Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Sagului, aproape de Piata Doina si Unicarm
13

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Telegrafului. Bucatarie separata. Pregatit pentru centala.
6
1

Telegrafului. Bucatarie separata. Pregatit pentru centala.

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri ...

2074 EUR/m2 | 20 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
 The Mansion  by Alpha City Residence
20
5

The Mansion by Alpha City Residence

Pășești pe coridor și simți cum fiecare detaliu a fost gândit pentru a transmite eleganță și rafinament. La intrare, o masă cu flori te întâmpină asemeni lobby-ului unui hotel de lux, oferindu-ți senzația că ai ajuns într-un loc unde frumusețea și bunul-gust sunt la ele acasă. Interiorul se deschide ...

2121 EUR/m2 | 165 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Se da spre vanzare un apartament in zona Girocului, aproape de Bulevard. Apartamentul are 2 camere, semidecomandate, la etajul 3. Dispune de o suprafata utila de 43mp, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Zona este una linistita, aveti in zona atat mijloace de transport cat si magazine. Va asteptam ...

1628 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Pensiune 13 camere – oportunitate investiție cu randament – Mehala, TM
20
4

ARES Home Estate vă propune spre vânzare o pensiune funcțională, situată în zona Mehala – Timișoara, ideală pentru investitori care doresc să dezvolte sau să preia o activitate în domeniul ospitalității. Proprietatea este configurată pentru operare imediată în regim hotelier sau cazare muncitori, oferind ...

1315 EUR/m2 | 479 m2

Mehala, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
21

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui,suprafata de 46 mp,la etajul 4,se vinde complet utilat si mobilat . Se afla intr-o zona relativ linistita, in apropiere aflandu-se mijloace de transport in comun,magazien,farmacii,etc. Acesta dispune de centrala proprie si clima. Persoanele interesate ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de decomandate etaj 3 amenajat integral cu 2 balcoane
17

Se oferă spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat,situate la etajul 2, Lipovei. Apartamentul a fost amenajat in 2013 si oferă confort, compartimentare eficientă și numeroase îmbunătățiri modern,are vedere pe două părți,cu 2 balcoane,in suprafata utila de 56mp si 63mp cu tot cu balcoane.Ca si ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii
4
23

de vanzare apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Aproape de centrul orasului, Supermarketuri, mijloc de transport in comun. Are disponibilitate imediata! Ca si suprafata utila dispune de 60mp cu un balcon, la etajul 5 al blocului, cu lift. Se vinde complet utilat si mobilat. ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

  Apartament cu 3 camere Lipovei etaj 1 amenajat 2 balcoane centrala
5

De vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat,vedere pe doua parti cu 2 balcoane, situat în Calea Lipovei.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, cu acoperiș de țiglă). Compus din 3 camere, o baie, o bucătărie,2 balcoane și un coridor. Apartamentul este renovat ...

2134 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Bucovina
4
3

Garsoniera de vanzare in zona Bucovina

Oferim spre vanzare o garsoniera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Garsoniera este chiar la etajul 2 si are o suprafata utila de 27mp. Se vinde exact ca in poze. Se accepta si credit. Pentru mai multe informatii sunati la numarul ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Olimpia Stadion