Promovat
ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun
20
6

ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o vilă impresionantă, situată în zona Alexandru cel Bun, unde confortul, relaxarea și funcționalitatea se îmbină perfect. Construită în 2019, din cărămidă, cu izolație exterioară de 10 cm și placare cu piatră naturală, acoperiș din țiglă și finisaje de calitate, ...

782 EUR/m2 | 275 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP
1

ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață totală de 9.683 mp, situat în Zona VARD, una dintre cele mai dinamice și atractive zone din Tulcea. - Front stradal: 159 ml la stradă asfaltată acces facil pentru vehicule de mare tonaj și vizibilitate excelentă - Utilități: ...

9,683 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere
6

Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere

Dobrogea Imobiliare va prezinta spe vanzare un teren situat in zona Str. Gloriei. Terenul are suprafata de 500 mp cu deschidere stradala de 32 ml. Pe teren se afla o constructie demolabila. Proprietatea dispune de urmatoarele utilitati: curent electric, apa, canalizare. ❗️❗️Va așteptam la vizionare! ...

500 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Spațiu industrial de 5,000mp de vânzare TULCEA 24.000MP intravilan
17

Teren generos situat în satul Niculițel, județul Tulcea, cu acces direct la drum comunal asfaltat. Proprietatea cuprinde un ansamblu de hale și platforme industriale, fiind destinată anterior activităților de service auto și zonelor de producție/depozitare. Pe parcelă există structuri construite, ceea ...

30 EUR/m2 | 5,000 m2

Niculitel, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare zona Vest-Tulcea
6

Garsoniera de vanzare zona Vest-Tulcea

VIZIONARE RAPIDA -CHEILE LA AGENTIE Agentia Europa va prezinta Garsoniera de vanzare situata in zona Vest -Tulcea, disponibila la etajul 1 , in suprafata totala de 12 mp. Imobilul prezinta imbunatatiri precum: gresie, faianta, parchet, usa metalica la intrare. Garsoniera este compusa din: - ...

1375 EUR/m2 | 12 m2

vest, Tulcea, Tulcea

Promovat
IULIU MANIU-  GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT
9
1

IULIU MANIU- GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o garsoniera confort 1, situata in zona spitalului. Garsoniera spațioasă ,35 MP ,cu balcon, renovata complet anul acesta, totul nou, complet mobilata si utilată. Incalzire prin centrala pe gaz. Zona excelenta, linistita, etajul 3, cu balcon, bucatarie ...

1657 EUR/m2 | 35 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal
15
1

ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal

LOCAȚIE PREMIUM TRIBUNAL | #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Cauți o proprietate centrală, gata de utilizare, într-o zonă de prestigiu? LUX Imobiliare îți prezintă o oportunitate rară pe Strada Aureliana, chiar lângă Tribunalul Tulcea! De ce să alegi această proprietate? + Locație strategică: Situată în ...

1413 EUR/m2 | 92 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan 2090 mp in Slava Rusa
10
1

Teren intravilan 2090 mp in Slava Rusa

Teren 2093 mp in Slava Rusa Terenul este intravilan de forma dreptunghiulara cu dimeniunile aproximative : 28 x 72 m Apa este pe teren Energia electrica a fost debransata intrucat acolo nu mai locuieste nimeni de o perioada lunga de timp Terenul are 2 intrari: una pe strada Veterani, nr 155 si una la ...

275 EUR/m2 | 80 m2

Slava Rusa, Tulcea

Vand teren cu iesire la apa
5
5

Vand teren cu iesire la apa

Teren cu iesire la apa canal cu acces salupa pe bratul sf gheorghe , oaza de liniste in fata canal si padure , canal de acces 500 ml din.dunari barcile sunt ferite de valuri, zona de pescuit si recreare ,in spate incinta carasuhat si Canal.litcov cu locuri bune.de pescuit. TEREN 1140MP , intabulat,ingradit ...

1,140 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri
4

ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri

Lux Imobiliare vă oferă în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE un teren intravilan situat pe STRADA PELINULUI, Sat MINERI, Comuna Somova, la doar 7 km (7 minute) de Tulcea și 300 m de DN22 - Str. Brăilei - E87!! - Suprafață: 811 mp - 2 FRONTURI STRADALE: 7,23 ml la Str. Pelinului și 65,22 ml la Str. Culturii - ...

811 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Big,etaj 4 cu hidroizolatie,suprafata totala 46 mp,semidecomandat,izolat exterior,instalatie electrica sanitara schimbate,centrala gaz,partial mobilat(bucataria si dormitorul ,matrimonial raman mobilate),aparat aer conditionat,pret 61000 ...

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren intravilan 3000mp Frecatei, Tulcea
3
4

Vand teren intravilan 3000mp Frecatei, Tulcea

Vand teren intravilan 3000mp Frecatei, Tulcea cu deschidere stradala de 56.76.

3,000 m2

Frecatei, Tulcea

Casă și teren curte de vânzare (sau închiriat)
3
4

Casă și teren curte de vânzare (sau închiriat)

Vând (sau închiriez) casă bătrânească, locuibilă,casă + teren = 380 mp, deschidere stradală mare, zonă intens circulată, str.Soarelui Nr 2A Tulcea, preț închiriere 1,2 euro mp.

1200 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vânzare cu proiect de casa la sol
5
2

Teren de vânzare cu proiect de casa la sol

Teren de vânzare în suprafață de 481 mp cu utilități pe el,se poate vinde cu proiect sau fara la alt preț.discutabil la telefon .pret de vânzare 31500 euro.

481 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL
20
1

ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE PREȚ BOMBA: 83.000 EURO SUB 1.000 EURO mp o oportunitate rară pentru o locație ULTRACENTRALĂ! LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare exclusivă o proprietate cu potențial extraordinar, situată pe Str. Mircea Vodă nr. 20C, una dintre cele mai căutate zone din Tulcea. Locație ...

847 EUR/m2 | 98 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Urgent teren agricol, raza comunei Casimcea !!!! 2

Vand Urgent teren agricol, raza comunei Casimcea !!!!

Vand URGENT, teren agricol, extravilan, com. Casimcea, Jud. Tulcea, dupa cum urmeaza: - 23.229 mp ( 2,3229 ha) = 18.500 euro - 15.216 mp ( 1,5216 ha) = 12.000 euro - 4021 mp ( 0,4021 ha) = 3200 euro - 1467 mp ( 0,1467 ha) = 1100 euro

Casimcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren intravilan 1300 mp 12

Vand teren intravilan 1300 mp

Vand teren intravilan 1300 mp, racordat la rețeaua de apă, in localitatea Iazurile, jud.Tulcea.

Iazurile, Tulcea

9 Mai, P+1, vedere si acces lac, 190 mp
17
3

9 Mai, P+1, vedere si acces lac, 190 mp

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa tip P+1 situata in zona 9 Mai, cu acces si vedere catre lac. Construirea casei a inceput in anul 2020, pe un teren cu suprafata de 250 mp, vila avand suprafata utila de 150 mp, respectiv 190 mp construiti, cu amprenta la sol de 95 m. La constructia ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Tulcea, Tulcea

Strada Pacii- 3 camere, et 2
7

Strada Pacii- 3 camere, et 2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, pe strada Pacii, in apropiere de Piata Noua, situat la etajul 2/9. Imobiul dispune de o suprafata de 72 mp si este compartimentat astfel: hol, living+bucatarie, 2 camere, grup sanitar si 2 balcoane. Complexul este ...

1111 EUR/m2 | 72 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
18
3

ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ULTRACENTRAL, în imediata apropiere a Falezei Dunării, Pieței Civice, precum și a magazinelor, a farmaciilor și a stațiilor de autobuz. +++ Vedere către Dunăre Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață de 49 mp, ...

1367 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe