Promovat
COM 0 | Casa individuala cu 5 camere și garaj | Lugojului
10
1

COM 0 | Casa individuala cu 5 camere și garaj | Lugojului

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala, cu 5 camere, situata in Timisoara, in zona Telegrafului, intr-o zona foarte liniștită cu acces facil catre punctele de interes din oras. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 150mp și este amplasată pe un teren de 277mp. Compartimentarea ...

1800 EUR/m2 | 150 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai , 2 balcoane,zona Soarelui
11

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Soarelui, spatios si luminos. Model mare, cu vedere pe 2 parti.Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje,. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La asfalt. Mobilat si utilat. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar
10
2

Vand apartament cu 3 camere, bucatarie INCHISA, in bloc nou izolat termic exterior, etaj INTERMEDIAR, la asfalt, in zona Neptun. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Dambovita,  Timisoara
7

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living cu acces la balcon - 2 Bai ...

933 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vand apartament
8
5

vand apartament

vând apartament decomandat lângă spitalul de copii LUIS Țurcanu etajul 2 mobilat utilat, centrala proprie, balcon mare, debara, termopane, ușa metalică, clima, bloc din cărămida. Merită văzut.

2482 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

3 camere, decomandat, bloc din 1986, Plavat 2
8

3 camere, decomandat, bloc din 1986, Plavat 2

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, având o suprafață utilă de 65,3 mp, situat la etajul 4 din 4, într-un imobil cu acoperiș, beneficiind de vedere pe 3 părți, ceea ce oferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Compartimentare: Living 2 dormitoare Bucătărie 1 baie + spațiu ...

1652 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon
7
9

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul parter intr-uo casa P+1 Etaj. Anul constructiei 2011, structura este din beton si material de zidarie caramida. Suprafata ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament 4 camere decomandat 91 mp utili, zona Plavat II
20
13

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Plavat II, aproape de Girocului FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plavat II, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 3 Etaje. Anul constructiei ...

1395 EUR/m2 | 91 m2

Timisoara, Timis

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala de vanzare, zona Mircea cel Batran - Garaj si pivnita
20

2 case pe acelasi teren – Ideal pentru locuinta + spatiu comercial Zona excelenta – Mircea cel Batran Foxfort propune spre vanzare o proprietate versatila, perfecta atat pentru locuire, cat si pentru afacere. Pe teren se afla doua case: una noua, moderna si spatioasa, iar cealalta mai veche, cu potential ...

2614 EUR/m2 | 176 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar vand casa pe strada Musicescu Nr.30, 5

Proprietar vand casa pe strada Musicescu Nr.30,

Proprietar vand casa pe strada musicescu nr.30,parter + etaj,suprafata utila 250mp3

800 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare 52 de mp, in zona Torontalului
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

2404 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp
7
5

Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp

Proprietar vand garsoniera 22mp in zona Blascovici, etaj 4 4 , fara infiltratii(refăcut anu trecut). Garsoniera este alcătuită din: o mica bucătărie cu plita electrica Toaletă Camera mobilată si utilată (tv, mașină de spălat nouă cu wifi, frigider, aer condiționat nou cu wifi)+un mic spațiu pt depozitare ...

1477 EUR/m2 | 22 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Casa individuala 5 camere si teren de 430 mp - zona Plopi Timisoara
20
13

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in Timisoara, cartier Plopi. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Timisoara, zona Plopi, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 135 mp si teren 430 mp. Anul constructiei este ...

2000 EUR/m2 | 135 m2

Plopi, Timisoara, Timis

De vânzare casă individuală în zona Lunei
9
3

De vânzare casă individuală în zona Lunei

De vânzare casă individuală în zona Lunei. Este compusă din 2 camere mari, spatioase, baie, bucătărie, garaj și 2 anexe a câte 30 mp fiecare. Casă este din cărămidă, deține un pod solid și are acoperiș de țiglă. Are toate utilitățile (gaz, curent, apă) și acces stradal pe 2 părți. Casa este situată la ...

2268 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița
6

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița