Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sagului, Timisoara, bloc de apartamente
4
3

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 4/5, intr-un bloc cu doar 2 apartamente pe nivel, si are o suprafata de 17 mp. Compartimentare: • Camera • Chicineta • Baie Caracteristici: • Plita ...

2141 EUR/m2 | 17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere mobilat lux - XCity Towers
9
1

Apartament 2 camere mobilat lux - XCity Towers

ID: P2420 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48mp utili, situat la etajul 6, intr-un bloc cu regim de inaltime P+16, anul constructiei 2025. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp, loc de parcare. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2896 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Executive Apartment | Sagului | Luceafarul | 70mp | 2camere 2bai | Lux
20

Situat într-unul din cele mai dorite ansambluri rezidentiale noi din sudul Timisoarei, Luceafarul, acest apartament luminos cu camere inalte, este o resedinta exclusivista in cea mai dinamica zona, si anume intersectia Calea Sagului cu Bulevardul Liviu Rebreanu. Apartamentul are urmatoarele caracteristici ...

2708 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului, Timisoara
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timis, Timisoara. Imobilul dispune de o suprafata utila de 54 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, fiind ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: • Hol tranzit cu ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare zona UMT
3
7

Apartament de vanzare zona UMT

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp, centrala proprie este in curs de montare.

UMT, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Bloc Nou Zona Giroc Chisoda
5

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat gata de mutat, centrala proprie aer conditionat, ,fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie open-space, dormitor, hol si baie, su: 51,45 mp plus balcon de 8 mp, et.2 din 2 si 1 loc de parcare in curte privata, cu poarta automatizata. Disponibil imediat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit cu 4 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 Bai Boxa Etaj 1 Zona Andrei Saguna
8
4

Apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa de 7 mp, la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1din 4, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Disponibil imediat. Pret: 135000 Euro Tel: 0726649775

1392 EUR/m2 | 97 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie separata, mare, 2 bai, 2 balcoane inchise si un hol in forma de Z, su: 73 mp, situat la et.2 din 5, intr-un bloc anvelopat, izolat pe interior cu vata minerala. Foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie  Zona Braytim ESO
17
3

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie Zona Braytim ESO

Duplex deosebit cu 5 camere, mobilat si utilat, asa cum se vede in poze, su: 121 mp, P+E teren 257 mp, Confortul termic se realizează prin centrala proprie, cu ajutorul încălzirii în pardoseală. Casa este situată într-o zonă cu acces rapid la facilități urbane și diverse puncte de interes precum: cafenele, ...

1793 EUR/m2 | 121 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera ETAJ 1 cu balcon amenajat centrala Aradului langa Piata Verde
6

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la etajul 1 in cadrul unui bloc cu 4 etaje, in zona Aradului langa Piata Verde,foarte aproape de Iulius Mall (10_15 minute de mers pe jos). Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc ...

2341 EUR/m2 | 32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, decomandat Zona Girocului
20
1

Apartament cu 4 camere, decomandat Zona Girocului

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, Zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1978, structura beton, ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Tm str Grădinarilor, zona Plopi :8340mp intrav.45eur mp,cu utilități,asfalt siCF(6800mp +1540mp )
6
30

Vând 8340mp intravilan 45 euro mp, (392000 euro) proprietar, Timișoara,str.Gradinarilor38a cu toate utilitățile, asfalt ( două Cf-uri alăturate cap la cap :6800mp respectiv 1540mp) Terenul se învecinează cu SC DEPOTM( Grădinarilor 36-38) și e amplasat între str Grădinarilor( cu acces auto lățime ...

8,340 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren de vanzare zona Torontalului - Oportunitate investitie
5
4

Casa batraneasca cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Torontalului, teren generos. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod situata in Timisoara, zona Torontalului, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 163 mp si teren 539 mp. ...

1466 EUR/m2 | 164 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
casa  noua 4 camere 120 utili,2 , Fratelia, teren 400 mp
11
16

casa noua 4 camere 120 utili,2 , Fratelia, teren 400 mp

Vand casa noua p+m, teren 400 mp, 4 camere, 2 bai cu geam, centrala proprie cu incalzire clasica pe radiatoare, toate utilitatile,(asfalt, apa, gaz, canal), acces auto in curte, Fratelia aproape de linia lui 7, fisata complet1 185000 euro, tel.

1542 EUR/m2 | 120 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
6

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Buziasului,langa AEM,la etajul 3,avand o suprafata de 48 mp,intr-un bloc izolat termic,se vinde utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla multe puncte de interes precum statii STPT,diverse centre comerciale precum Kaufland,Profi,Lidl,Auchan,farmacii ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat etaj 3 langa Spitalul Judetean amenajat bloc izolat
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la etajul 3 din 5 in zona Girocului,bloc izolat termic,aproape de Spitalul Judetean. Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc multe magazine alimentare, supermarket-uri, banci, ...

2333 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea