Promovat
Decomandat. Centrala termica proprie. Aproape de biserica din Girocului
8
2

Vand apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, 52 mp utili + BALCON inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, in zona Girocului, aproape de biserica. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Torontal, Timisoara
12

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern, mobilat, cu 3 camere, 2 bai, situat la etajul 2/6, zona Calea Torontalului Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 80mp + 15 terasa si este compartimentat astfel: - hol de acces - living spatios cu buctarie si iesire pe terasa - 2 dormitoare ...

2375 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
68

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
AV679 Teren intravilan, Salciua Noua, 1998 mp, IDEAL Investitie
13

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 1998 mp(suprafata toatala imprejmuita 3000mp), front stradal de 27 ml(3 fronturi stradale si intrare auto pe doua parti), situat in sat Salciua Noua, comuna Pischia. Terenul este ideal pentru investitie (pensiune, camping, agro-turism ...

1,998 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean
3
4

Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, centrala proprie la etajul 4, o suprafata utila de 35 mp. Centrala proprie

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
3
4

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Va oferim spre vanzare in zona Soarelui un apartament cu o camera. Aveti in apropiere mijloace de transport si complex comercial Sud Plazza. Apartamentul este la etajul 3 si are o suprafata utila de 37mp. Se vinde ca in poze. Sunati pentru a viziona.

1892 EUR/m2 | 37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

Penthouse de Lux | 3 Camere | Finisaje & Dotari Lux | Comision 0
20
1

Penthouse de Lux | 3 Camere | Amenajat cu designer | Finisaje & Dotari Premium | Priveliste Panoramica | Campeador-Vox | Comision 0 Descopera acest penthouse exceptional si sofisticat din nordul Timisoarei, unde rafinamentul si eleganta se imbina perfect cu o priveliste spectaculoasa asupra orasului. Situat ...

3296 EUR/m2 | 106 m2

nord, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere | Tipografilor | Proaspat Zugravit | Investitie | Comision 0
16

De vanzare | 2 Camere | Tipografilor | Proaspat zugravit | Ideal pentru investitie | Comision 0 Situat intr-una dintre cele mai apreciate zone din Timisoara, acest apartament combina o locatie privilegiata cu un potential unic. Amplasat langa Scoala Generala 16, ISHO, IPJ si mijloace de transport in ...

2161 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

20
2

3296 EUR/m2 | 106 m2

torontalului, Timisoara, Timis

16

2161 EUR/m2 | 35 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
OPORTUNITATE | Apartament la Casa | 160 MP+Pod | Mehala | Comision 0%
20
3

De Vanzare | Apartament la Casa | Etaj + Mansarda + Pod | 160 mp + 64 mp Pod | Zona Mehala | Comision 0% Situat in zona Mehala, pe strada Horia 33, Timisoara, acest imobil ofera mai mult decat o locatie privilegiata. Reprezinta o oportunitate reala de investitie intr-o zona deja bine dezvoltata si cautata, ...

938 EUR/m2 | 160 m2

mehala, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
7

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea