Promovat
VILA IN MURIGHIOL | IESIRE LA LAC, DELTA DUNARII SI PISCINA | 6 CAMERE
20

Iti propun spre vanzare o proprietate situata in Murighiol, una dintre cele mai cautate porti de acces catre Delta Dunarii – o zona cu flux turistic constant si potential real de dezvoltare in segmentul de cazare. Proprietatea beneficiaza de iesire la lac si este configurata pentru a functiona atat ...

1739 EUR/m2 | 230 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
Baltag - teren intravilan, 730 mp cu vedere la lac, utilitati
5

Teren intravilan 730 mp cu vedere la lac – ideal construcție casă Agentia Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vinzare un teren intravilan in Tulcea, zona Baltag, în suprafață de 730 mp, poziționat excelent, cu dublă deschidere și acces facil. Caracteristici principale: * Suprafață: 730 mp * Două ...

730 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun
20
6

ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o vilă impresionantă, situată în zona Alexandru cel Bun, unde confortul, relaxarea și funcționalitatea se îmbină perfect. Construită în 2019, din cărămidă, cu izolație exterioară de 10 cm și placare cu piatră naturală, acoperiș din țiglă și finisaje de calitate, ...

782 EUR/m2 | 275 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

STRADA VICTORIEI - 3 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 1 ,CENTRALA GAZ
11

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament elegant și bine compartimentat, situat în inima orașului, pe strada Victoriei, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut – alegerea ideală pentru locuință sau investiție. Cu o suprafață utilă de 76,30 mp și o suprafață totală de 88,90 ...

1822 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2995 Apartament cu 2 camere * Str Alunisului
10

ID 2995 Apartament cu 2 camere * Str Alunisului

Agentia LUX Imobiliare va ofera spre VANZARE un apartament cu 2 camere, amplasat pe Strada Alunisului. Locuința este o soluție viabilă pentru o familie care apreciază existenta multiplelor facilitati in imediata apropiere: magazine, farmacii, Penny Market, Inspectoratul de Politie, scoli, etc Proprietatea ...

1588 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Resort Delta Dunarii | 21 camere | 18 unitati cazare | aproape de Marea Neagra
14

Vanzare Complex turistic boutique langa Delta Dunarii | oportunitate rara investitie Exista proprietati care se cumpara pentru randament. Si exista locuri rare, care se cumpara pentru ceea ce ofera dincolo de cifre. Acest complex turistic este unul dintre acele locuri. Complex turistic boutique ...

Enisala, Tulcea

ZONA CENTRALA- 2 CAMERE , ETAJ 1, CENTRALA GAZ
6

ZONA CENTRALA- 2 CAMERE , ETAJ 1, CENTRALA GAZ

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere semisecomandat in zona Penny Politie. Situat la etajul 1, are o suprafata de 34 mp. Dispune de centrala pe gaz. Loc de parcare, termopane, izolat termic, recent renovat. Proprietatea beneficiază de acces rapid către oraș și se ...

1588 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

CASA  P+E, 4 CAMERE SUPRAFATA  UTILA 130 MP, LA GRI
6

CASA P+E, 4 CAMERE SUPRAFATA UTILA 130 MP, LA GRI

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa vila P+E cu pod inalt, la Gri, zona linistita. Suprafata utila 130 mp Dotata cu Energie electrica, Apa si Canalizare, Gaze pe strada . Casa are 4 camere, dintre care 3 camere cu balcoane, doua holuri bucatarie mare si doua bai, 2 intrari, Incalzire ...

1069 EUR/m2 | 130 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera confort 1 zona Pacii
20
1

Garsoniera confort 1 zona Pacii

Agentia Imobiiara Aura Intermediar vinde garsoniera confort 1 zona Pacii,etaj 7,siprafata totala 35 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,pret 40000 euro,tel.0747698898

1143 EUR/m2 | 35 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera str.1848, mobilata,gaze
8

Garsoniera str.1848, mobilata,gaze

Garsonieră confort 1 , decomandata , situata pe str.1848 , in suprafata totala de 36 mp. Se afla la etajul 4 , cu hidroizolatie . Proprietatea este gata de utilizare și include facilități precum mobilier, aparat de aer conditionat , boxa , debara . Încălzirea se realizează prin centrală pe gaz. Este ...

1250 EUR/m2 | 36 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera Confort 1 Zona E3
7

Garsoniera Confort 1 Zona E3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera Confort 1 zona e3,etaj 4,suprafata totala 37 mp,mobilata utilata ,centrala gaz,pret 47000 euro neg.tel.07 arata numarul

1270 EUR/m2 | 37 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20019 Apartament 2 camere   Strada Podgoriilor
10

ID 20019 Apartament 2 camere Strada Podgoriilor

LUX Imobiliare va prezinta spre VANZARE un apartament cu 2 camere, situat pe Strada PODGORIILOR. Locuinta este ideală pentru cei care vor să aibă la îndemână tot ce este necesar pentru un stil de viață relaxat (Institutii de invatamant, magazine, farmacii, parc, etc) fiind aproape de punctele de interes ...

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor
12

Apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor, etaj 4,decomandat,suprafata totala 53 mp,suprafata utila 50 mp.mobilat utilat,centrala gaz,pret 65000 euro,tel.07 arata numarul

1300 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona Str,Victoriei
12

Apartament 3 camere zona Str,Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.07 arata numarul

1818 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20020 Apartament 2 camere - Strada Podgoriilor
8

ID 20020 Apartament 2 camere - Strada Podgoriilor

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-una dintre cele mai apreciate și sigure zone din Tulcea: Strada Victoriei. Este locația ideală atât pentru o familie tânără, cât și pentru investiție, fiind înconjurat de toate punctele de interes majore. LOCALIZARE PREMIUM (TOTUL LA CÂȚIVA ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3650 Apartament 3 camere - Cartier E3
8

ID 3650 Apartament 3 camere - Cartier E3

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-una dintre cele mai practice locații din cartierul E3. Dacă îți dorești confort și zero timp pierdut în trafic, aceasta este locuința ideală! AVANTAJELE PROPRIETĂȚII: LOCALIZARE IMBATABILĂ: Situat pe Strada Meduzei, fix lângă Școala Nr. ...

1574 EUR/m2 | 68 m2

Tulcea, Tulcea

De vânzare   Proprietate industrială cu potențial ridicat
2

De vânzare Proprietate industrială cu potențial ridicat

Se oferă spre vânzare proprietate industrială ideală pentru depozitare, producție, service sau activități comerciale, amplasată pe un teren generos ce permite extindere sau dezvoltare ulterioară. Detalii proprietate: Hală din BCA 434 mp suprafață construită Hală metalică 106 mp Suprafață totală ...

67 EUR/m2 | 2,326 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3626 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada 1848
17

ID 3626 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada 1848

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada 1848, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1200 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

ID 7901 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan în Cataloi
8

ID 7901 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan în Cataloi

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE un teren intravilan situat în Satul Cataloi, la doar 8 km de municipiul Tulcea, aproximativ 7 minute de mers cu mașina. Terenul are o suprafață de 1.500 mp și beneficiază de un front stradal de 18,58 ml, cu acces din stradă pietruită, ...

1,500 m2

Cataloi, Tulcea

Teren Intravilan Com,Somova Jud.Tulcea
2

Teren Intravilan Com,Somova Jud.Tulcea

Agentia Imobilara Aura Intermediar vinde teren Intravilan Com.Somova Jud.Tulcea,suprafata totala 1238mp,deschidere mare ,utilitati,drum acces,pret 27000 euro,tel.07 arata numarul

1,238 m2

Somova, Tulcea

Teren Intravilan Oras Babadag Jud.Tulcea
1

Teren Intravilan Oras Babadag Jud.Tulcea

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan in Oras Babadag Jud.Tulcea ,suprafata totala 780 mp,langa padure,utilitati in apropiere,drum acces,pret 20000 euro,tel.07 arata numarul

780 m2

Babadag, Tulcea

Apartament 2 camere zona Kaufland
8
1

Apartament 2 camere zona Kaufland

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere bloc nou,zona Kaufland,etaj 2,suprafata totala 57 mp,suprafata utila 46 mp,centrala gaz,lift,pret 76000 euro ,tel.

1652 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Spitalului
15

Apartament 2 camere zona Spitalului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Spitalului,etaj 4 cu pod,suprafata totala 63 mp,decomandat,renovat total ,mobilat utilat,centrala gaz,boxa pe palier,pret 92000 euro,tel.0747698898

1460 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea