Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului

ID: P2324 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66,80 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+M, anul constructie 1989. Apartamentul dispunede 2 balcoane inchise de 6.5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

1676 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Telegrafului/Isho, Timisoara
12

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, renovat ,semidecomandat, etaj 3/4, situat in zona Telegrafului/Badea Cartan din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit in 1970 si are o suprafata utila de 39,68 mp plus ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,semidecomandat,de vanzare, zona Garii,Timisoara
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Garii pe Bulevardul Dragalina,Timisoara, judetul TImis spatios si luminos. Apartamentul este situat la paterul inalt al unui bloc cu 8 etaje. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de ...

1864 EUR/m2 | 59 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
CI571 Take Ionescu-Tipografilor,4 camere+Boxa
10
1

CI571 Take Ionescu-Tipografilor,4 camere+Boxa

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere,complet RENOVAT si UTILAT , cu suprafata utila de 62 mp, situat la Etajul 4 din 4,in zona Tipografilor,linga Take Ionescu,aproape de Medicina,Vederea este spre parcul cu verdeata,unde este liniste si aer curat.Blocul este din caramida ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere , complex cu piscina,  Future Residence Torontal
7

Apartament 3 camere , complex cu piscina, Future Residence Torontal

Îți prezentăm un apartament cu 3 camere, situat la etajul 5 în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat, situat in zona Torontal, strada Grigore Alexandrescu nr.169. Cu o suprafață utilă de 79 mp și o terasă generoasă de 23 mp, acest apartament ...

2158 EUR/m2 | 79 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
28

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilan de vânzare
1
10

Teren intravilan de vânzare

500m str. Ioan Alexandru nr.4

Plopi, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
7
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De  vanzare  apartament 3 camere zona Lipovei
8
20

De vanzare apartament 3 camere zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat
10
13

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat

Propunem la vânzare un frumos apartament cu 2 camere decomandat confort 1, situat in bloc liniștit din zona Aradului la parter, situat la 12 minute pietonal de Facultatea de Medicina Veterinara, la 8 minute de Spitalul Premiere, la 5 minute de Piata Verde, la 15 minute de Iulius Mall, pe frumoasa strada ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Ferma de crestere pasari judet Timis 8

Ferma de crestere pasari judet Timis

DE VANZARE SAU INCHIRIAT FERMA DE CRESTERE PASARI (LINIE DE PRODUCȚIE) TINERET PENTRU: PUI DE RASA UȘOARĂ (OUATOARE) - PUI RASA MIXTA - PUI PENTRU CARNE. SE POATE ADAPTA ȘI PENTRU PRODUCȚIA DE OUĂ. LOCAȚIA ESTE ÎN JUDEȚUL TIMIS Detalii tehnice Oferta tehnică linia este de producție ,,Big Dutchman,, ...

Timisoara, Timis

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat
10
21

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat

Situat în spate la bulevardul Gheorghe Lazar, la 2 minute de stația mijloacelor de transport în comun, având toate super-marketurile în vecinătate, la 12 minute de Piața 700, vă propunem la vânzare un cochet apartament cu 2 camere, situat în zona Circumvalațiunii pe strada Labirint la etajul 4 cu izolatie ...

1946 EUR/m2 | 37 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Circumvalatiunii
5
69

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. An constructie: 1970. Suprafata 50mp. Etaj: 1 din 5 (parter+4etaje). Disponibiliatate: SE VINDE URGENT. Proximitate: Centru, mijloace de transport (autobuz 13, M43, E1), Kaufland, Penny. Apartamentul se vinde complet mobilat ca in poze. Pentru ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere  in zona Gheorghe Lazar
4
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Vand apartament in zona Gheorghe Lazar cu 2 camere , decomandat. Anul constructiei 1970. Zona linistita verde si plina de copaci , bloc linistit . Mijloace de transport in comun la 2 minute distanță. Supermarket la 2 minute distanță. Suprafata utila este de 50 mp si este situat la etajul 2.

1580 EUR/m2 | 50 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, spatios, renovat – Lipovei
11
1

Apartament 4 camere, spatios, renovat – Lipovei

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1869 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand pensiune angajati 15 camere strada Mures
11
6

Vand pensiune angajati 15 camere strada Mures

Vind pensiune 15 camere cu 15 bai , sala de mese , bucatarie , centrala lemne si peleti(cu buncar) si centrala pe gaz . Pt cazare muncitori aprox 50-55 locuri (inclusiv in paturi suprapuse ) , fiecare camera cu clima , mini frigider, TV Are un mic subsol , pod , sala de preparat si servit masa , garaj ...

1263 EUR/m2 | 467 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in  zona Buziasului
5
20

De vanzare apartament 1 camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
15

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea