Promovat
Apartament 2 camere,  zona Girocului in apropiere de Profi
7

Apartament 2 camere, zona Girocului in apropiere de Profi

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in zona Girocului, in apropiere de Profi, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4+M. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces in imobil; - Living; - Bucatarie cu camara; - Hol de acces in baie si ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta
3
3

Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta

Estate Group prezinta spre vanzare teren in Ciarda Rosie, pozitie excelenta, la asfalt, cu toate utilitatile, zona dezvoltata, avand suprafata de 522 mp,cu front stradal 17 ml, pretabil pentru casa individuala sau duplex. Pret: 150.000 euro (TVA inclus)+comision agentie. Pentru detalii suplimentare sau ...

522 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.
8
1

Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.

Apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de Apa, Etaj 1, 65 mp utili si 4 mp terasa, terasa are o logie separata inchisa, partial mobilat( bucatarie mobilata si utilata), doua bai, o baie cu geam, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret:124.000 eur.; ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
4 ha teren intravilan – oportunitate investițională - Cartier Plopi
2

Silvis Imobiliare propune spre achiziție un teren intravilan cu suprafața de 40.000 mp, situat în cartierul Plopi – o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru proiecte rezidențiale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață totală: 40.000 mp Front stradal: 163 m Adâncime: 244 m Certificat de urbanism ...

40,000 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2  loc de parcare subteran Torontalului
10
1

Apartament 2 loc de parcare subteran Torontalului

De vanzare apartament 2 camere ,52,8 mp in calea Torontalului, etaj 2 6. Format din : Living + bucatarie Dormitor Baie ,Hol si logie. Caracteristici: Constructie pe cadre cu zidarie din caramida de 25 cm ,izolatie exterioara din polistiren de 10 cm ,geamurile termopan cu sticla tripan. Pardoseala este ...

2321 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
5
2

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 din 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: -Living -bucatarie inchisa complet utilata -dormitor -debara ...

2074 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etaj intermediar centrala proprie Sagului
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, situat la etaj 3 din 4 , semidecomandat, comfort 2, cu o suprafata de 54 mp utili, 2 balcoane inchise, clima, centrala pe gaz, bloc izolat termic, se vinde mobilat si utilat. In apropiere de Lidl, Profi, Carrefour, farmacii, parcul Clabucet, Shopping City la 10 ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră 37 mp, etaj 3, renovat complet CENTRALA PROPRIE Girocului
10
6

De vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, cu o suprafață de 37 mp, situat in zona Lidia, langa parc, scoala si mijloace de transport in comun. Apartamentul este recent renovat și izolat termic Dotări și finisaje: Centrală termică proprie Parchet laminat de calitate Gresie și faianță moderne Instalație ...

1811 EUR/m2 | 37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament LUX, POD pe toata suprafata Giroc Braytin
8
1

Apartament LUX, POD pe toata suprafata Giroc Braytin

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, Braytim. Compartimentare : dormitor,dressing, hol, baie cu dus , living open space cu bucataria - suprafata utila de 50 mp + terasa, amenajat modern si complet mobilat si utilat, exact ca in fotografii. Apartamentul beneficiaza de finisaje ...

2398 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere terasa gradina proprie L cateva minute de Vila Contra Mussicescu
6
2

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata 52 mp + Terasa, gradina proprie dsetul de spatioasa si 2 locuri parcare, atat locurile de parcare cat si gradina sunt trecute in CF. Decomandate, bucatarie închisa în bloc nou constructie 2024. Apartamentul se afla situat in Braytim Giroc la cateva ...

1781 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare

Spatiu comercial de vanzare

Vad comercial foarte bun.

2527 EUR/m2 | 55 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Duplex 4 Camere | P+1 | Calea Sagului-Unitatea Militara
20
3

Duplex 4 Camere | P+1 | Calea Sagului-Unitatea Militara

Disponibil spre vanzare, 1/2 Duplex, situat la limita dintre Chisoda si Calea Sagului-in apropiere de Unitatea militara. Vila are 140mp utili, Parter+Mansarda+Pod, cu 355 mp Teren, centrala proprie-calorifere. Interiorul casei in prezent este la gri si in curs de finisare. Compartimentare: Parter: ...

1500 EUR/m2 | 140 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara
10
6

Vand casa in Timisoara

Persoana fizica vand casa in zona Braytim, an constructie 2006, D+P+1E, suprafata utila 273mp, garaj pentru 2 masini, living, dining, spatiu birou, 4 dormitoare, 3 bai, 1wc serviciu, 3 terase, suprafata teren 300mp.

1374 EUR/m2 | 273 m2

Timisoara, Timis

2 Terenuri agricoli de Vanzare Recas
6

2 Terenuri agricoli de Vanzare Recas

De vânzare 2 terenuri agricole Recas. unul cu un număr de carta funciaria 403692 și celălalt 404129 Nu se vând separat Preț Negociabil

Timisoara, Timis

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF
10
5

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
10
1

Apartament 4 camere

Persoana fizica vand apartament 4 camere, etaj 4 din 5, decomandat, suprafata 90 mp, plus 2 balcoane 10 mp, din care 1 inchis cu sistem glisant. Centrala proprie, 3 clime, termopane Salamander tripan si rulouri exterioare, izolatie interioara cu rigitherm pe pereti exteriori, parcare securizata cu bariera. ...

2444 EUR/m2 | 90 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vindem 0, 5 ha , pădure Trestiana, comuna Grivița, județul Vaslui. Preț 7000 Euro..
1
3

Vindem pădure sat Trestiana, comuna Grivița, Vaslui. Accesul se face din satul Trestiana, pe valea pârâului Trestiana, pe lângă casa pădurarului sau pe drumul județean 242F, Bârlad-Fruntișeni. Materialul lemnos este protejat prin Ocolul Silvic Bârlad, care gestionează întreaga pădure. ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere la parter - mobilat si utilat, pozitie excelenta
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei . Apartamentul se afla la parter intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 61 m², plus o boxa in folosinta la subsolul blocului. Compartimentarea este decomandata oferind un spatiu luminos, ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

[PROPRIETAR] Spatios si Luminos: 3 Camere Decomandate (72 mp)   Zona Soarelui
10

[PROPRIETAR] Spatios si Luminos: 3 Camere Decomandate (72 mp) Zona Soarelui

Proprietar Comision 0%: Vânzarea se face direct de către proprietar, fără intermediari sau agenții imobiliare. Cumpărătorul nu plătește niciun fel de comision! Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, complet decomandat, situat în una dintre cele mai verzi, sigure și căutate zone din Timișoara: ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
9
2

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere ,în Calea Sagului,Timisoara,et.4,aproape de școală, grădiniță,la 3 min.de piata Flavia și de Mall.Apartamentul are aer conditionat.Se vinde mobilat.Pret 73500 euro negociabil.Blocul are acoperiș.

1709 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in zona Buziasului
20

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in zona Buziasului

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT va propune spre vanzare o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + terasa circulara, situata in Timisoara, zona Buziasului, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp + 2 terase ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Propietar, apartament 3 camere decomandat, 72 mp, partial mobilat si utilat
10
1

Proprietar, vand apartament cu 3 camere decomandat, 72 mp, 2 bai(1 grup sanitar), partial mobilat si utilat ( bucataria mobilata si utilata, dulapuri tip dresing pe hol). Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis de tigla cu o inaltime de peste 2m. ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea