Garsoniera zona Dacia
10
10

Garsoniera zona Dacia

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Lipovei
12
6

Apartament cu doua camere in zona Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc Braytim - Girocului
3

Teren Bloc Braytim - Girocului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 2 parcele de bloc, situate in Zona Girocului, Braytim. Terenurile au certifcat de urbanism pentru locuinte colective si beneficiaza de toate utilitatile. Pret: Parcela 1700 mp - 680.000 euro. Parcela 2900 mp - 1.015.000 euro. Contact: 0732 608 477.

1,700 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
7

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Se ofera spre vanzare o garsoniera in zona Girocului,la etajul 1,cu o suprafata de 28 mp,se vinde utilat si mobilata complet si modern. Garsoniera a fost recent renovata,fiind dotata cu centrala proprie si AC. Nu ezitati sa ne apelati la numarul de telefon afisat sa stabilim o vizionare sau sa va oferim ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean
5
15

Apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean

Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 3 cu o suprafata de 32 mp, se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun. Apartamentul se vinde conform pozelor

1563 EUR/m2 | 32 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Oportunitate afacere: Spatiu industrial + Casa de locuit - Bogdanestilor
20

Oportunitate de investitie: Spatiu intustrial + Casa individuala de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare o proprietate cu functiune mixta: spatiu industrial impreuna cu o casa tip individuala pretabila pentru locuit sau clinica medicala, sediu firma, birouri. Spatiu ...

1433 EUR/m2 | 359 m2

Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare o garsoniera in zona Spitalului Judetean
3
4

De vanzare o garsoniera in zona Spitalului Judetean

Va prezentam spre vanzare o garsoniera situata la aproximativ 10 minute de Spitalul Judetean,la etajul 2,avand o suprafata de 33 mp. Zona in care se afla localizata, ofera un acces usor la spital,scoli,magazine si la statii de tramvai si troleibuz,facilitand accesul spre centrul orasului. Persoanele ...

1939 EUR/m2 | 33 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
2

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Stadion
3

Apartament 1 camera zona Stadion

Se da spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Stadion, dotat cu toate cele necesare si cu o suprafata de 40 mp. Este chiar la etajul 4 al unui imobil, complet mobilat si utilate cu cele necesare. Are de altfel si AC. Alte detalii si informatii la numarul de telefon afisat.

STADION, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial 106 mp – Complex rezidențial nou – Comision 0%
8

De vânzare spațiu comercial situat în zona Freidorf, într-un complex nou de blocuri și case, în spate la Lidl. Spațiul are o suprafață utilă de 106 mp și beneficiază de o grădină proprie de 86 mp, un avantaj important pentru activități care au nevoie de zonă exterioară sau pentru amenajare terasă. Este ...

1557 EUR/m2 | 106 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
44

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
5
16

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,suprafata de 47 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. Este situat intr-o zona cu acces rapid la facultati,campus universitar,mijloacele de transport in comun,magazine,banci,farmacii,gradinite,scoli,licee,piete,etc. Rog ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 36mp, etaj 4, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

2000 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
2

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Gasoniera de vanzare in zona Buziasului
3
9

Gasoniera de vanzare in zona Buziasului