Promovat
Duplex cu 3 camere, 2 bai, 2 bucatarii, teren 222 mp, zona Elisabetin
13
6

Apostu Estate va propune spre vanzare o proprietate formata din 2 corpuri, cu un total de 3 camere, 2 bai, 2 bucatari, teren 222 mp, zona Elisabetin Primul corp este construi in anul 1972 , are acoperisul schimbat si este compartimentat astfel: -hol de acces - baie cu dus -bucatarie - 2 camere Incalzirea ...

1778 EUR/m2 | 90 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
9

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etaj intermediar, etajul 1/2, in zona de Nord a orasului, zona Lipovei, Timisoara, judetul Timis, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Locuinta are o suprafata utila ...

2290 EUR/m2 | 69 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la curte comuna, Zona Iosefin
11
2

Apartament 2 camere la curte comuna, Zona Iosefin

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Iosefin, pozitie excelenta, la 15 minute de mers pe jos de centru, situat la parter intr-un imobil P+1, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

Penthouse de Lux | 3 Camere | Finisaje & Dotari Lux | Comision 0
20
1

Penthouse de Lux | 3 Camere | Amenajat cu designer | Finisaje & Dotari Premium | Priveliste Panoramica | Campeador-Vox | Comision 0 Descopera acest penthouse exceptional si sofisticat din nordul Timisoarei, unde rafinamentul si eleganta se imbina perfect cu o priveliste spectaculoasa asupra orasului. Situat ...

3296 EUR/m2 | 106 m2

nord, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere | Tipografilor | Proaspat Zugravit | Investitie | Comision 0
16

De vanzare | 2 Camere | Tipografilor | Proaspat zugravit | Ideal pentru investitie | Comision 0 Situat intr-una dintre cele mai apreciate zone din Timisoara, acest apartament combina o locatie privilegiata cu un potential unic. Amplasat langa Scoala Generala 16, ISHO, IPJ si mijloace de transport in ...

2161 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

20
2

3296 EUR/m2 | 106 m2

torontalului, Timisoara, Timis

16

2161 EUR/m2 | 35 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
OPORTUNITATE | Apartament la Casa | 160 MP+Pod | Mehala | Comision 0%
20
3

De Vanzare | Apartament la Casa | Etaj + Mansarda + Pod | 160 mp + 64 mp Pod | Zona Mehala | Comision 0% Situat in zona Mehala, pe strada Horia 33, Timisoara, acest imobil ofera mai mult decat o locatie privilegiata. Reprezinta o oportunitate reala de investitie intr-o zona deja bine dezvoltata si cautata, ...

938 EUR/m2 | 160 m2

mehala, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
7

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Vilă cu 10 apartamente | P+2E+M | 470 mp | Zona Lipovei
20
1

Vă propun spre vânzare o vilă cu 10 apartamente situată în zona Lipovei, într-o zonă rezidențială extrem de căutată pentru închiriere, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat în apropiere de Iulius Town Timișoara, la câteva ...

1681 EUR/m2 | 470 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea