Promovat
Timisoara - Girocului Vila 12 Camere 4 Bai | 497mp Utili 1373mp Teren
20

Renaissance Estate vă oferă spre vânzare, în exclusivitate, o casă individuală cu 12 camere si 4 bai, situată in Timisoara, pe Calea Girocului, la principala, chiar lângă Pădurice — o locație de excepție care îmbină aerul curat, liniștea și confortul urban. Proprietatea se desfășoară pe un teren generos ...

3380 EUR/m2 | 497 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere etajul 1 ideal pentru investiție Braytim
12
28

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 38 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 69000 euro Telefon. 0723674418

1816 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - 60 mp  - Terasa 30 Mp
12

Apartament 2 camere - 60 mp - Terasa 30 Mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, spatios, situat in Calea Torontalului, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 59.5 mp, terasa de aproximativ 30 mp si se afla la etajul 3. Beneficiaza de centrala termica proprie, incalzire in pardoseala, gresie si faianta de import ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, centrala proprie, situat judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4, intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 52 mp utili. Compartimentare: - ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 camera la etaj 2  zona Brincoveanu
7

1 camera la etaj 2 zona Brincoveanu

Va propunem spre vanzare un apartament 1 camera aproape de P-ta Balcescu-Brancoveanu langa mijloace de transport in comun la etajul 2 intr-un imobil de caramida cu curte interioara amenajata posibilitate montare centrala proprie pe gaz teava de gaz este in apartament. Pret fix solicitat de proprietar ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

brancoveanu, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
5

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie
20
1

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona Aradului Vest, langa P-ta Verde. Apartamentul este model confort 1 si se afla la etajul 3 din 4 cu acoperis de tigla intr-o scara foarte curata bine intretinuta cu vecini buni. Apartamentul este intr-o stare foarte buna si dispune ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

Vand fosta zootehnie
1
17

Vand fosta zootehnie

Vand teren 46.000 mp intravilan in jebel..fosta zootehnie..la 5 euro mp teren...grajdurile gratuit...ptr detalii..tel:

Timisoara, Timis

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt
8

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Simion Barnutiu-Modern aproape de magazinul Lidl. Apartamentul este la un parter inalt peste garaje cu suprafata utila 51+boxa 4 m fara balcon amenajat cum se vede si in poze. Geamuri tip termopan usa de metal la intrare usi interiori ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
31

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
2

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Aradului Vest pe str Dej. Apartamentul se afla la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, la et 4 exista si o uscatorie. Locuinta are urmatoarele caracteristici: este model confort 1, cu vedere pe 2 parti, dispune ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Propietar schimb  APARTAMENT RENOVAT SI MOBILAT  județean apartament cu 3 camere in  Timișoara
10
26

Propietar schimb APARTAMENT RENOVAT SI MOBILAT județean apartament cu 3 camere in Timișoara

Propietar schimb apartament RENOVAT si MOBILAT doar sa muti hainele cu casa individuala la mosnita ofer diferența al meu e la et 1 la judetean 3 camere 50 mp în Timișoara preț 160.000 de euro nu este ptr închiriat.. tel

3200 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie
9
2

Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la parter din 4. Are bucataria separata de camera, 1 baie, 1 balcon, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vânzare
3

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera în Blascovici cu o suprafață de 22 mp ,este situata la etajul 1 . Garsoniera este izolata interior si renovata ,clima ,geam termopan ,rulou ,ușa metalica . Se vinde mobilata si utilata numai bună de mutat imediat sau pentru investiții.

1909 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea