Promovat
Apartament cu 2 camere | Complexul Studentesc
9

Apartament cu 2 camere | Complexul Studentesc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere în Complexul Studentesc, situat la etajul 4 unui bloc cu 5 etaje, in apropiere Profi, Mega Image, Like Pub avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 37.51mp. Compartimentarea ...

2053 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Complex Olimpia Stadion
8

Apartament cu 2 camere, confort 1, semi- decomandat, mobilat si utilat , mobila fiind facuta pe comanda, centrala proprie, su: 56 mp, balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, 1 baie cu geam, etaj 2 din 10, bloc cu lift si anvelopat, atat exterior cat si interior, plus boxa la subsol trecuta in Cf. Foarte ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, etaj 1, zona Braytim – ideal locuință sau investiție
4

REX Imobiliare va ofera oportunitatea achizitionarii unui apartament spatios, cu 2 camere, in cea mai cautata zona de Sud a Timisoarei - Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 53,33 mp si este compartimentat astfel: - hol acces generos - living cu iesire pe terasa - bucatarie semideschisa - ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Agricol Cu Front Stradal Deta (Timis) 9,50 HA
1
1

Teren Agricol Cu Front Stradal Deta (Timis) 9,50 HA

Aveți acum oportunitatea de a achiziționa un teren agricol de 9.50 hectare în Deta, o locație cu un potențial vast. Acest teren impresionant are un front stradal de 100 de metri la DN59B, drumul care leagă Deta de Banloc, asigurând acces facil și vizibilitate excelentă. Amplasarea acestui teren lângă ...

90,500 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Vand proiect de arhitectura si structura pentru o cladire tip Duplex.
9
10

Buna ziua ! Vand proiect de arhitectura si proiect de rezistenta pentru o cladire tip Duplex, parter + etaj la pretul de 1.499 Euro. Cladirea are o suprafata construita totala (parter + etaj) de 367 mp, o latime de 14 m si o lungime de 14.45 m. De asemenea, oferim proiectare de arhitectura, proiectare ...

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | Bloc nou | decomandat | loc parcare | zona excelenta |
12
1

Favorit Estate va propune spre vanzare apartament decomandat cu 3 camere intr-un bloc NOU, in zona Torontalului. -Etaj 1/3; -Apartamentul beneficiaza de loc de parcare inscris in CF. -Suprafata utila 65 mp + balcon mare de 12 mp; Dotari si finisaje: -CENTRALA PROPRIE, aer conditionat - Gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Casa zona centrala aproape de Universitate
7
1

Casa zona centrala aproape de Universitate

Vând casa demisol inalt+ parter, la 5 min de Universitate, pretabila atat pentru locuit cat si SAD pentru desfasurarea de activitati. fiind pozitionata intr-o zona accesibila cu front la strada intens circulata Suprafata utila 220mp iar suprafata terenului este de 520mp. Imobilul necesita renovare. ...

1818 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici
4
26

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici

Se da spre inchiriere apartament cu 1 camera. Zona:Blajcovici, Timisoara, Timis. Suprafata utila: 36 mp. Compartimentare: decomandata. Etaj: 1. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

1417 EUR/m2 | 36 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Vand proiect pentru o casa Parter, 1.099 Euro !
5
37

Vand proiect pentru o casa Parter, 1.099 Euro !

Buna ziua. Vand proiect pentru autorizare (arhitectura, structura si instalatii) pentru o casa unifamiliala in regim Parter Casa are o suprafata construita de 109.35 mp. Proiectul este ideal pentru o familie cu 1 sau 2 copii si se preteaza in special pe o parcela cu suprafata mica. Arh. Pap Mircea ...

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4
27

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Vînd teren intravilan construibil
10
15

Vînd teren intravilan construibil

Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...

737 m2

Timisoara, Timis

Vand proiect DTAC, arhitectura + structura, pentru o casa Parter, pret 899 Euro
9
17

Buna ziua. Vand proiect de arhitectura si structura, pentru autorizare (DTAC), pentru o casa unifamiliala in regim Parter, pe structura din lemn, la pretul de 899 E. Casa are o suprafata construita de 96 mp. Proiectul este ideal pentru o familie cu 1 sau 2 copii si se preteaza in special pe o parcela ...

Timisoara, Timis

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, nedecomandat
9

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, balcon, zona linistita cu multa verdeata, în zona sunt scoli, grădinițe, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Oferim proiectare de arhitectura, rezistenta, instalatii, geo, topo, avize (Mediu, DSP), etc.
10
56

Buna ziua ! Ofer proiectare de arhitectura de la 3 E mp si proiectare de rezistenta de la 3 E mp. Ofer toate serviciile necesare pentru obtinerea autorizatiilor de constructie : verificator proiecte, expertiza tehnica, proiectare de instalatii, studiu geotehnic, ridicare topografica, avize (Mediu, ...

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea