Promovat
Casă de Vânzare 2000 mp
4
17

Casă de Vânzare 2000 mp

Vând Casă la Munte, are curent electric, racordat la ApaCanal și fântână în propria curte, apa din fântână este de o calitate foarte bună de băut, prin grădină curge Râul Slava... Suprafața teren Total 2000mp. Casă cu o suprafața utilă de 121mp. cu 4 camere si Hol. Casa necesită renovare! Deschidere ...

645 EUR/m2 | 121 m2

Slava Rusa, Tulcea

Promovat
Vand casa si teren Tulcea
10

Vand casa si teren Tulcea

Casa de vanzare 3 camere decomandate 125 mp in Tulcea pe un teren de 700 mp semicentral, spatii de depozitare, dressing generos, hol spatios. 2 intrari separate in casa, geamuri noi termopan, izolatie, deschidere larga 26 metri la strada principala, sistem de securitate video, garaj cu rampa si pod ...

321 EUR/m2 | 700 m2

C5, Tulcea, Tulcea

Promovat
Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...

4,000 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Vand casa in statiunea turistica Murighiol
3

Vand casa in statiunea turistica Murighiol

Vând casa de vacanta in stațiunea turistica Murighiol, jud.Tulcea, cu iesire la lac, suprafata teren 2360 mp , suprafata utila 170 mp, P+1

1059 EUR/m2 | 170 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casa la țară în localitatea Zebil.
3
13

Vând casa la țară în localitatea Zebil.

Casă locuibila, cu teren, având o suprafață totală de 3100mp.Casa este in curs de renovare, având toate unitățile. Pe teren se afla pomi fructiferi,vita de vie și gazon.

450 EUR/m2 | 80 m2

Zebil, Tulcea

Casă de vănzare Jud. Tulcea loc. Babadag
5

Casă de vănzare Jud. Tulcea loc. Babadag

Vând casă situată in jud. Tulcea, oraș Babadag , localizata in apropierea Padurii Babadag. Casa este formată din parter, etaj si posibilitate de mansardare. Imobilul este decomandat, fiind prevazut cu scara interioară, parterul având un living generos cu semineu , hol , 1 dormitor , baie si o bucatarie. ...

486 EUR/m2 | 288 m2

Babadag, Tulcea

Teren 2000 mp Delta Dunarii - Dunavatul de  Jos !!!
9
1

Teren 2000 mp Delta Dunarii - Dunavatul de Jos !!!

De vanzare teren 2.000 mp in loc Dunavatul de Jos(la intrarea in localitate pe partea stanga-langa statia Peco). Deschidere la sosea - 50 ML Se vinde cu tot cu proiect care consta in pensiune cu 13 camere+bucatarie+restaurant(vezi proiectul in imaginile atasate) Foarte important !!! - Terenul nu este ...

Tulcea, Tulcea

 De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea
2
1

De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea

Se oferă spre vânzare un teren intravilan generos cu construcții, situat în sat Posta, comuna Frecăței, județul Tulcea, ideal pentru locuire permanentă sau casă de vacanță. Localizare: Comuna Frecăței, Județul Tulcea Suprafață totală teren: 5000 mp (conform măsurătorilor cadastrale), deschidere pe ...

5,000 m2

Posta, Tulcea

Teren agricol Chilia Veche 8

Teren agricol Chilia Veche

1,7 ha teren agricol, in com Chilia Veche jud Tulcea, 12750 euro ( 7500 euro ha). Terenul este format din 3 parcele, 2 de cate 6000 mp și 1 de 5000 mp. Se pot vinde și separat.

Babadag, Tulcea

casă vinzare
5
2

casă vinzare

casă vinzare(balabancea,tulcea)zonă superbă,satul inconjurat de pădure,casa cu 3 camere plus dependinte,mai multe detalii la

14 EUR/m2 | 110 m2

Balabancea, Tulcea

De vanzare
10
61

De vanzare

Vand casa compusa din 5 camere +teren extravilan 3000mp din care 1500mp este cu vita de vie iar 1500mp este teren liber. (preț teren 3,500euro) Localitatea Rachelu județul Tulcea.

22 EUR/m2 | 716 m2

Rachelu, Tulcea

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii
7

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii

Această casă mobilă,de vacanță mobilata si utilata redefinește conceptul de locuință compactă, oferind confort și funcționalitate într-un design modern și elegant amplasata pe un teren in suprafata de 400 m in inima DELTEI DUNARII . Spațiu inteligent, confort maxim conectata la utilitati : Apa ,Curent, ...

1633 EUR/m2 | 30 m2

Partizani, Tulcea

Casă de vânzare
6
1

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Valea Nucarilor județul Tulcea compusă din 3 dormitoare, bucătărie, hol,baie,dependințe + anexe suprafața 125mp. Teren 4000mp. Număr de contact

304 EUR/m2 | 125 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

 Teren de vanzare Tulcea - 70000 euro
1
1

Teren de vanzare Tulcea - 70000 euro

Teren de vanzare situat pe strada Dianei, langa Complex, suprafata 458 mp si deschidere 19.67 m. Terenul este pregatit pt construire, este finalizata demolarea vechilor corpuri de casa, actualizat cadastrul. Este obtinuta anul acesta autorizatia de constructie pt casa P+1, in stil nordic (locuinta, garaj ...

Tulcea, Tulcea

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Vând casă bătrânească
9
5

Vând casă bătrânească

Vând casă bătrânească în Sălcioara pretul este negociabil. Suprafață totală 2566 Mp

13 EUR/m2 | 2,566 m2

Salcioara, Tulcea

Imobilele(constructii si terenuri) 2

Imobilele(constructii si terenuri)

PUBLICATIE VÂNZARE NR.1350 19.06.2025 C.I.I.Ianuşi Mariana, în calitate de lichidator judiciar al S.C.SIAJ S.A.-în faliment, in bankruptcy, en faillite - cu sediul în localitatea Tulcea, str.Portului, nr.42, judeţul Tulcea, C.U.I.2367390, J36 119 1991, desemnat prin Sentinţa civilă nr.122 23.01.2015, ...

Tulcea, Tulcea

vand casa teren 1853mp Sarichioi, Tulcea
10
1

vand casa teren 1853mp Sarichioi, Tulcea

Se vinde casa in comuna Sarichioi 1853mp (93mp locuibil, 102mp anexa) Strada Bursucului 24, Sarichioi 850m de lacul Razim zona linistita casa mobilata equipata de intrat a locui pozele cu flori sunt de acu cativa ani era gospodarie cu plantatie de lucerna, capre, pasari, etc video recent

355 EUR/m2 | 93 m2

Sarichioi, Tulcea

Vând proprietate, ideală pentru locuință proprie sau casă de vacanță.
1
2

Proprietatea este situata în zonă centrală, poziționată strategic vis-a vis de Hotel Delta Palace. Suprafață teren 330 mp cu ieșire la Dunăre (ideal pentru ponton, pescuit sau plimbări cu barca),complet racordată (apă, electricitate, canalizare). Terenul și construcția permit reamenajari diverse

330 m2

Sulina, Tulcea

teren arabil 10 ha extravilan

teren arabil 10 ha extravilan

de vânzare teren arabil 10 ha extravilan în loc. Mihail Kogălniceanu Jud. Tulcea

100,000 m2

Tulcea, Tulcea

vind casa10camere,tip pensiune
5
1

vind casa10camere,tip pensiune

casa 10 camere ,tip pensiune cu bai in camera ,2 bucatarii cu gaz ,doua centrale pe gaz,incalzire prin calorifereapa calda preparata pe gaz si solar boilere de 500l,barbechiu,beci,garaj.suprafata construita200mp,teren 300mp.

1000 EUR/m2 | 200 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare Sarichioi Tulcea Delta Dunarii
6
5

Teren de vanzare Sarichioi Tulcea Delta Dunarii

TEREN DE VÂNZARE ÎN SARICHIOI, JUDEȚUL TULCEA - 1.779MP Preț propus de vânzare: 15 euro MP. Descriere: De vânzare teren intravilan ,cu o suprafață totală de 1.800 de metri pătrați, situat în localitatea Sarichioi, județul Tulcea. Caracteristici principale: Suprafață totală: 1.800mp Ideal ...

Sarichioi, Tulcea

Vand apartament cu 3 camere in Sfantu Gheorghe-Tulcea
10
1

Vand apartament cu 3 camere in Sfantu Gheorghe-Tulcea

Vand apartament cu 3 camere decomandate , compus din sufragerie, 2 dormitoare, bucatarie+camara , 2 bai, 2 balcoane si hol generos. Suprafata utila este de 72,71 mp. Este situat la etajul 1 intr-un bloc cu doua etaje din localitatea Sfantu Gheorghe -Tulcea. Apartamentul este bine intretinut si poate ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Salvează căutarea