Promovat
Spatiu comercial, de vanzare, parter, 70 mp, C. Urseni- Timisoara
5
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial la parter de bloc , 70 mp utili, C. Urseni -Timisoara. Spatiul se afla la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+2 si este compartimentat dupa cum urmeaza: Hol acces Living Doua camere Baie Bucatarie inchisa Balcon inchis. Accesul in spatiu se ...

1529 EUR/m2 | 70 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in bloc de apartamente, zona Lipovei Timisoara
10
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata la etajul 5/5 in zona Lipovei, Timisoara jud.Timis. Garsoniera se regaseste la mansarda construita in 2020, intr-un bloc de apartamente,din fosta uscatorie si nu se poate achizitiona prin credit. Blocul este anvelopat termic si detine acoperis ...

2118 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - COMISION 0 pentru cumparator. 3 camere, CENTRALA, Acop. Tigla.
8
3

Apartament de vanzare cu 3 camere, in zona Lipovei - aproape de Pizzeria Thalia, situat intr-un bloc izolat termic exterior, se afla la Mansarda, suprafata de 55 mp + 3 mp balconul, model cu vedere spre apus, model semidecomandat, geam la baie. Dotari: Parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament nou2022,amenajare moderna,2 camere,Aradului,parter
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Aradului, intr-un bloc nou construit in anul 2022, amplasat intr-o zona linistita si apreciata, la doar 13 minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp + balcon si beneficiaza ...

2750 EUR/m2 | 52 m2

Aradului, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Stadion
3

Apartament 1 camera zona Stadion

Se da spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Stadion, dotat cu toate cele necesare si cu o suprafata de 40 mp. Este chiar la etajul 4 al unui imobil, complet mobilat si utilate cu cele necesare. Are de altfel si AC. Alte detalii si informatii la numarul de telefon afisat.

STADION, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Aradului decomandat amenajat centrala proprie doua balcoane
6

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la parter cu balcoane, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 65 mp, apartamentul este compus din 3 camere, 2 bai, o bucatarie, doua balcoane si un coridor. Apartamentul este ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Aparament o camera zona Aradului
4
5

Aparament o camera zona Aradului

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, confort 1, decomandat, etaj 2, amenajat si mobilat complet. Zona linistita aproape de Iulius Town ( 10 minute ) Calea Aradului Est - Calea Sever Bocu, Strada Leandrului. Blocul este anvelopat.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Cladire P+Ep+Mp de vanzare, 470 mp, Zona Telegrafului Timisoara
3
1

APOSTU ESTATE va propune in exclusivitate spre vanzare cladire cu destinatie comerciala, in total de 470 mp uili, in Zona Telegrafului. Cladirea dispune de hala compartimentata in 3 segmente fiecare cu acces separat din exterior, fiecare de 90 mp utili si un total de suprafata hala la sol de 270 mp ...

572 EUR/m2 | 470 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judet Timis. Apartamentul reprezinta o oportunitate ideala pentru investitie, avand potential foarte bun datorita amplasarii excelente, aproape de principalele puncte ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - zona Sagului
11

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - zona Sagului

ID: P2664 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 70 mp utili, situat la etajul 10, intr-un bloc cu regim de inaltime P+10, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon spatios . Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex in zona Lipovei
20

Duplex in zona Lipovei

Apostu Estate va propune spre vanzare un duplex cu finisaje moderne, in zona Lipovei, aproape de punctele de interes precum: mijloace de transport, scoala, mall, magazine, piata. Duplexul are o suprafata utila de 144 mp si este compartimentat astfel: Parter: -carport 37,2 mp si acces acoperit 3,70 mp - ...

2361 EUR/m2 | 144 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului