Promovat
Apartament modern 2 camere, 55 mp, etaj 2, Nord One
13

Apartament modern 2 camere, 55 mp, etaj 2, Nord One

Apartament premium cu 2 camere de vânzare în Nord One Botanic | Vedere spre Iulius Town | Ultracentral Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în prestigiosul ansamblu rezidențial Nord One Botanic din Timișoara, una dintre cele mai exclusiviste și apreciate zone ale orașului. Apartamentul ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Casa deosebita intr-un cartier privat cu bariera
19
2

Casa deosebita intr-un cartier privat cu bariera

Vă prezentăm o proprietate modernă și bine compartimentată, situată în zona Mehala din Timișoara, într-un cartier privat cu acces securizat prin barieră, loc de joaca si foisor — ideală pentru familiile care caută confort, intimitate și acces facil către oraș. Imobilul, finalizat în anul 2022, face ...

2333 EUR/m2 | 120 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial de vanzare, 131 mp, Mehala,Timisoara.COMISION 0%
6
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate, spatiu comercial SAD, 131 mp,pozitie foarte buna, zona Mehala, Timisoara. Spatiul are o suprafata de 131 mp utili si se afla la parterul unei cladiri care gazduieste doua pensiuni cu camere de inchiriat. Acesta este alcatuit din sala principala, ...

1519 EUR/m2 | 131 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial renovat, cu VAD | Central | P-ta Maria
11

Spatiu comercial renovat, cu VAD | Central | P-ta Maria

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu expunere excelent: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra, beneficiind de ...

2261 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
4
13

Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Vand apartament cu 2 camere decomandat. Partial mobilat la etajul 3 5 cu o suprafata de 59 mp,apartamentul are vedere pe ambele parti fiind foarte luminos

1441 EUR/m2 | 59 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
8

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 2,avand o suprafata de 35 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet. Este situat foarte aproape de centrul orasului,Piata 700,centrul orasului,diverse magazine,farmacii,banci,etc.,ceea ce ...

1914 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
4 ha teren intravilan – oportunitate investițională - Cartier Plopi
2

Silvis Imobiliare propune spre achiziție un teren intravilan cu suprafața de 40.000 mp, situat în cartierul Plopi – o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru proiecte rezidențiale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață totală: 40.000 mp Front stradal: 163 m Adâncime: 244 m Certificat de urbanism ...

40,000 m2

Plopi, Timisoara, Timis

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere
3
9

Apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere

Vanzare apartament cu o camera, suprafata 34 mp2, decomandat, etaj 1. Aproape de mijloacele de transport si de centre comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 1000 mp in Lipovei
5
5

Teren intravilan 1000 mp in Lipovei

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție un teren intravilan generos, situat în zona Lipovei, în apropiere de Dedeman. Proprietatea are o suprafață de 1007 mp și un front stradal de 21 ml, oferind multiple posibilități de dezvoltare rezidențială sau mixtă. Terenul este racordat la toate utilitățile ...

1,007 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate industrială premium cu infrastructură energetică completă
8

Silvis Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate industrială unică, concepută pentru activități de producție, logistică sau investiție, amplasată strategic în zona industrială a Timișoarei, cu acces facil către autostrada A1 și coridoarele europene de transport. Această oportunitate investițională ...

1528 EUR/m2 | 1,800 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu 4 camere Take Ionescu 59 vizavi de ISHO, cu boxa inclusa
10
7

Proprietar, vand apartament cu 4 camere semidecomandat, in zona centrala, pe bulevardul Take Ionescu nr.59, vizavi de ISHO, in bloc vechi (1972) cu acoperis sarpanta si invelitoare din tigla ceramica. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, este renovat, mobilat si utilat, cu centrala proprie pe ...

1418 EUR/m2 | 67 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Garsoniera mobilata Calea Buziasului
3
9

Garsoniera mobilata Calea Buziasului

Se ofera spre vanzare garsoniera mobilata . Este izolata exterior , balcon inchis cu termopan , bucatarie cu gresie si faianta , baie cu gresie si faianta, camera cu parchet. Merita vazuta ! Suprafata utila este de 23 mp situata la etajul 1.

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Zona  Lipovei
2
2

Apartament 1 camera Zona Lipovei

Dam spre vanzare apartament 1 camera, decomandat, 18mp, zona linistita, complet mobilat si utilat. Incalzirea este de la oras, apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje. Aproape de Iulius Mall, la doar 10-15 minute de mers pe jos, aproape si de centrul orasului de altfel. Alte detalii ...

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea