Promovat
Decomandat. Gradina Proprie. Braytim-Musicescu. Mobilat.
13
3

Decomandat. Gradina Proprie. Braytim-Musicescu. Mobilat.

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de Muzeul de apa, 53 mp utili, gradina proprie de 40 mp, zona asfaltata, decomandat, posibilitate de a inchide bucataria, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, rulouri exterioare, geamuri tripane, complet ...

2019 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, parter
12
1

Apartament 3 camere, decomandat, parter

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la parter intr-un imobil P+4, cu terasa improvizata de actualul propietar in spatele blocului (acces din apartament). Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces; - Living open space ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală 5 camere, teren 800 mp, Mahala
20

Casa individuală 5 camere, teren 800 mp, Mahala

Casă de vânzare – Timișoara, zona Mehala | Proprietate premium Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Timișoara – Mehala, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Casa este construită în anul 2005, ...

2233 EUR/m2 | 300 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
33

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apatament cu 2 camere de vanzare in zona Telegrafului
4

Apatament cu 2 camere de vanzare in zona Telegrafului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Telegrafului, la etajul 5,cu o suprafata de 48 mp,utilat si mobilat compelt. Aveti acces si la mijloacele de transport public. Daca doriti o vizionare sau doriti sa il achizionati,va rugam sa ne sunati la nr de tel din anunt!

1708 EUR/m2 | 48 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Teren intravilan timisoara
3
7

Teren intravilan timisoara

De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, decomandat, cu gradina zona Braytim - ID V4604
7
2

ID intern: V4604 Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2022, structura ...

1913 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

zona Steaua, bloc construit 1999.
20
1

zona Steaua, bloc construit 1999.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, decomandat, etajul 3,model mare , pe două părți cu o suprafață utilă de 75 mp ,cu două balcoane si două bai. Apartament a fost renovat in anul 2025 si se vinde mobilat,încălzirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locatia este foarte buna,zona STEAUA, ...

1727 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc
5
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, 62mp, balcon,bucatarie inchisa, etaj 1, bloc nou cu loc de parcare inclus. Este situat pe strada Cupidon (calea Timișoarei spre Giroc), zona foarte liniștită Se vinde complet mobilat si utilat Pret 126.500 usor negociabil

2040 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei
7
7

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei

Proprietar vand 600 mp teren intravilan, front stradal 22.22 m, situat pe Calea Urseni, dupa centura, mai exact pe str. Ciocarliei.Case locuite si in constructie, langa teren Apartine administrativ de Mosnita Noua. Utilitati: curent, gaz. Teren ideal pentru casa individuala, duplex sau bloc Pret: 127 ...

600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
19

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament frumos, Complexul Studențesc
9
3

Apartament frumos, Complexul Studențesc

Se ofera spre vânzare apartament cu o camera, in zona Complex Studentesc. Se remarcă prin: parchet original din lemn masiv, recondiționat, în model herringbone, înălțime generoasă a tavanului de aproximativ 3,3 m, uși interioare din lemn masiv. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, toate ...

2233 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.
16
1

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.

De vânzare apartament cu două camere pe două nivele, cu o suprafață utilă de 59 mp. La primul nivel ,care se afla la etaj 1: livingul cu bucataria open space si o baie La mansarda ,se află dormitorul cu un dressing mare. Apartamentul beneficiază de terasă si de loc de parcare Localizare excelentă, ...

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Vila- Elisabetin
8
10

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile
1
2

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile

Vand 522 mp teren, intravilan, front stradal 17,00 m, situat in Calea Martirilor, intre blocuri. Toate utilitatile sunt in fata terenului. Strada asfaltata, cu sens unic. Pret: 230 euro mp. '

522 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
1

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare – zona excelenta Dorobantilor, Timisoara
2

Spatiu comercial de vanzare – zona excelenta Dorobantilor, Timisoara FOXFORT va propune spre vanzare un spatiu comercial amplasat intr-una dintre zonele cu vizibilitate buna din Timisoara – Dorobantilor, ideal pentru investitie sau dezvoltarea unei afaceri. Caracteristici principale: Suprafata utila: ...

966 EUR/m2 | 264 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie
20

4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea