take Ionescu | Parter | 49 mp | Pret foarte bun FOXFORT iti prezinta un apartament de 2 camere situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Timisoara – Take Ionescu. PROPRIETATE RAR INTALNITA LA ACEST PRET SI LOCALIZARE! Apartamentul este amplasat la parter, intr-un bloc ...

2551 EUR/m2 | 49 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex deosebit Cal Aradului, zona Ikea
13
6

Duplex deosebit Cal Aradului, zona Ikea

Duplex deosebit la asfalt, despartit prin camera tehnica, P+E, Cal Aradului, zona Ikea, pozitie foarte buna,la cheie. Suprafata utila 138 mp. Teren 416 mp. Parter : living mare, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie, hol, terasa, camera tehnica. Etaj: 3 dormitoare cu multa lumina naturala, dupa ...

2536 EUR/m2 | 138 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Telegrafului
6
31

De vanzare apartament cu 2 camere zona Telegrafului

Oferta de vanzare pentru un apartament cu 2 camere in zona Telegrafului. Apartamentul este complet mobilat si utilat, cu o suprafata de 54mp, la etajul 1 al blocului cu lift. Se vinde chiar incepand cu data de 1. Pozitionat aproape de magazine si mijloace de transport. Pentru mai multe detalii sau ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament luminos cu 1 camera și bucătărie închisă, bloc nou | Steaua
11

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament modern, cu 1 camera, complet mobilat și utilat, situat în Steaua, ideal pentru locuit dar și pentru investiție. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament decomandat ...

1459 EUR/m2 | 37 m2

steaua, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial, parter+demisol, strada pietonala, vitrina mare, 166 mp, zona Unirii
11
4

De vanzare spatiu comercial, strada pietonala, zona Unirii, vitrina mare la strada, in suprafata totala de 166 mp, parter 75 mp si demisol in suprafata de 90 mp, amenajat, inchiriat la 3 firme cu o chirie actuala de 1.650 Euro, cu posibilitatea de a inchiria toata suprafata cu o chirie totala estimata ...

2349 EUR/m2 | 166 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Iulius Mall
6
22

De vanzare apartament cu 2 camere zona Iulius Mall

Apartamentul se afla la parterul unui bloc de locuinte, cu o suprafata de 73mp, reabilitat termic, la adresa Calea Sever Bocu, vizavi de parcarea supraetajata de la Iulius Mall. Accesul in apartament se face separat de casa scarii, pe o alee, prin gradina din fata imobilului. Apartamentul este complet ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

De vanzare Garsoniera etaj 3 Sagului
7
4

De vanzare Garsoniera etaj 3 Sagului

De vanzare Garsoniera la etajul 3 din 4 ,mobilata si utilata in Sagului,langa Sdm Timisoara,suprafata utila 21 mp,pret vanzare 32.000 negociabil (se inchiriaza cu 170 minin lună) !! Tel 0747354155....

1405 EUR/m2 | 21 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile
1
2

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile

Vand 522 mp teren, intravilan, front stradal 17,00 m, situat in Calea Martirilor, intre blocuri. Toate utilitatile sunt in fata terenului. Strada asfaltata, cu sens unic. Pret: 230 euro mp. '

522 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Braytim. Aproape de Profi - Musicescu. Mobilat si utilat premium
8

Vand apartament cu 2 camere, 47 mp utili, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, rulouri la geamuri, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Dorobantilor
6
19

De vanzare apartament cu o camera zona Dorobantilor

Va prezentam un apartament decomandat cu o camera situat la etajul 1, situat in zona Dorobantilor. Acest apartament dispune de o suprafata de 30 mp. Apartamentul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: - Iulius Mall - 10 minute cu masina - ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

1  2 Duplex Nou,Giroc
8
5

1 2 Duplex Nou,Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Sagului, etaj intermediar, mobilat si utilat
12

Sagului, etaj intermediar, mobilat si utilat

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Sagului-Piata Doina, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul se afla intr-un imobil cu vecini linistiti si familisti care locuiesc acolo de multi ani, intr-o zona cu acces rapid la parcuri, mijloace de transport ...

1575 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
22

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament cu două camere, decomandate, str. Holdelor, etaj 3, o suprafata de 50 mp, centrală, aer condiționat.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea