De vânzare
1
10

De vânzare

Se vinde casă bătrâneasca cu teren aproximativ 2000 mp la poalele parcului Național munți Măcin in comuna Greci județul Tulcea strada bujorului. Locație de vis pentru casă de vacanță sau pensiune deoarece zona este in plină dezvoltare turistică. Preț 20 mp

800 EUR/m2 | 50 m2

Greci, Tulcea

Promovat
Vand casa in statiunea turistica Murighiol
3

Vand casa in statiunea turistica Murighiol

Vând casa de vacanta in stațiunea turistica Murighiol, jud.Tulcea, cu iesire la lac, suprafata teren 2360 mp , suprafata utila 170 mp, P+1

1059 EUR/m2 | 170 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Spațiu comercial de vânzare   Tulcea, parter stradal
10

Spațiu comercial de vânzare Tulcea, parter stradal

Vând spațiu comercial situat în municipiul Tulcea, la intersecția străzilor Spitalului cu 1848, la parterul blocului A1, nr. 12. Spațiul este poziționat foarte bine, are ieșire la stradă, acces stradal, intrare separată și rampă de acces prin spate, fiind potrivit pentru diverse activități comerciale. Suprafața ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...

4,000 m2

Somova, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă+teren
10
3

Vând casă+teren

Proprietate cu Potențial Turistic sau Rezidențial în Sulina Str. a VI-a Se oferă spre vânzare o proprietate situată într-o zonă excelentă și liniștită din Sulina, pe Strada a VI-a (zona Uzinei Electrice). Amplasarea este ideală pentru cei care își doresc proximitate față de atracțiile principale ale ...

128 EUR/m2 | 850 m2

Sulina, Tulcea

Vând teren intravilan Cerna Tulcea 3124 m
2
2

Vând teren intravilan Cerna Tulcea 3124 m

Vând teren intravilan in suprafață de 3124m situat langa șosea curent electric la stâlp,apa,canalizare .teren perfect drept ,ideal pentru construcții.Toate actele vânzări terenului sunt pregătite.vanzare imediată pret8800euro

3,124 m2

Tulcea, Tulcea

Vand ap.2 camere ,E3
8
2

Vand ap.2 camere ,E3

Vand apartament 2 camere,zona E3,,decomandat,etaj 2,zona linistita,incercuit de :parc copii,scoala ,spital,magazine si farmacii. Exclus intermediari .Rog seriozitate!

1322 EUR/m2 | 59 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa de vânzare Sălcioara TL
6
7

Casa de vânzare Sălcioara TL

Vând Casă în localitatea Sălcioara Comuna Jurilovca Tulcea.Casa este amplasata pe o suprafață de 3800mp.dispune de 4 camere,2 holuri,baie,bucătărie,debara,2 garaje,pivniță,Solar,plus o cladire adiacenta,constructie nouă etc.Mai multe detalii la Nr.de Mobil: Z0ero ș7apte p4atru c5inci p4atruzeci și ș7apte ...

17 EUR/m2 | 3,800 m2

Salcioara, Tulcea

 ocazie rară   garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea
9
1

ocazie rară garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea

Dacă îți dorești mai mult decât o simplă garsonieră, ai ajuns unde trebuie! Îți propunem spre vânzare o locuință practică și surprinzător de spațioasă, situată în Tulcea, pe Aleea Cristina (blocuri MApN), la parter ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă garsonieră: ...

1448 EUR/m2 | 48 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vând apartament
1

Vând apartament

Apartament 2 camere situat pe strada Rosmarin. Se află la etajul 3 4 si are o suprafață de 33m . Este izolat termic atât interior cât și exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie și dormitor. Instalația de gaz este pe palier la aproximativ 1m de ușă. În vecinătate sunt : creșe, grădinițe, ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Big, Tulcea, Tulcea

Vând casa Jurilovca
11
6

Vând casa Jurilovca

Vând casa în comuna Jurilovca Situata pe str 1 Mai situata la 3 case distanta de Căminul Cultural și de Gradinita Casa are 3 camere spațioase, o bucătărie, o baie și un hol spatios Proprietatea are și o anexa tip magazie și un garaj auto

559 EUR/m2 | 85 m2

Jurilovca, Tulcea

Casa de vanzare - Agighiol
4
19

Casa de vanzare - Agighiol

Vand casa 6 camere in Agighiol, str. Pompelor. Casa este batraneasca dar consolidata, din ceamur si acoperita cu tabla, cu apa curenta si electricitate, in suprafata de 126 mp si teren de 2000 mp. Pret 20.000 euro.

159 EUR/m2 | 126 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Apartament de vanzare 3

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere mobilat, zona centrala Tulcea

1477 EUR/m2 | 44 m2

Tulcea, Tulcea

CASA moderna 470 mp = D+P+M = ultracentral in sat Cataloi, judet. Tulcea
20
2

De vanzare casa de locuit D+P+M, cu acces direct din soseaua nationala DN 22A E87, cu o priveliste deosebita catre biserica din sat ( ideala pentru 2 familii), 2 accese separate, deschidere stradala = 20 ml, suprafata construita la sol 189 mp, suprafata totala desfasurata = 472 mp, suprafata construita ...

617 EUR/m2 | 470 m2

Cataloi, Tulcea

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea
7
1

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea

Casa zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea, avand suprafata construita de 740 mp,regimul de inaltime D+P+2E+M si suprafata terenului de 2000 mp. Infrastructura este alcatuita din fundatii continue si pereti din beton armat in timp ce suprastructura este alcatuita din zidarie portanta de BCA de 30 cm, ...

905 EUR/m2 | 580 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare

Casă de vânzare

Vând casă în loc garvan cu teren 2330m,,str scolii nr 80,facilități, curent electric, apa curenta, fântână în curte, posibilitate racordare gaze conducta gaze în fata porții, str asfaltată, unic proprietar, taxe plătite la zi la 15 minute de pod Brăila și 10 de bac IC.bratianu

11 EUR/m2 | 2,330 m2

Garvan, Tulcea

teren extravilan 9

teren extravilan

vând teren extravilan în localitatea somova suprafață 15000mp preț 8000 euro/ha

Tulcea, Tulcea

Promovat
De vânzare
1
10

De vânzare

800 EUR/m2 | 50 m2

Greci, Tulcea

Teren intravilan Valea Nucarilor
1
4

Teren intravilan Valea Nucarilor

Vand teren intravilan in comuna Valea Nucarilor 2210 m , deschidere 25 m la strada principală si 60 m la strada secundară , preț 16 .000 de euro negociabil.

Valea Nucarilor, Tulcea

Casa de vanzare - 4 camere, pivnita - 120mp - teren 2000 mp - M. Kogalniceanu - Tulcea - 86.000 Euro
10
2

Casa are o arhitectură inteligentă, cu spații foarte generoase si o suprafata de 120 mp. Este situată intr-o zonă linistită si foarte accesibilă. Casa este proiectată pentru a oferi un echilibru perfect între estetică și funcționalitate. Casa este compusa din: 4 camere luminoase si spatioase, bucatarie ...

717 EUR/m2 | 120 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Casa de vanzare
7
5

Casa de vanzare

Oferim spre vânzare casa locuibila, amprenta casa 149mp, 4 camere, construcții anexa 24mp, teren suprafață totală 389mp, apa, curent, canalizare, beci, bazin colectare apa de ploaie, acoperiș casa din tabla. Șosea asfaltata, cu iluminat stradal in fata porții, locuința se află la 100m de port și la 100m ...

403 EUR/m2 | 149 m2

Jurilovca, Tulcea

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat   Proprietar   Liber
10
3

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat Proprietar Liber

COMISION 0% | VÂNDUT DIRECT DE PROPRIETAR Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă ultracentrală, pe strada Isaccei, nr. 57, în blocul Pelican, la etajul 2, cu vedere către Lacul Ciuperca. Apartamentul beneficiază de o compartimentare decomandată, practică și ...

1238 EUR/m2 | 50 m2

Pelican, Tulcea, Tulcea

Casa bătrânesca demolabila 1

Casa bătrânesca demolabila

Vând casa bătrânesca cu teren în Jurilovca cu deschidere la 2 străzi, terenul are 2000m se afla situat lângă spital detalii pe wathsapp la

Jurilovca, Tulcea

Teren delta 17

Teren delta

Vand teren in delta,loc.Uzlina,com.Murighiol.Terenul se afla in vecinatatea complexului turistic Cormoran.

1,000 m2

Uzlina, Tulcea

Salvează căutarea