Promovat
Timisoara - Girocului Vila 12 Camere 4 Bai | 497mp Utili 1373mp Teren
20

Renaissance Estate vă oferă spre vânzare, în exclusivitate, o casă individuală cu 12 camere si 4 bai, situată in Timisoara, pe Calea Girocului, la principala, chiar lângă Pădurice — o locație de excepție care îmbină aerul curat, liniștea și confortul urban. Proprietatea se desfășoară pe un teren generos ...

3380 EUR/m2 | 497 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici
9

Vand apartament cu 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici. Apartamentul are o supfrafata totala de 57 mp si se afla la etajul 3. Se vinde mobilat (dupa cum se vede in poze). Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Instalatia electrica refacuta in totalitate acuma aprox. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare Parța   1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara
4

Teren de vânzare Parța 1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara

COBALT Imobiliare vă propune spre vânzare teren Parța, lângă Timișoara O alegere inspirată atât pentru construcția unei locuințe, cât și pentru investiție. Teren intravilan situat în Parța, la aproximativ 10 km de Timișoara, amplasat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Caracteristici: Suprafață: ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, 70 mp – parter, zonă Spitalul Județean
7

3 camere, 70 mp – parter, zonă Spitalul Județean

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat excelent în zona Spitalului Județean, pe Str. M. Marius Ciopec, la parterul imobilului, în apropierea unui cabinet oftalmologic. Detalii generale: Suprafață utilă: 70 mp Etaj: parter Compartimentare practică Compartimentare: 3 ...

1969 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare | 4 camere | 99,500 EUR | Take Ionescu
20

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat într-o zonă centrală foarte apreciată din Timișoara, pe Bulevardul Take Ionescu, vis-a-vis de ISHO. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, prevăzut cu acoperiș tip șarpantă cu ...

1686 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

apartament de vânzare
5

apartament de vânzare

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere cu boxa inclusa in cf, situat in Timișoara Bld Cetății etaj 4. cu suprafață utila 52 mp. Apartamentul se vinde mobilat,dispune de centrala proprie si aer condiționat.

1731 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Șagului, 2 camere de vânzare la etajul I
9
3

Șagului, 2 camere de vânzare la etajul I

De vânzare apartament cu 2 camere , confort III, nedecomandat, etaj I, suprafață utilă 28,22 mp, suprafață construită 36 mp, tâmplărie PVC cu geam termopan cu 5 camere marca Veka, parchet laminat în camere, bucătărie utilată cu aragaz, cuptor electric și frigider, baie cu vană, ușă metalică la intrare. Apartamentul ...

2107 EUR/m2 | 28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar Vand apartament 3 camere
10
2

Proprietar Vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, în zona Calea Șagului (reper Unicarm). Locuința a fost renovată integral și se vinde exact cum se vede: complet mobilată și utilată. Caracteristici principale: Suprafață: 48 mp, optimizați pentru confort. Renovări: Instalații schimbate, ...

1938 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara P +M direct de la Proprietar
4
14

Vand casa in Timisoara P +M direct de la Proprietar

Proprietar, vând casa in Timișoara, zona Freidorf,Lidl 5 camere, baie, bucatarie, hol, cămara, magazie, toate utilitățile, front stradal 18 ml. Suprafața 650 mp, utila 210 mp. Tel preț 285.000 euro.Accept finanțare prin credit bancar

1295 EUR/m2 | 220 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament la Casă, Curte Privată, Bucătărie de Vară, Renovat, Lipovei
12

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat la casă, în zona Lipovei – o locație apreciată pentru liniște și acces rapid către oraș. Această proprietate oferă avantajele unei case la preț de apartament, fiind ideală pentru cei care își doresc intimitate, spațiu verde ...

1827 EUR/m2 | 41 m2

lipovei, Timisoara, Timis

apartament de vanzare zona foarte buna la cale aradului langa piata verde
10

apartament de vanazare cu 3 cameră și 3 balcoane este grijită zonă foarte bună la piața verde pe strada Dej mobilat cu arată în poze

2072 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Vând Casă
5
33

Vând Casă

Casă sat Hodoș, com.Brestovat, satul este situat între dealuri și pădure, zonă liniștită, ideală pentru casă de vacanță, preț 28.000 euro, negociabil.

350 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

apartament de vânzare
5
2

apartament de vânzare

Proprietar,Vând apartament cu 3 camere cu boxa inclusa in cf, situat in Timișoara Bld Cetății nr 1 3, Et 4. Suprafață utila 52 mp,Apartamentul se vinde mobilat,dispune de centrala proprie si aer condiționat.Pretul este in euro. Tel:

1731 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa cu 2 camere de vanzare ultracentral,  zona Piata Victoriei
6
2

Casa cu 2 camere de vanzare ultracentral, zona Piata Victoriei

LANDMARK ofera spre vanzare o casa mica situata ultracentral in proximitatea Pietei Victoriei, intr-onbsp; locatie de exceptie cu acces facil la toate punctele cheie din centrul orasului. Imobilul este o proprietate privata si se afla in curtea unul imobil istoric din zona ulracentrala.Casa a fost renovata ...

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 52 mp + balcon, etaj 4/5 - Ideal pentru investitie
8

ID: P2558 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 52 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda, anul constructie 1981. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa moderna minimalista mobilata si utilata Mosnita noua
20

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% casa individuala, mobilata si utilata, stil modern - minimalist,luminoasa, comoda si practica innbsp; MOSNITA NOUA, vatra veche a satului, str Postei. Deoarece a fost construita cu multa atentie pentru a crea un camin frumos si aerisit, este compartimentat in ...

Timisoara, Timis

2 Camere Decomandat | Renovat Integral | Zona Soarelui | Parter
8

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Soarelui – una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru liniște și accesibilitate. Complet renovat și pregătit pentru noii proprietari, apartamentul oferă un echilibru ...

2338 EUR/m2 | 50 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, chiriaș inclus, zonă Iulius Town – investiție sig
8

Grand Mobilis Imobiliare va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, luminos, complet renovat și excelent poziționat, situat pe strada Enric Baader. Datorită locației de top și faptului că este deja închiriat, proprietatea reprezintă o oportunitate ideală de investiție, generând venit din prima zi, ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan centura sud
2
1

Vand teren intravilan centura sud

Teren intravilan localizat intre canalul betonat si centura sud, apartinind de Timisoara. Suprafata 4200 m2. Categorie de folosinta: agrement, baze sportive, camping, parcare rulote Pret: 25 m2

4,200 m2

Plopi, Timisoara, Timis

COM 0% Apartamente noi cu 2 camere | Torontalului
6

COM 0% Apartamente noi cu 2 camere | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere in zona Torontalului, intr-un complex rezidential de blocuri noi construite. Apartamentele se desfasoara pe suprafete utile de 40-55mp. Cu o suprafață generoasă, acest apartament oferă spațiul perfect pentru a vă crea un cămin confortabil ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere 5

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, nedecomandat, 40 mp, parter, recent renovat, centrala pe gaz, Calea Sagului aproape de City Mall.

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70 mp, zona Lipovei
11

Apartament 3 camere, 70 mp, zona Lipovei

Blitz vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în zona Lipovei. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și este compartimentată decomandat, oferind confort și funcționalitate. Apartamentul se află la etajul 2 al unui imobil bine întreținut. Compartimentarea este ideală pentru ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren intravilan 4

Teren intravilan

Vând teren intravilan Zona lunei 1063mp front str 16.97m cu toate utilitatiile

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere confort spatios
10
9

Apartament cu 2 camere confort spatios

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Piata Maria la 5 minute de centrul orasului, etajul 1, centrala proprie, 2 boxe in CF, 100 MP de teren, balcon, debara, 84 MP, gresie, faianta, parchet, termopane, clima noua, Pret: 150 000 Euro negociabil . Tel: 724011590

1786 EUR/m2 | 84 m2

Maria, Timisoara, Timis

Salvează căutarea