Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou, zona Plopi Timisoara
7

Apartament 2 camere, bloc nou, zona Plopi Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare mai multe apartamente cu 2 camere intr-un bloc nou din zona Plopi a localitatii Timisoara, judetul Timis. Proiectul complexului rezidential dispune de piscina privata exclusiv pentru locatari. Imobilul este construit din fundatii beton, stalpi ...

1632 EUR/m2 | 50 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, Zona Semicentrala, Timisoara
13

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in Timisoara, judetul Timis, zona Semicentrala, una dintre cele mai accesibile si apreciate zone din oras, cu numeroase puncte de interes in apropiere. Apartamentul se afla la etajul 7 si ofera o priveliste deschisa, lumina ...

3438 EUR/m2 | 48 m2

Semicentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, semidecomandat,centrala proprie,zona Iosefin
6

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje, situat in zona Iosefin. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp+ balcon, compartimentat astfel: -Hol de acces - Living - Bucatarie - Dormitor -Baie cu cada si geam -Balcon ...

1654 EUR/m2 | 52 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietate premium de vânzare
1
2

Proprietate premium de vânzare

ideală pentru investiții comerciale sau dezvoltare hotelieră Preț: 1.250.000 euro COBALT Imobiliare vă prezintă un imobil deosebit, situat într-o zonă ultracentrală, în imediata apropiere de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română. Proprietatea a fost renovată complet în ...

2083 EUR/m2 | 600 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan curs constructii Timis 1

Vand teren intravilan curs constructii Timis

Vand 5 ha teren intravilan - curs constructii cu utilitatiile (apa, gaz si curent) pe teren, in judetul Timis, la 35 km de Timisoara. Pret 14 euro mp negociabil. Pentru informatii suplimentare telefonic la nr de pe site sau ZERO SAPTE PATRU NOUA SAPTE CINCI UNU CINCI TREI SAPTE.

50,000 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% APARTAMENT 2 CAMERE, 2 BAI 79 MP MURES-BRAYTIM
10

COMISION 0% APARTAMENT 2 CAMERE, 2 BAI 79 MP MURES-BRAYTIM

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, apartament SPATIOS CU LIFT,nbsp; 2 camere, 2 bai, confort 1, decomandat,nbsp; in zona GIROCULUI - BRAYTIM , strada DEBUSSY CLAUDE, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul are o suprafata utila de 78.79 mp si dispune de o zona open space pentru living si bucatarie, ...

Timisoara, Timis

Vand casa la curte comuna - zona ISHO
4

Vand casa la curte comuna - zona ISHO

Casa este formată din 3 camere, 1 baie și bucătărie. Dispune de anexă cu intrare separată, formată din 2 camere și baie. Terenul are 193 mp. Proprietatea oferă multiple posibilități de utilizare și investiție.

2700 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vand teren zona cora dumbravita 15

vand teren zona cora dumbravita

persoana fizica vand teren zona cora dumbravita langa bulevardul petre tutea terenurile se afla pe str. jules werne aproape de magazinul profi de pe ion creanga frontul stradal este de 17 m / parcela terenurile au 720 si 708 mp 110.000 euro / parcela zona construita si locuita.

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere cu garaj sub bloc zona Soarelui
7
8

Vand apartament 3 camere cu garaj sub bloc zona Soarelui

Propietar vând apartament cu 3 camere, 2 băii , bucătărie , 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă .Apartamentul se află în zona soarelui-girocului în bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj .

1800 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, apartament 2 camere lipovei. Parter
10
4

Proprietar, apartament 2 camere lipovei. Parter

Proprietar. Se vinde apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, balcon, boxa, semidecomandat, situat în Timișoara zona Lipovei, la parter înalt, într-o zonă liniștită și bine conectată. Incalzire de la colterm. 60m2

1617 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp utili
6
1

3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp utili

Apartament 3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp + 2 balcoane | 120.000€ negociabil 360 Grade Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, complet mobilat și utilat, situat în zona Soarelui, pe strada Martir Vasile Balmus. Etaj 4/4 Bloc construit în 1990 Interfon ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 Apartamente cu câte 3 camere și parcare, et. 1 și 2, Timișoara, Torontalului, exterior
17

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, două apartamente, decomandate, fiecare cu câte 3 camere, unul situat la etajul 1, celălalt situat la etajul 2, într-un bloc nou, cu 8 etaje, anvelopat termic. Blocul este situat într-o zonă liniștită, cu acces facil spre centrul municipiului ...

2164 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vila de vanzare Mehala Bucovina
10
33

Vila de vanzare Mehala Bucovina

Proprietar, vând casă individuală solidă, de cărămidă, cu teren, situată pe strada Martir Cernăianu, cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului (Iulius Mall, Piața Unirii, Centru, unități de învățământ, centre comercial, parcuri, supermarket-uri etc). Vila are o suprafață utilă ...

1375 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Teren Agricol Cu Front Stradal Deta (Timis) 9,50 HA
1
1

Teren Agricol Cu Front Stradal Deta (Timis) 9,50 HA

Aveți acum oportunitatea de a achiziționa un teren agricol de 9.50 hectare în Deta, o locație cu un potențial vast. Acest teren impresionant are un front stradal de 100 de metri la DN59B, drumul care leagă Deta de Banloc, asigurând acces facil și vizibilitate excelentă. Amplasarea acestui teren lângă ...

90,500 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere zona Take Ionescu,str.Vasile Lucaci
5
1

Vând apartament cu 3 camere et.4zona Take Ionescu str.Vasile Lucaci, semidecomandat, încălzire colterm,bloc de cărămidă cu acoperiș, balcon închis,baie , bucătărie,gresie, faianță, parchet, patru apartamente pe palier, foarte aproape de scoala generală numărul 16,preț 87000 negociabil,tel.

1426 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Teren Intravilan Industrial Calea Șagului 8.500 MP
1
1

Teren Intravilan Industrial Calea Șagului 8.500 MP

Aveți acum ocazia de a achiziționa un teren intravilan industrial de 8500 de metri pătrați pe Calea Sagului din Timișoara, cu un acces deosebit la drumul european Timișoara Moravița (E70). Acest teren oferă numeroase posibilități de dezvoltare într-o locație excelentă și beneficiază de utilități complete. ...