Promovat
Apartament 3 camere de vanzaree Dambovita Timisoara
12

Apartament 3 camere de vanzaree Dambovita Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament la casa, cu curte comuna, in Dambovita, aproape de malul Begai. Compartimentare parter: -hol de acces; -camera de zi spatiaosa, loc pentru gatit si dining; -dormitor cu baie proprie; -wc de serviciu; Casa are acces direct din strada. Compartimentare ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan timisoara
3
7

Teren intravilan timisoara

De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Dezvoltator: Rafinament pe Parter - Cartier Privat - Alpha City Residence, Remetea Mare
10
54

COMISION 0% - Alpha City Residence - afla avantajele de a face parte din cel mai mare cartier rezidential privat din vestul tarii: -acces privat din sens giratoriu cu bariera cu recunoasterea numarului de la masina -2 parcuri de 6500mp prevazute cu teren de fotbal tenis, piscina naturala cu filtrare ...

1361 EUR/m2 | 85 m2

Aeroport, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator: Duplex pe Parter cu Master Bedroom in Remetea Mare
15
28

-De ce să alegi Alpha City Residence? Pentru că reprezintă echilibrul perfect între confort, accesibilitate și investiție sigură. Alpha City este un ansamblu privat de case, aflat într-o zonă aflată în plină dezvoltare Remetea Mare, comuna cu cel mai mare potențial din județul Timiș. Situat la doar ...

1433 EUR/m2 | 75 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
Dezvoltator: Duplex finalizat 4 camere - dormitor la parter în Alpha City Residence, Remetea Mare!
10
10

1272 EUR/m2 | 112 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală Sag I
10
7

Vilă mare-individuală Sag I

De vânzare vilă individuală in Sag, suprafata utila este de 260mp, cu un teren aferent de 750mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter -hol de acces, baie , living, bucatarie cu iesire pe terasa, debara, camera tehnica , subsol amenajat. Etaj hol de acces la pod cu trapa , podul este imbracat ...

954 EUR/m2 | 260 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Dezvoltator: Duplex Modern cu 5 camere si 3 bai | Remetea, ALPHA CITY RESIDENCE
10
1

OFERTA LUNII FEBRUARIE 140.000E +TVA (de la 150.000E +TVA) Vă propunem spre vânzare un duplex modern, situat în cartierul rezidențial privat Alpha City Residence, un ansamblu exclusivist ce oferă liniște, siguranță și confort. Locuința are o suprafață utilă de 116 mp și este compartimentată eficient, ...

1207 EUR/m2 | 116 m2

Modern, Timisoara, Timis

Dezvoltator: Duplex 4 camere - Cartier Privat - Alpha City Residence, Remetea Mare
20
2

Alpha City Residence - aici, in cel mai mare cartier rezidential privat din vestul tarii oferim spre vanzare un nou proiect de duplex cu etaj, un proiect deosebit, modern, cu o compartimentare inteligenta, optimizat perfect pentru familia ta! Acesta este structurat astfel: PARTER -hol acces cu zona ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Aeroport, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală, ideală pentru clinică, sanatoriu,azil de bătrâni, Sag-Mănăstire
18
4

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
4

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala de vanzare, zona Mircea cel Batran - Garaj si pivnita
20

2 case pe acelasi teren – Ideal pentru locuinta + spatiu comercial Zona excelenta – Mircea cel Batran Foxfort propune spre vanzare o proprietate versatila, perfecta atat pentru locuire, cat si pentru afacere. Pe teren se afla doua case: una noua, moderna si spatioasa, iar cealalta mai veche, cu potential ...

2614 EUR/m2 | 176 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 3 camere in Timisoara - zona Torontalului
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 6 Etaje. Anul constructiei 2024, structura de beton. ...

2179 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului
9
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material ...

1979 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de 92 mp, etaj 3,vis a vis de Parcul Botanic,zona Central
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara,vis a vis de Parcul Botanic, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2530 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Parcela Mehala 990 mp. 2

Parcela Mehala 990 mp.

Parcela 990 mp. in zona Mehala, strada Petru Vintila, asfalt, latimea terenului este de 27 m. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu casa fara valoare,Mehala-Ronat 4

Teren cu casa fara valoare,Mehala-Ronat

Teren cu casa fara valoare, 660 mp. front stradal 13,5 m. Toate utilitatile. Mehala-Ronat. Pret 200.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Aradului Vest
6
1

Apartament 3 camere decomandat, Aradului Vest

Vand apartament 3 camere cf I, decomandat, etaj 3 din 4, suprafata utila aproximativ 67 mp. baie cu vana + wcs, balcon inchis cu termopan, bucatarie inchisa cu acces in balcon, ferestre termopan, centrala gaz, boxa, posibilitate si garaj. Cal. Aradului Vest, zona strazilor Carei, Calan, aproape de Iulius ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Aradului%252bVest, Timisoara, Timis

Casa pe parter, Cal. Aradului-Cora 1

Casa pe parter, Cal. Aradului-Cora

Casa pe parter, cu proiect deosebit, zona Cal. Aradului-Cora. In curs de finalizare. Living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, 2 dressing-uri, camera tehnica, terasa, garaj. Suprafata utila 195 mp. Teren aproximativ 700 mp. Pozitie foarte buna. Pret 405.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

2077 EUR/m2 | 195 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren pentru locuinte colective,Mehala

Teren pentru locuinte colective,Mehala

Teren 8000 mp. pentru locuinte colective, Mehala, zona aflata in plina dezvoltare, toate utilitatile in apropiere. Pret 250 Euro mp. neg. Tel: 0721-442227.

8,000 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Aradului Vest 3

Apartament 3 camere, Aradului Vest

Agentie imobiliara. De vanzare apartament 3 camere, decomandat, suprafata aproximativ 60 mp. baie cu geam, balcon, fara imbunatatiri, etaj IV din IV, cu acoperis. Cal Aradului Vest, strada Orsova. Pret 82.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

1367 EUR/m2 | 60 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Salvează căutarea