Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, centrala proprie, renovat, Freidorf.
10

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, apartament 2 camere decomandat, situat in zona Freidorf. In apropriere se afla un lac amenajat cu banci si spatii verzi pentru relaxare. Acest apartament cu o suprafata de 66 mpU dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Bucatarie spatioasa, ...

1362 EUR/m2 | 66 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
3
31

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Apartament cu o camera de vanzare, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, suprafata utila 35mp. Se vinde mobilat ...

1400 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand proiect pentru o casa unifamiliala Parter + Mansarda, 1.299 E !
7
16

Buna ziua ! Vand proiect complet pentru autorizare (arhitectura, structura si instalatii) pentru o casa unifamiliala in regim Parter + Mansarda. Casa are o suprafata construita de 70.91 mp si o suprafata construita desfasurata de 141.82 mp. Proiectul este ideal pentru o familie uzuala cu 2 copii si ...

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si garaj, zona Simion Barnutiu
19
5

Apartament cu 3 camere si garaj, zona Simion Barnutiu

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Simion Barnutiu. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Simion Barnutiu, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 1979, ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Vand proiect de arhitectura si structura pentru o cladire tip Duplex.
9
10

Buna ziua ! Vand proiect de arhitectura si proiect de rezistenta pentru o cladire tip Duplex, parter + etaj la pretul de 1.499 Euro. Cladirea are o suprafata construita totala (parter + etaj) de 367 mp, o latime de 14 m si o lungime de 14.45 m. De asemenea, oferim proiectare de arhitectura, proiectare ...

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | Bloc nou | decomandat | loc parcare | zona excelenta |
12
1

Favorit Estate va propune spre vanzare apartament decomandat cu 3 camere intr-un bloc NOU, in zona Torontalului. -Etaj 1/3; -Apartamentul beneficiaza de loc de parcare inscris in CF. -Suprafata utila 65 mp + balcon mare de 12 mp; Dotari si finisaje: -CENTRALA PROPRIE, aer conditionat - Gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Casa zona centrala aproape de Universitate
7
1

Casa zona centrala aproape de Universitate

Vând casa demisol inalt+ parter, la 5 min de Universitate, pretabila atat pentru locuit cat si SAD pentru desfasurarea de activitati. fiind pozitionata intr-o zona accesibila cu front la strada intens circulata Suprafata utila 220mp iar suprafata terenului este de 520mp. Imobilul necesita renovare. ...

1818 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici
4
26

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici

Se da spre inchiriere apartament cu 1 camera. Zona:Blajcovici, Timisoara, Timis. Suprafata utila: 36 mp. Compartimentare: decomandata. Etaj: 1. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

1417 EUR/m2 | 36 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Vand proiect pentru o casa Parter, 1.099 Euro !
5
37

Vand proiect pentru o casa Parter, 1.099 Euro !

Buna ziua. Vand proiect pentru autorizare (arhitectura, structura si instalatii) pentru o casa unifamiliala in regim Parter Casa are o suprafata construita de 109.35 mp. Proiectul este ideal pentru o familie cu 1 sau 2 copii si se preteaza in special pe o parcela cu suprafata mica. Arh. Pap Mircea ...

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4
27

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Vînd teren intravilan construibil
10
15

Vînd teren intravilan construibil

Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...

737 m2

Timisoara, Timis

Vand proiect DTAC, arhitectura + structura, pentru o casa Parter, pret 899 Euro
9
17

Buna ziua. Vand proiect de arhitectura si structura, pentru autorizare (DTAC), pentru o casa unifamiliala in regim Parter, pe structura din lemn, la pretul de 899 E. Casa are o suprafata construita de 96 mp. Proiectul este ideal pentru o familie cu 1 sau 2 copii si se preteaza in special pe o parcela ...

Timisoara, Timis

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, nedecomandat
9

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, balcon, zona linistita cu multa verdeata, în zona sunt scoli, grădinițe, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea