Promovat
Garsoniera decomandata cu bucatarie si baie
10
10

Garsoniera decomandata cu bucatarie si baie

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Iosefin, aproape de Bega, situata la etajul 3 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Imobilul a afost recent renovat si igenizat. Imobilul este compartimentat astfel: - ...

1591 EUR/m2 | 22 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vânzare în zona UMT,Timisoara, etajul intai
6
4

Garsoniera de vânzare în zona UMT,Timisoara, etajul intai

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona UMT. Imobilul este amplasat la etajul 1/4 si are o suprafata de 17 mp, fiind ideal pentru investitie sau locuinta proprie. Caracteristici: * Suprafata: 17 mp * Etaj: 1/4 * Usa de intrare noua * ...

1618 EUR/m2 | 17 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, pod reabilitat, loc de parcare in Timisoara
8

Apostu Estate vă oferă spre vânzare un apartament, situat într-o zonă centrală Piața Maria, ideal pentru cei care apreciază confortul și proximitatea față de cele mai importante puncte de interes ale orașului. Acest apartament combină perfect eleganța, spațiul generos și beneficiile unei locații centrale ...

2000 EUR/m2 | 80 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Locuinta sau Investitie? Casa cu Multiple Posibilitati in Iosefin
13

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa spatioasa, situata in zona Iosefin din Timisoara, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc o proprietate cu multiple posibilitati de utilizare. Imobilul este construit in anul 1972 si este dispus pe Parter + Etaj, avand o ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
5

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPIETAR: Se vinde apartament 2 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată ...

2140 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren agricol de vânzare – 3 ha, zonă Aeroport Timișoara
2

Teren agricol de vânzare – 3 ha, zonă Aeroport Timișoara

Prin agenția Silvis Imobiliare, vă oferim spre vânzare 3 hectare de teren agricol, cu formă dreptunghiulară, având dimensiunile de 96 m x 307 m. Localizare premium – Terenul este situat în zona Aeroportului Internațional „Traian Vuia” Timișoara, foarte aproape de pista de decolare și aterizare a av ...

30,000 m2

Aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate industrială premium cu infrastructură energetică completă
8

Silvis Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate industrială unică, concepută pentru activități de producție, logistică sau investiție, amplasată strategic în zona industrială a Timișoarei, cu acces facil către autostrada A1 și coridoarele europene de transport. Această oportunitate investițională ...

1528 EUR/m2 | 1,800 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

4 ha teren intravilan – oportunitate investițională - Cartier Plopi
2

Silvis Imobiliare propune spre achiziție un teren intravilan cu suprafața de 40.000 mp, situat în cartierul Plopi – o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru proiecte rezidențiale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață totală: 40.000 mp Front stradal: 163 m Adâncime: 244 m Certificat de urbanism ...

40,000 m2

Plopi, Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter
7
1

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter

Situat pe Str Tolstoi, intr-o zona de case cu mult spatiu verde, la parterul unui bloc de caramida cu trei etaje, apartamentul are suprafata de 33.4 mp. Pretul este de 69 000 euro, pentru detalii si vizionare sunati

2091 EUR/m2 | 33 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
6

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni
8
4

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni

Proprietar vand duplex cu 4 camere si 2 bai, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Casă modernă P+1 de vânzare – Calea Urseni | Construcție 2023–2024 | Mobilată și utilată
12
2

Vă prezentăm o casă modernă, construită în perioada 2023–2024, situată în zona Calea Urseni, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și o locuință gata de mutare. Imobilul dispune de 80 mp utili (fără terase și pod) și este amplasat pe un teren de 200 mp, oferind spațiu exterior plăcut ...

1936 EUR/m2 | 80 m2