Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
2

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
vand teren zona case
7
2

vand teren zona case

Detalii teren: Suprafață: 400 mp Teren intravilan Certificat de urbanism valabil Situat într-un lot de case deja construite Zonă liniștită, ideală pentru locuință, str.Prislav Preț: 22.000 euro (negociabil) Ideal pentru construcția unei case, investiție sau locuință de familie! Pentru mai multe ...

400 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan
1
1

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren intravilan suprafata 1439 mp localizat in comuna I.C.Bratianu(Zaclau) judetul Tulcea. Terenul este situat la strada principala (DN22E) si are acces atat din drumul judetean cat si din drumul stradal. Utilitati prezente pe teren: apa si electricitate. Pret negociabil

1,439 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

Apartament cu doua camere decomandat.
7
4

Apartament cu doua camere decomandat.

Vind Apartament doua camere, decomandat, izolat termic, eterior si interior, total mobilat si utilat.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Teren in Mila 23
3
1

Teren in Mila 23

Proprietar vand teren in intravilanul satului pescaresc Mila 23, inima Deltei Dunarii. terenul are o deschidere de 48.5 ml la Dunarea Veche si are suptafata de 2864 mp la pretul de 45 euro mp.

2,864 m2

Mila 23, Tulcea

Crisan, Delta Dunarii
2
4

Crisan, Delta Dunarii

De vânzare casă bătrânească cu teren - 1941 m2, Comuna Crișan, județul Tulcea. Amplasare pe drumul principal, deschidere la Dunăre aproximativ 23 m, lungime teren aprox. 80 m, racordată la curent electric. Preț 37 euro m2.

1,941 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere
5
1

Apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere decomandat , camerele destul de spațioase , parchetul schimbat recent , termopane ( rolete pvc la geamuri)centrală pe curent , aer condiționat , boiler , suprafață 55mp, etajul 2 Se vinde mobilat . Detalii în privat la

964 EUR/m2 | 55 m2

Sulina, Tulcea

Teren intravilan Chilia Veche, Delta Dunarii
3
5

Teren intravilan Chilia Veche, Delta Dunarii

Vand teren intravilan in Chilia Veche, judetul Tulcea, suprafata 2396 mp,situat la 300 m de Dunare, acces la 2 strazi, front stradal 37 m si 39 m. Terenul este impartit (dezlipit) in 2 loturi de 1198 mp fiecare, acestea putand fi cumparate separat.Utilitatile sunt pe strada. Cadastru si intabulare, ...

Chilia Veche, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare Comuna Nufăru,Tulcea
1
8

Casa de vanzare Comuna Nufăru,Tulcea

De vănzare casa bătrăneasca Comuna Nufaru,judetul Tulcea,constructie 1973,4-5camere,110m2,electricitate,geamuri noi,usi exterioare noi,baie interior echipată,functionabila,2 surse de apa,2 apometre,2canalizari,,se poate amenaja dupa bunul plac,camerele necesita renovare,gard bca nefinalizat,teren 1622m2,se ...

545 EUR/m2 | 110 m2

Nufaru, Tulcea

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea 3

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea

Vând casă la țară Comuna Ciucurova, Tulcea Vând casă situată în comuna Ciucurova, județul Tulcea. 3 camere + bucătărie Teren generos: 3.000 mp Ideală pentru cei care caută liniște, aer curat și spațiu verde Locuința este perfectă pentru o familie, casă de vacanță sau chiar investiție în agroturism. ...

90 EUR/m2 | 500 m2

Ciucurova, Tulcea

Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 42 mp Compartimentare: ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan de vânzare   5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot
4
2

Teren intravilan de vânzare 5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot

Locație: Mineri Suprafață: 5.000 m Categorie: Teren intravilan Utilități: Apă și curent electric în apropiere Front stradal : 50m liniari Ideal pentru: Construcție casă de vacanță sau rezidențială Investiție pe termen lung pentru parcelare si constructie cartier Activitate agricolă Activitate ...

5,000 m2

Mineri, Tulcea

Casa de vanzare - 4 camere, pivnita - 120mp - teren 2000 mp - M. Kogalniceanu - Tulcea - 86.000 Euro
10
3

Casa are o arhitectură inteligentă, cu spații foarte generoase si o suprafata de 120 mp. Este situată intr-o zonă linistită si foarte accesibilă. Casa este proiectată pentru a oferi un echilibru perfect între estetică și funcționalitate. Casa este compusa din: 4 camere luminoase si spatioase, bucatarie ...

717 EUR/m2 | 120 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea
2
2

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea

De vanzare teren intravilan in Parches, jud. Tulcea in suprafata de 2197 mp. Terenul are deschidere atat la strada asfaltata cat si la balta, utilitati la poarta.

Parches, Tulcea

Teren de vanzare
10
11

Teren de vanzare

Teren situat în Com. Sf.Gheorghe,Delta zona A,in suprafata de 266mp .Pe teren sunt construite un foișor,grup sanitar cu apa calda pe timp de vara,o magazie.Are toate utilitatile.Pretul este 50000euro pana pe 1mai 2026,dupa va fi 60000 euro.

266 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Teren agricol
9
10

Teren agricol

Teren agricol 5ha in Murighiol-Colina .Terenul este foarte bun pentru agricultura dar se preteaza si la eoliene sau fotovoltaice.Cine este interesat putem negocia prețul.

50,000 m2

Murighiol, Tulcea

Casa cu teren de vanzare
10
7

Casa cu teren de vanzare

Casa este tip apartament,3camere,bucătărie,baie cu boiler iarna si vara de la solar apa calda, centrala pe lemne ,gradina cu pământ feril,foișor, baie de vara afara ,anexe ,magazie ,gospodărie în toată regula.De reținut, locatia trebuie vizitata pentru a va face o impresie corecta.Este situata în zona ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea