Promovat
Penthouse 3 camere, decomandat, 81 mp utili, etaj 3 -zona Torontalului
12
2

ID Intern:P744 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un penthouse cu 3 camere, decomandat, etaj 3/3, constructie 2024 situat in zona Torontal. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele ...

2037 EUR/m2 | 81 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin
5
77

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona semi-centrala,suprafata de 27 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la doar 10 minute de mers pe jos pana in centrul Timisoarei si la cativa pasi de Kaufland,acces rapid la autobuzul 33 sau E1,magazine,etc. Este perfect atat ...

1667 EUR/m2 | 27 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dambovita
7
6

Garsoniera zona Dambovita

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dambovita, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, aproape de centre comerciale si mijloace de transport, situata la etajul 4 intr-un imobil P+5, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere ...

1944 EUR/m2 | 18 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OCAZIE - Casa individuala deosebita cu 5 camere, 243 mp - Timisoara
20
2

Casa individuala deosebita cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Ciarda Rosie. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Timisoara, zona Ciarda Rosie, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 243 mp si teren ...

2160 EUR/m2 | 243 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Lipovei de vânzare 1

Apartament 2 camere Lipovei de vânzare

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat etajul 2 zona Lipovei ,amenajări clasice 50 mp utili ,liber ocupabil imediat ,ideal investiție sau locuit ,Preț .73000euro.Tel.0742143679.

1460 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Duplex eficient energetic 5 camere, 149 mp, zona Rudicica
20
2

Duplex eficient energetic 5 camere, 149 mp, zona Rudicica

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea zona Rudicica. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in zona Rudicica, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 149 mp si teren 350 mp. Anul constructiei este 2023, structura lemn, material ...

2013 EUR/m2 | 149 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor
7

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dorobantilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dorobantilor, aflat la parterul unui bloc cu regim de inaltime pe P + 4. Anul constructiei 1987, structura beton, material zidarie ...

1908 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in Calea Aradului, la 5 minute de Iulius Mall
19

Se ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere de in Timisoara, zona Calea Aradului, la 5 minute de Iulius Mall FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Calea Aradului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
7
2

Vand garsoniera

Vand garsoniera 12 metri patrati situata in zona 0 la 5 minute de facultatea de Medicina si farmacie. Garsoniera e stil camin toaleta (are 2 toalete) si dusul sunt la comun. Taxele de intretinere sunt mici 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pretul de vanzare este de 19.000.Detalii la telefon.

1583 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, zona Plopi
11
10

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, zona Plopi

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plopi, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, termen de predare maxim 3 luni de ...

1614 EUR/m2 | 88 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Apartament situat in inima orasului Timisoara-Central-Medicina-Bastion
11

Se ofera spre vanzare un apartament cu suprafata de 70 mp situat în zona Centrala-Medicina-Bastion in inima orasului Timișoara. Oferă lumina naturala prin geamurile mari din cele 2 balcoane, apartamentul este semidecomandat cu balcoane deschise din living si din dormitor. Bucataria separata si spatioasa ...

2786 EUR/m2 | 70 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
7
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei mansardei 2010, structura ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in Timisoara | 2 corpuri | Ideala locuinta + investitie
13

Casa individuala in Timisoara, zona Kuncz | 2 corpuri | Ideala locuinta + investitie FOXFORT va propune spre vanzare o proprietate versatila, situata intr-o zona rezidentiala din Timisoara, ideala atat pentru locuinta personala, cat si pentru generare de venit. Proprietatea este formata din doua cladiri ...

1875 EUR/m2 | 160 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Teren intravilan pentru bloc  666 mp - zona Bogdanestilor
20
7

Teren intravilan pentru bloc 666 mp - zona Bogdanestilor

Teren intravilan de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor, avand o suprafata de 666 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 46 ml la strada. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, catv, fibra ...

666 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
10
1

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2209 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehal
8

Doresti un apartamnet nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

7

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea