Promovat
Casă individuală premium   zona Lunei, Timișoara, teren 570 mp, mobilată și utilată!
15
5

Casă individuală premium zona Lunei, Timișoara, teren 570 mp, mobilată și utilată!

Casă individuală modernă, finalizată în 2023, situată în zona Lunei una dintre cele mai apreciate și liniștite zone rezidențiale ale Timișoarei. Caracteristici imobil: Regim de înălțime: Parter + Mansardă Suprafață utilă: 194 mp Terasă: 23 mp Suprafață teren: 570 mp, cu front stradal de 15 ml Construcție ...

1892 EUR/m2 | 194 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Sagului
8

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Estate group va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Calea Șagului lângă Shopping City Suprafata utila de 54 mp, situat la mansardă, într-o zonă foarte căutată din Calea Șagului , la doar câteva minute de Shopping City Timișoara. Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție Compartimentare: • ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala mobilata- 6 camere - pozitie excelenta - Zona Iosefin
12

REX Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala tip calcan cu 6 camere, teren generos si pozitie excelenta, Zona Iosefin - Timisoara. Imobilul are regim de inaltime P+1+E, are o suprafata utila de 170 mp, amplasat pe un teren de 411 mp si este compartimentat astfel: Parter: - hol acces - camera ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Casa zona centrala aproape de Universitate
7
1

Casa zona centrala aproape de Universitate

Vând casa demisol inalt+ parter, la 5 min de Universitate, pretabila atat pentru locuit cat si SAD pentru desfasurarea de activitati. fiind pozitionata intr-o zona accesibila cu front la strada intens circulata Suprafata utila 220mp iar suprafata terenului este de 520mp. Imobilul necesita renovare. ...

1818 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

DE VANZARE Park Villa Boutique Hotel4*Zona istorica Timisoara
6
1

Oferim spre vânzare Park Villa Boutique Hotel 4* o proprietate exclusivistă situată în zona centrală și istorică a Timișoarei, la doar 1 km de centrul orașului. Hotelul funcționează cu succes din 2009 și se vinde la cheie, complet mobilat, utilat și cu toate avizele necesare funcționării.Proprietarul ...

2867 EUR/m2 | 450 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar - vand PUZ locuințe colective, 43 apartamente   parcela, P+3E+Er M, zona Giroc -Tmisoara
5
2

Proprietar - vand PUZ locuințe colective, 43 apartamente parcela, P+3E+Er M, zona Giroc -Tmisoara

Proprietar, vând 6 parcele dintr-un PUZ finalizat pentru locuințe colective Zona Giroc - Timișoara Oportunitate investițională într-o zonă cu dezvoltare accelerată, situată pe Strada Anton Pavlovici Cehov, colț cu Bulevardul Aviatiei, în vecinatatea viitorului Complex Sportiv si Centru Comunitar construit ...

1,865 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Timisoara, Liviu Rebreanu  TEREN 854 mp FS 18m + casa 8

Timisoara, Liviu Rebreanu TEREN 854 mp FS 18m + casa

Teren de 854 mp , front stradal 18 m la B-dul Liviu Rebreanu cu casa demolabila. Pret 550 euro mp. Regim PUG recent scos (1-1-5S)+P+7+1R POT max 50%, CUT max 2,4 ,inaltime max 29 m. Destinatie mixta (locuinte si servicii complementare; bancar, comert, alimentatie publica, servicii, administratie, cultura, ...

550 EUR/m2 | 854 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea