Promovat
Apartament 5 camere, 125 mp – lângă Drept, Complex Studențesc
20
2

Apartament spațios, 5 camere – Complex Studențesc, lângă Drept Timiș Imobiliar propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în Timișoara, în Complexul Studențesc, chiar peste drum de Facultatea de Drept. Apartamentul face parte dintr-un bloc cu arhitectură plăcută și structură solidă, construit ...

1671 EUR/m2 | 126 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa solida și teren de 990 mp zona Blascovici Timisoara
1
5

Casa solida și teren de 990 mp zona Blascovici Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca solida, situata in zona Blascovici, una dintre zonele bine cotate ale municipiului Timisoara, apreciata pentru accesibilitate si potential investitional. Proprietatea dispune de un teren generos de 990 mp, cu front stradal 20 ml , ideal pentru ...

2667 EUR/m2 | 120 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,Balcon si boxa Take Ionescu - Medicina
9
2

Apartament 3 camere cu balcon in zona Take Ionescu-Punctele Cardinale-Medicina-Etaj 8 Suprafata utila de 68 mp Plus balcon de 8,57 mp. Compartimentare semidecomandatacare dispune de urmatoarele: 1 Living 2 Dormitoare 1 Bucatarie inchisa cu debara si camara pentru alimente. 1 Baie 2 Holuri 1 Balcon 1 ...

1897 EUR/m2 | 68 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai,2 balcoane. bloc izolat, Etaj 2. Lipovei
20
1

De vânzare apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 2 balcoane – Mobilat & Utilat – Zona Lipovei, Timișoara, Strada Constantin cel Mare Situat la etajul 2 din 4+mansarda, bloc izolat, locuri de parcare La câțiva pași de Școala Generală Nr. 7, creșă și grădiniță, in imediata apropiere ...

1824 EUR/m2 | 74 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
14
1

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei - 5 min de LIDL, etaj 3, amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii iar climatizarea cu cele 2 aparate de aer conditionat situate in fiecare camera. Pret 93000euro neg. Tel.0723155002

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Torontalului. Etaj 1. Living de 40 mp. Mobilat si utilat!
9

Torontalului. Etaj 1. Living de 40 mp. Mobilat si utilat!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 6 + ACOPERIS, cu LIFT - suprafata utila 70 mp - model cu vedere pe 2 parti - geam la baie - amenajare interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

AV684 Parcele de teren, intravilan, de vanzare la Covaci, toate utilitatile
1
3

AV-Estate va ofera spre vanzare parcele de teren intravilan cu diferite suprafete, cuprinse intre 647mp-728mp, cu front stradal de 19ml, situate in Covaci, la 30m de asfalt. Utilitati: - apa, curent, gaz, iluminat stradal, canalizare. Alte detalii; - se poate construi casa individuala sau duplex; - ...

647 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. CENTRALA, Lidl - Martirilor. Mobilat+Utilat. Reabilitat termic
12

. De vanzare, apartament cu 3 camere decomandat, modificat, cu multiple imbunatatiri, situat in bloc izolat termic exterior etaj 4 4, cu 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte , 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
8

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
AV679 Teren intravilan, Salciua Noua, 1998 mp, IDEAL Investitie
13

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 1998 mp(suprafata toatala imprejmuita 3000mp), front stradal de 27 ml(3 fronturi stradale si intrare auto pe doua parti), situat in sat Salciua Noua, comuna Pischia. Terenul este ideal pentru investitie (pensiune, camping, agro-turism ...

1,998 m2

Timisoara, Timis

Promovat
CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc izolat. Et 2. COMISION 0
11

CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc izolat. Et 2. COMISION 0

Apartament cu 2 camere (schita anexata pentru suprafete si compartimentare), in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara, in imobil construit in anul 2015, la etaj 2 3 + Mansarda, model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat interior cu parchet ...

420 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
AV669 Cabinet MEDICAL, de VANZARE, in Lipovei, la parter
20
7

AV669 Cabinet MEDICAL, de VANZARE, in Lipovei, la parter

AV-Estate va ofera spre vanzare spatiu autorizabil DSP, destinat pentru: - cabinet medical; - medicina familie; - stomatologie; - kinetoterapie etc; Compartimentare: Cabinet 81mp utili; Spatii comune (sala asteptare, sala tratament, arhiva si hol) 50mp utili; 2 grupuri sanitare. Spatiul este disponibil ...

1851 EUR/m2 | 81 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
AV668 Teren intravilan, HALA BIROURI, zona INDUSTRIALA, Freidorf-Sagului
3
2

AV Estate va propune spre vanzare teren intravilan in zona Freidorf, Ovidiu Cotrus. Terenul se intinde pe o suprafata totala de 1431 mp, cu doua fronturi strandale de aproximativ 38 ml. Utilitatile se afla in imediata apropiere a terenului. (apa, gaz, curent- la capatul PUZ-ului). Hala se poate construi ...

1,431 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Medicina
7
2

Apartament 3 camere zona Medicina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicina la o vila cu 2 nivele confort 1 decomandat la etajul 2 din 2 suprafata utila 100 mp renovat complet are termopane incalzire cu centrala proprie boxa si Graraj in spatele blocului pret 200000 euro.

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte, Mobilat si Utilat
10
2

Apartament situat in constructie noua, din 2017, imobil termoizolat exterior; Model cu vedere pe o singura parte cu 2 terase insumand 15 mp; Amenajare interioara: gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare celulare, vopsea lavabila, corpuri ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
AV678 Parcela teren intravilan,572mp, toate utilitatile, Mosnita Noua-zona Valery
3
3

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 572 mp si front stradal de 16 ml, in Mosnita Noua, zona Valery Events. Utilitati: - apa, curent, gaz, (in apropiere), iluminat stradal, fosa septica. Alte detalii: - terenul se afla intre case; - drumuri pietruite; - situat la o distanta ...

572 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Suprafete generoase. Utilat si mobilat! Zona buna!
15
13

Suprafete generoase. Utilat si mobilat! Zona buna!

1 2 duplex in Chisoda, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2020. Suprafata utila de 156 mp plus terasa de 15 mp. Teren de 300 mp, cu front stradal de 10 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla. Compartimentare: - parter : hol ...

1378 EUR/m2 | 156 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Iosefin la curte
7
8

Apartament 1 camera Iosefin la curte

De vanzare apartament cu 1 camera la curte comuna in zona Josefin suprafata utila 38 mp compus din 1 camera hol bucatarie baie si debara dispune de 1 boxa in beci si de inca o incapere pe casa scarii se vinde mobilat la pretul de 54500 euro .

1434 EUR/m2 | 38 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea