Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 minute de Tulcea
4
3

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare în EXCLUSIVITATE teren intravilan cu suprafața de 615 mp, ideal pentru construcția casei tale sau pentru investiție! Situat la 100 m de Șoseaua Agighiol (km - DN222, la doar 6 minute cu mașina de Tulcea. Categoria: CURȚI CONSTRUCȚII Două ...

615 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa zona Piata Noua
8

Casa zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa zona Piata Noua,pozitie stradala,suprafata teren 350 mp,suprafata construita 70 mp,deschidere 4ml,gaz la poarta,2 camere,baie,bucatarie,hol,magazie,pret 68000 euro,tel.07 arata numarul

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
4

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare - Agighiol
4
20

Casa de vanzare - Agighiol

Vand casa 6 camere in Agighiol, str. Pompelor. Casa este batraneasca dar consolidata, din ceamur si acoperita cu tabla, cu apa curenta si electricitate, in suprafata de 126 mp si teren de 2000 mp. Pret 20.000 euro.

159 EUR/m2 | 126 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)
9
3

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)

Casă de vânzare + teren (1300 mp), com. Turcoaia, jud. Tulcea, str. Troesmis, nr. 71, dispune de 2 camere și 1 living + bucătărie și baie, foișor cu grătar, bucătărie de vară, garaj și 2 beciuri (de depozitat lucruri), pentru mai multe detalii nu ezitați să sunați!

29 EUR/m2 | 1,300 m2

Turcoaia, Tulcea

Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
3

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
Casa Ultracentral,350 mp
8

Casa Ultracentral,350 mp

Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita situata Ultracentral , zona Piata Noua . Este compusa din 2 camere , hol generos , 1 bucatarie , 1 baie + 1 magazie . Suprafata totala teren 350 mp , suprafata construita 70 mp . Deschidere 4 ml . Utilitati : apa , curent , gaz la poarta . Pozitie excelenta ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare la țară
2
3

Casa de vanzare la țară

Casa de vanzare la țară slava rusă str leurdei nr 50. Casă este formata din 4 camere.

108 EUR/m2 | 260 m2

Slava Rusa, Tulcea

Teren in suprafata maxima de 500mp

Teren in suprafata maxima de 500mp

Sunt interesat de achizitionarea unui teren in suprafata maxima de 1000mp in localitatea Ciucurova, jud Tulcea

Ciucurova, Tulcea

NICULITEL-CASA BATRNEASCA 3 CAMERE,TEREN 2205 MP, DESCHIDERE 31 ML+TEREN 1147 MP
5
2

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca formata din 3 camere si bucatarie ,in Niculitel. Construita din chirpic, acoperita cu tabla. Suprafata teren 2205 mp, cu o deschidere stradala 31,7 ml. Utlitati: curent, apa. Se vinde si terenul alaturat, in suprafata de 1147 mp, ...

256 EUR/m2 | 78 m2

Niculitel, Tulcea

Casa bătrânesca demolabila 1

Casa bătrânesca demolabila

Vând casa bătrânesca cu teren în Jurilovca cu deschidere la 2 străzi, terenul are 2000m se afla situat lângă spital detalii pe wathsapp la

Jurilovca, Tulcea

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu
1
4

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu

Vand teren intravilan in localitatea IC Btratianu, Judetul Tulcea. Terenul are 1100 mp, aproximativ 48 x 24m, cu latura mare la strada (poate fi impartit usor in 2 loturi mai mici). Pe teren nu este nici o constructie si utilitatile sunt la limita proprietatii (apa si curent). Terenul este intabulat ...

I.C. Bratianu, Tulcea

Proprietar, vând 4 hectare în Iazurile, delta Tulcea
3

Proprietar, vând 4 hectare în Iazurile, delta Tulcea

Proprietar, vând sau schimb teren extravilan agricol 4 hectare din Iazurile Valea Nucarilor Tulcea în deltă. Terenul în proprietate are 4,65 hectare dar vând doar 4 hectare din total. Terenul poate trece în intravilan. Are o poziție excelentă pentru turism. Terenul poate fi adecvat pentru un complex ...

40,000 m2

Iazurile, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Casă cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunării
17
5

Casă cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunării

Se vinde proprietatea ideală pentru cine visează la o locuință liniștită, dar bine conectată la atracțiile naturale ale zonei sau oportunitatea perfectă de a deschide o mică afacere turistică: Localizare: comuna Valea Nucarilor, județul Tulcea, situată la circa 28 km de municipiul Tulcea, pe șoseaua ...

273 EUR/m2 | 150 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Vând casa la țară în localitatea Zebil.
3
13

Vând casa la țară în localitatea Zebil.

Casă locuibila, cu teren, având o suprafață totală de 3100mp.Casa este in curs de renovare, având toate unitățile. Pe teren se afla pomi fructiferi,vita de vie și gazon.

450 EUR/m2 | 80 m2

Zebil, Tulcea

Casa de vînzare
6
4

Casa de vînzare

VIND CASA BATRINEASCA CU TEREN 5500 METRI PATRATI .CASA SE SITUEAZA PE MALUL DUNARII IN LOC.CEATALCHIOI JUD.TULCEA.NUMAR DE CONTACT .

9 EUR/m2 | 5,500 m2

Ceatalchioi, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea