Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 4224 DE VÂNZARE   Apartament cu 4 camere, Strada Victoriei
16
1

ID 4224 DE VÂNZARE Apartament cu 4 camere, Strada Victoriei

LUX Imobiliare vă oferă un apartament deosebit de spațios, situat la etajul 2, pe una dintre cele mai apreciate zone din Tulcea Strada Victoriei. Zona este căutată pentru apartamentele mari și bine compartimentate, dar și pentru proximitatea față de: școli, parc, magazine, farmacii, restaurante, Lacul ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu 304 mp in Murighiol, Central, Bar Complet Utilat & Certificat reconfigurare pentru pensiune
3
3

Vând spațiu comercial de 304 mp, situat ultracentral în Murighiol (lângă Primărie), la etajul 1 al unei clădiri solide. Poziționarea la șosea captează fluxul turiștilor care se transferă pe apă, imobilul fiind vândut complet utilat ca Bar Restaurant rustic-modern, cu finisaje din cărămidă și lemn. Suprafața ...

Murighiol, Tulcea

Garsoniera mare MIRCEA VODA
13
1

Garsoniera mare MIRCEA VODA

Vanzare : GARSONIERA Cf.1 suprafata totala 33,44mp + boxa 9,64mp= 42,65mp Adresa str MIRCEA VODA ETAJUL 4 Pret : 42.000 euro CONTACT : 0751 584 242 Detalii : Garsoniera este situata la etajul 4 din 4 (izolat la acoperis) tot acoperisul blocului este izolat este in plina renovare ( bucataria ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

Vând garaj în Tulcea

Vând garaj în Tulcea

Vând garaj cu teren aferent, proprietate personală- nu e concesionat- amplasat în spate la pizzeria Passo Doble

Tulcea, Tulcea

Vand apartament 3 camere- Str. Babadag
9

Vand apartament 3 camere- Str. Babadag

Vând apartament 3 camere  situat la etajul  4 + posibilitate mansardă (4 5) , situat pe strada Babadag , deasupra băncii ING. mobilat și utilat. Necesită renovări. Compartimentare: 2 dormitoare cu vedere pe spate liniște și intimitate 2 băi Sufragerie + bucătărie cu vedere către strada Babadag. Aer ...

1377 EUR/m2 | 69 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu
1
4

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu

Vand teren intravilan in localitatea IC Btratianu, Judetul Tulcea. Terenul are 1100 mp, aproximativ 48 x 24m, cu latura mare la strada (poate fi impartit usor in 2 loturi mai mici). Pe teren nu este nici o constructie si utilitatile sunt la limita proprietatii (apa si curent). Terenul este intabulat ...

I.C. Bratianu, Tulcea

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea
8
1

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea

EXCLUSIVITATE! Europa Imobiliare va ofera spre vanzare, apartament cu 2 camere, zona 23 August Tulcea, disponibil la etajul 3 din 4 avand suprafata totala de 35,76 mp. Apartamentul este semidecomandat si beneficiaza de urmatoarea compartimentare: living, dormitor, hol, baie, bucatarie. Imobilul ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

23 august, Tulcea, Tulcea

Oportunitate de investiție!
3
2

Oportunitate de investiție!

De vânzare teren intravilan cu o suprafață de 2200 mp, în Valea Nucarilor județul Tulcea. Deschidere la două străzi, actele la zi. Preț 16.000 E, negociabil!

2,200 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Teren zona 9 mai Tulcea
3
1

Teren zona 9 mai Tulcea

Se oferă spre vânzare un teren intravilan în suprafață totală de 1.187 mp, situat în cartierul 9 Mai Tulcea, pe o stradă liniștită, cu acces facil către oraș și cu potențial rezidențial ridicat. Acte complete și actualizate: Certificat de urbanism emis în anul 2025 Cadastru și intabulare finalizate ...

Tulcea, Tulcea

Teren construibil com.Mahmudia  la 500m de Dunare
3

Teren construibil com.Mahmudia la 500m de Dunare

Teren Construibil com. MAHMUDIA jud Tulcea Fa-ti timp si pentru sufletul tau ! Alege sa-ti petreti timpul intr-o zona turistica, la nici 500mp de DUNARE, sa te relaxezi si sa ai propia ta casuta ! Noi iti oferim TERENUL TU CONSTRUIESTI ! ai teren 1200mp teren cu iesire la drum asfaltat si drum ...

Mahmudia, Tulcea

Apartament 3 camere (spatiu   salon ) str ISACCEI
10

Apartament 3 camere (spatiu salon ) str ISACCEI

Te-ai gandit sa ai propiul SALON de INFRUMUSETARE ? Noi iti oferim un APARTAMENT ce-ti ofera tot confortul pentru a-ti deschide propia afacere. Imobilul este situat pe str Isaccei CU VAD, cu ieșire stradala, in apropiere de Sala de Sport POHARIU. Apartamentul dispune de 3 camere, ce pot fi ...

1281 EUR/m2 | 57 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

Teren intravilan in Delta -loc BALTENII DE JOS
17
1

Teren intravilan in Delta -loc BALTENII DE JOS

Teren -Baltenii de Jos | iesire la DUNARE 1032Mp |com. BESTEPE jud Tulcea CEL MAI IEFTIN TEREN din Delta Dunarii ! Zona exceptionala pentru pescuit! Locatie superba pentru o minivacanta ! Vindem, teren intravilan in inima Deltei, situat in Loc. Baltenii de Jos, com. Bestepe, jud. Tulcea. Locatie ...

Baltenii de Jos, Tulcea

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT
15

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT

APARTAMENT - 4 CAMERE |Etajul 3 Cartier E3 -Tulcea | 86Mp Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea, in CARTIER E3, etajul 3 din 4. Blocul este MIXT, si SITUAT in CEA MAI CAUTA ZONA DIN TULCEA, construit in anii 85-90, in totalitate din bca. Amplasarea blocului este in apropiere de : banci, ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa constructie  LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL
16

Casa constructie LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL

VANZARE : CASA CONSTRUCTIE BCA Constructie 2018 la ROSU ADRESA : Loc. NICULITEL jud Tulcea Pret : 65000 euro negociabil VIZIONARI Whatsapp : 0751.807.190 -suprafata teren 529 mp -suprafata construita 180 mp totali -suprafata construita pe amprenta 90 mp -imobil compus din parter si mansarda inalta Parter ...

361 EUR/m2 | 180 m2

Niculitel, Tulcea

Lot de Casa str Livezilor
4

Lot de Casa str Livezilor

LOT DE CASA - str Livezilor cartier 9 MAI 500mp x 130E mp negociabil Mai multe detalii la telefon 0751 584 242

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp
4

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp

4 CAMERE -86.50Mp str FRASINULUI Se vinde apartament cu 4 camere situat in cartier E3 la etajul 4 din 4. Intabulat cu o suprafata de 86mp Locuinta beneficiaza de 4 camere bucatarie 2 bai si un balcon Proprietatea necesita reconditionare de la zero. Pentru o vizionare sunati la 0751.584.242

1221 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

130  euro   mp   LOT  500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI    AL. LIVEZILOR
6

130 euro mp LOT 500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI AL. LIVEZILOR

Cauti de mult timp un TEREN pe care sa construiesti casa visurilor tale ? str LIVEZILOR Cartier 9MAI -Tulcea Noi iti oferim teren care sa-ti indeplinesca toate conditiile ! sunt 500mp intravilan cartierul este REZIDENTIAL lotul este drept ai toate utilitatile ...

Tulcea, Tulcea

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri
2
1

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri

LOC de CASA in Caslita -Mineri comuna SOMOVA. Vindem lot de teren in suprafata de 841mp intravilan . LOCALIZARE -Caslita Mineri Utilitati : apa si curent pe strada Este liber, acte la zi ! Telefon 0751 584 242

Tulcea, Tulcea

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego
6

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego

TEREN ARABIL | SLAVA CERCHEZA | TULCEA Vindem 2 loturi a cate 1650mp fiecare, situat la sosea, intre Slava Cercheza si Popas Monte Grego. Terenul are iesire la paraul satului si sosea. PUZ in demers. ESTE PRETABIL : LOTURI-CASA, pentru PECO, PENSIUNE, PARCARE, CASA DE VACANTA Pret 35.000 euro ...

Slava Cercheza, Tulcea

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO
2

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO

Vanzare - APARTAMENT Str Babadag Apartament 4 camere = 83Mp. Pret VANZARE 66.000 EURO Vindem, apartament cu 4 camere, in suprafata totala de 83Mp, situat in Tulcea pe str Babadag. Apartamentul este localizat in zona PECO, la etajul 4 din 4, intr-un bloc rezidential, construit in totalitate ...

795 EUR/m2 | 83 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea
6

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea

CASA DE VANZARE - SATU NOU jud Tulcea - teren 3447mp --Agentie imobiliara vindem, casa batraneasca 128mp construiti pe o suprafata teren 3447mp. Casa este construita in totalitate din CHIRPIC cu fundatie solida din piatra de rau. -- Peretii casei sunt grosi si fara pic de crapaturi. Nu exista mucegai ...

250 EUR/m2 | 128 m2

Satu Nou, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea