Promovat
Casa individuala 4 camere, teren 900 mp - zona Bogdanestilor, Timisoara
8
1

ID Intern: P2651 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala , pe parter, cu 4 camere, 98 mp utili, 900 mp teren, anul constructiei 1985, situata in zona Bogdăneștilor, Timișoara. Imobilul este compartimentat astfel: -hol acces -baie cu cada -bucătărie închisă -living -2 dormitoare În ...

1826 EUR/m2 | 98 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Cladire cu 10 apartamente, restaurant, zona Mehala, Timisoara..
19

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare in exclusivitate cladire cu 10 apartamente si restaurant.COMISION 0%. Imobilul este structurat dupa cum urmeaza: - spatiu SAD in suprafata de 131 mp utili, compus din sala de servire, doua grupuri sanitare, birou, doua holuri. - Spatii de cazare la etaj, 10 camere ...

771 EUR/m2 | 634 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, etaj 1, CF de Timisoara situat pe Calea Urseni
8
4

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 1 din 2 avand CF de Timisoara si este situat pe Calea Urseni. Beneficiaza de o suprafata de 71 mp + 6 mp balcon. Dispune de 1 loc de parcare trecut in CF. Confortul termic se realizeaza cu ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,2 balcoane, etajul 1, renovat, zona Fabric
11
2

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat,situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, situat in zona Fabric. Suprafata apartamentului este de aproximativ 53mp utili+ 2 balcoane si este compartimentat astfel: -Hol de acces cu debara -Dormitor cu dressing -Dormior ...

2451 EUR/m2 | 53 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand locatie in centru Baile Herculane
5
4

Vand locatie in centru Baile Herculane

Vand locatie patrimoniu de 10 camere in centru la Baile Herculane pe strada Nicolae Stoica de Hateg nr 4. Cladirea dispune de toate utilitatile. Front stradal 21m, teren 1250m. Cladirea este cu etaj, necesita renovare si se poate extinde pentru pensiune.

333 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Freidorf Liceul Auto
8

Apartament de vanzare Freidorf Liceul Auto

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje si mansarda, izolat termic, in Freidorf, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 51mp, da care se adauga un balcon mare, de 4 mp. Compartimentare: - 2 camere - bucatarie ...

1608 EUR/m2 | 51 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
30

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
2

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, bloc nou, Aradului, Timisoara
13
3

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si modern cu 3 camere, avand o suprafata utila de 83.36 mp, situat la etajul 1 din 5 intr-un bloc cu lift, parte dintr-un complex rezidential construit in anul 2008. Proprietatea se remarca prin compartimentarea ...

1943 EUR/m2 | 82 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere, etaj intermediar, Iosefin,Timisoara
6

Agentia imobiliara Apostu Estate vă oferă spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere, situat la etaj intermediar, la etajul 2 din 4 al unui bloc ce dispune de acoperis din tigla (in curs de anvelopare). Apartamentul se afla in zona Iosefin -Sagului, Timis, Timisoara. Se află la doar câteva ...

1895 EUR/m2 | 38 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Bucovina
6
5

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etajul 3 din 4 al unui bloc ce beneficiazade acoperis din tigla, situat in zona Bucovina. Apartamentul se afla la cateva minute distanta fata market, parc, scoala si statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp, ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, cu garaj,in Timisoara, zona Brâncoveanu
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere ,semidecomandat,la parter , situat in zona Brancoveanu din Timisoara, judetul Timis. Imobilul este amplasat într-un bloc cu 4 etaje, construit în anul 1983, și dispune de o suprafață utilă de 53,8 mp utili. Un avantaj ...

1989 EUR/m2 | 54 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, etaj 3,  zona Buziasului, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere de vanzare, etaj 3, zona Buziasului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 42 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - ...

1831 EUR/m2 | 42 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare-Umt
3
7

Apartament o camera de vanzare-Umt

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona UMT,la etajul 2,suprafata de 24 mp,langa Padurea Verde,chiar langa Profi,Muzeul Satului,Continental,TRW,Amazonia-strand,supermarket mare in fata scarii,statie autobus si tramwai. Se vinde mobilat modern,nefiind necesar alte modificaru ulterioare. In ...

UMT, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu