Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
13
2

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...

1250 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
10

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , situat pe str. Babadag , bloc CORAL PLAZA , la etajul 5 , cu lift .Suprafata totala 76 mp . Este compus din living cu bucatarie open space , 1baie , 2 dormitoare si hol . Gaz la usa . Se poate prelua cu chiriasul existent , pret chirie 500 ...

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6157 DE VÂNZARE - Spațiu comercial în Oraș Babadag
5
1

ID 6157 DE VÂNZARE - Spațiu comercial în Oraș Babadag

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial strategic, situat într-o zonă cu trafic intens din orașul Babadag. Această proprietate reprezintă o investiție sigură, fiind în prezent închiriată de o instituție bancară de prestigiu (BCR). Suprafață generoasă: 89,17 mp, compartimentați eficient ...

1167 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței
3
1

ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței

Lux Imobiliare vă propune spre VÂNZARE un spațiu comercial cu potențial de investiție, situat în centrul localității Luncavița, la doar 50 km ( 45 min) de Tulcea. Poziționat strategic, în apropiere de DN22 E87, proprietatea beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii proprietate: Amprentă ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Luncavita, Tulcea

 Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp 10

Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp

Vand teren cu deschidere la asfalt (drumul Tulcea-Murighiol), la intrare in satul Victoria, la 13 km de orasul Tulcea, cu retea electrica la hotar si cu apa trasa din sat, inclusiv conducta pe 300 m pe lungimea terenului. Pe teren este o fundatie cu suprafata de 20 mp., suprafata totala: 18600Acces: ...

18,600 m2

Victoria, Tulcea

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren pentru casa ,Sat Posta Com.Frecatei,Jud.Tulcea,supfrafata totala 2000mp,deschidere 25 m,utilitati in zona ,teren stradal,pret 23000 euro neg ,tel.0747698898

Posta, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiiara Aura Intermediar vinde teren Intravilan Somova,suprafata totala 1800 mp,deschidere 25 m,utilitati la poarta,langa soseaua principala si aprope de lac,pret 30000 euro neg.tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Agentia Aura Intermediar vinde teren Imtravilan Loc.Cataloi,suprafata totala 2855mp,deschidere 12,71mp,apa curent ,terenul este imprejmuit cu gard din plasa,pret 51000 euro,tel.0747698898

Cataloi, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova
1

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Loc.Mineri,suprafata totala 800 mp,aproape de soseaua principala,constructii in zona ,utilitati in apropiere,pret 40000 euro neg.tel.0747698898

Mineri, Tulcea

Apartament 4 camere zona Neptun
7

Apartament 4 camere zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Neptun,etaj 3,semidecomandat,debransat caldura,fara imbunatatiri,suprafata totala 65 mp,pret 53000 euro neg.tel.0747698898

815 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Sat Lastuni
11

Casa Sat Lastuni

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea,din chirpic tencuita,renovata imbunatatita,suprafata teren 500 mp,suprafata utila 200 mp,anexe,acoperis tigla,gard tabla galvanizata,poarta fier forjat,compusa din 3 dormitoare ,1 baie,bucatarie ,hol,mobilata ...

200 EUR/m2 | 200 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Duplex BCA,D+P+1,Zona Rosa

Casa Duplex BCA,D+P+1,Zona Rosa

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa Duplex,suprafata totala 177 mp,suprafata construita la sol 59 mp,imbunatatita,renovata ,centrala gaz.Compusa din:Demisol, spatiu depozitare ,camera tehnica ,garaj in suprafata totala de 18 mp,Parter:Living,baie,bucatarie ,terasa,debara ,2 holuri.Etaj:3 ...

1130 EUR/m2 | 177 m2

Tulcea, Tulcea

Vila P+1 Zona C.A.P

Vila P+1 Zona C.A.P

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Vila zona C.A.P,perete comun ,constructie B.C.A,an 2014,suprafata totala 496 mp,suprafata construita 231 mp.Parterul este conpus din:living generos,bucatarie,baie,hol cu spatiu depozitare.Etajul este compus din:3 dormitoare,baie,hol generos(spatiu joaca),plus ...

1299 EUR/m2 | 231 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei
12

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.0747698898

183 EUR/m2 | 763 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Somova ,langa apa,suprafata totala 1000 mp,deschidere mare ,fosa septica,apa ,stalpi de curent in apropiere ,ideal pentru casute de vacanta, etc ,pret 38000 euro,tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu
1

Teren Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea,zona centrala .suprafata totala 2300 mp,deschidere 37,69 ml,asfalt,utilitati la poata,pret 25000 euro,tel.0747698898

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
7

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Apartament 2 camere zona Ultracentrala ,parter,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,balcon mare,imbunatatit ,mobilat utilat, centrala gaz noua,pret 68000 euro .tel.0747698898

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

1000 mp intravilan construibil
7
1

1000 mp intravilan construibil

Intravilan construibil la intarrea in oras dinspre Braila. Apa curenta, energie electrica. Langa padure parc. Acces nrestrictionat DE 87. Pomastit pe grinzi beton, umplutura de piatra, caramida, nisip, pamant. Cu certif de urbanism.

1,010 m2

Macin, Tulcea

Se vinde Complexul Comercial  din Mila 23, Delta Dunarii
10
2

Se vinde Complexul Comercial din Mila 23, Delta Dunarii

Societate Comerciala vinde afacere la cheie: Complex Comercial Mila 23, Delta Dunarii, jud. Tulcea. Complexul curpinde bar si magazin cu terase separate, patiserie si discoteca, alaturi de spatii de depozitare, spatiu de cazare, un birou si curte. Complexul se vinde impreuna cu toate dotarile disponibile ...

783 EUR/m2 | 447 m2

Mila 23, Tulcea

ID 101017 GARAJ pe Strada Mircea Vodă - DE VÂNZARE
4

ID 101017 GARAJ pe Strada Mircea Vodă - DE VÂNZARE

DE VÂNZARE GARAJ PE STR. MIRCEA VODĂ Locație excelentă! La demisolul unui bloc, pe Strada Mircea Vodă o zonă centrală și accesibilă. Suprafață utilă: 12,53 mp Important: Garajul NU poate fi demolat o investiție sigură și durabilă! Utilități - apa, curent si canalizare ++ Garaj cu spațiu în podea ...

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea