Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
1

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Promovat
STRADA TRAIAN  - CASA  LA SOL ,TEREN 783 MP, DESCHIDERE 14 MP
20
1

STRADA TRAIAN - CASA LA SOL ,TEREN 783 MP, DESCHIDERE 14 MP

In EXCLUSIVITATE, Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa cu 4 camere , suprafata construita 162mp, teren 783 mp ,deschidere stradala 14 ml. Compusa din: living spatios , trei dormitoare, bucatarie, doua bai, hol, camera tehnica , beci, terasa , magazie . Langa casa se mai afla o bucatarie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat
12
1

Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , spatios , modern , situat pe str. Mircea Voda , la etajul 3+pod . Living cu bucatarie open space in suprafata de 34 mp . Renovat complet : instalatii termice sanitare electrice , noi , parchet, usa metalica exterior, acoperis nou) , aparat de aer conditionat ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Teren 750 mp  intravilan  Somova
3
2

Teren 750 mp intravilan Somova

Vând teren intravilan 750 mp loc SOMOVA jud Tulcea, construibil, utilități, gard nou, porti noi de fier, pomi fructiferi, vita de vie, căpșuni,. Preț 26000 euro. Telefon

Somova, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
13
2

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...

1250 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Teren 1000 mp  intravilan lângă  Lacul Somova
5
2

Teren 1000 mp intravilan lângă Lacul Somova

Vând teren 1000 mp intravilan construibil casa vila pensiune la 300 ml de Lacul Somova , sosea asfaltată, în loc Somova Preț 35000 euro

Somova, Tulcea

Spatiu 304 mp in Murighiol, Central, Bar Complet Utilat & Certificat reconfigurare pentru pensiune
3
3

Vând spațiu comercial de 304 mp, situat ultracentral în Murighiol (lângă Primărie), la etajul 1 al unei clădiri solide. Poziționarea la șosea captează fluxul turiștilor care se transferă pe apă, imobilul fiind vândut complet utilat ca Bar Restaurant rustic-modern, cu finisaje din cărămidă și lemn. Suprafața ...

Murighiol, Tulcea

Garsoniera mare MIRCEA VODA
13

Garsoniera mare MIRCEA VODA

Vanzare : GARSONIERA Cf.1 suprafata totala 33,44mp + boxa 9,64mp= 42,65mp Adresa str MIRCEA VODA ETAJUL 4 Pret : 42.000 euro CONTACT : 0751 584 242 Detalii : Garsoniera este situata la etajul 4 din 4 (izolat la acoperis) tot acoperisul blocului este izolat este in plina renovare ( bucataria ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

Vând garaj în Tulcea

Vând garaj în Tulcea

Vând garaj cu teren aferent, proprietate personală- nu e concesionat- amplasat în spate la pizzeria Passo Doble

Tulcea, Tulcea

Vand apartament 3 camere- Str. Babadag
9

Vand apartament 3 camere- Str. Babadag

Vând apartament 3 camere  situat la etajul  4 + posibilitate mansardă (4 5) , situat pe strada Babadag , deasupra băncii ING. mobilat și utilat. Necesită renovări. Compartimentare: 2 dormitoare cu vedere pe spate liniște și intimitate 2 băi Sufragerie + bucătărie cu vedere către strada Babadag. Aer ...

1377 EUR/m2 | 69 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu
1
4

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu

Vand teren intravilan in localitatea IC Btratianu, Judetul Tulcea. Terenul are 1100 mp, aproximativ 48 x 24m, cu latura mare la strada (poate fi impartit usor in 2 loturi mai mici). Pe teren nu este nici o constructie si utilitatile sunt la limita proprietatii (apa si curent). Terenul este intabulat ...

I.C. Bratianu, Tulcea

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea
8

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea

EXCLUSIVITATE! Europa Imobiliare va ofera spre vanzare, apartament cu 2 camere, zona 23 August Tulcea, disponibil la etajul 3 din 4 avand suprafata totala de 35,76 mp. Apartamentul este semidecomandat si beneficiaza de urmatoarea compartimentare: living, dormitor, hol, baie, bucatarie. Imobilul ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

23 august, Tulcea, Tulcea

Oportunitate de investiție!
3
2

Oportunitate de investiție!

De vânzare teren intravilan cu o suprafață de 2200 mp, deschidere 55 m la strada principală și 40 m la strada secundară, în Valea Nucarilor județul Tulcea. Preț 16.000 E, negociabil!

2,200 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Teren zona 9 mai Tulcea
3
1

Teren zona 9 mai Tulcea

Se oferă spre vânzare un teren intravilan în suprafață totală de 1.187 mp, situat în cartierul 9 Mai Tulcea, pe o stradă liniștită, cu acces facil către oraș și cu potențial rezidențial ridicat. Acte complete și actualizate: Certificat de urbanism emis în anul 2025 Cadastru și intabulare finalizate ...

Tulcea, Tulcea

Teren construibil com.Mahmudia  la 500m de Dunare
3

Teren construibil com.Mahmudia la 500m de Dunare

Teren Construibil com. MAHMUDIA jud Tulcea Fa-ti timp si pentru sufletul tau ! Alege sa-ti petreti timpul intr-o zona turistica, la nici 500mp de DUNARE, sa te relaxezi si sa ai propia ta casuta ! Noi iti oferim TERENUL TU CONSTRUIESTI ! ai teren 1200mp teren cu iesire la drum asfaltat si drum ...

Mahmudia, Tulcea

Apartament 3 camere (spatiu   salon ) str ISACCEI
10

Apartament 3 camere (spatiu salon ) str ISACCEI

Te-ai gandit sa ai propiul SALON de INFRUMUSETARE ? Noi iti oferim un APARTAMENT ce-ti ofera tot confortul pentru a-ti deschide propia afacere. Imobilul este situat pe str Isaccei CU VAD, cu ieșire stradala, in apropiere de Sala de Sport POHARIU. Apartamentul dispune de 3 camere, ce pot fi ...

1281 EUR/m2 | 57 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

Teren intravilan in Delta -loc BALTENII DE JOS
17
1

Teren intravilan in Delta -loc BALTENII DE JOS

Teren -Baltenii de Jos | iesire la DUNARE 1032Mp |com. BESTEPE jud Tulcea CEL MAI IEFTIN TEREN din Delta Dunarii ! Zona exceptionala pentru pescuit! Locatie superba pentru o minivacanta ! Vindem, teren intravilan in inima Deltei, situat in Loc. Baltenii de Jos, com. Bestepe, jud. Tulcea. Locatie ...

Baltenii de Jos, Tulcea

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT
15

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT

APARTAMENT - 4 CAMERE |Etajul 3 Cartier E3 -Tulcea | 86Mp Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea, in CARTIER E3, etajul 3 din 4. Blocul este MIXT, si SITUAT in CEA MAI CAUTA ZONA DIN TULCEA, construit in anii 85-90, in totalitate din bca. Amplasarea blocului este in apropiere de : banci, ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa constructie  LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL
16

Casa constructie LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL

VANZARE : CASA CONSTRUCTIE BCA Constructie 2018 la ROSU ADRESA : Loc. NICULITEL jud Tulcea Pret : 65000 euro negociabil VIZIONARI Whatsapp : 0751.807.190 -suprafata teren 529 mp -suprafata construita 180 mp totali -suprafata construita pe amprenta 90 mp -imobil compus din parter si mansarda inalta Parter ...

361 EUR/m2 | 180 m2

Niculitel, Tulcea

Lot de Casa str Livezilor
4

Lot de Casa str Livezilor

LOT DE CASA - str Livezilor cartier 9 MAI 500mp x 130E mp negociabil Mai multe detalii la telefon 0751 584 242

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp
4

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp

4 CAMERE -86.50Mp str FRASINULUI Se vinde apartament cu 4 camere situat in cartier E3 la etajul 4 din 4. Intabulat cu o suprafata de 86mp Locuinta beneficiaza de 4 camere bucatarie 2 bai si un balcon Proprietatea necesita reconditionare de la zero. Pentru o vizionare sunati la 0751.584.242

1221 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

130  euro   mp   LOT  500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI    AL. LIVEZILOR
6

130 euro mp LOT 500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI AL. LIVEZILOR

Cauti de mult timp un TEREN pe care sa construiesti casa visurilor tale ? str LIVEZILOR Cartier 9MAI -Tulcea Noi iti oferim teren care sa-ti indeplinesca toate conditiile ! sunt 500mp intravilan cartierul este REZIDENTIAL lotul este drept ai toate utilitatile ...

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea