Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
STRADA TRAIAN  - CASA  LA SOL ,TEREN 783 MP, DESCHIDERE 14 MP
20
1

STRADA TRAIAN - CASA LA SOL ,TEREN 783 MP, DESCHIDERE 14 MP

In EXCLUSIVITATE, Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa cu 4 camere , suprafata construita 162mp, teren 783 mp ,deschidere stradala 14 ml. Compusa din: living spatios , trei dormitoare, bucatarie, doua bai, hol, camera tehnica , beci, terasa , magazie . Langa casa se mai afla o bucatarie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Ceamurlia de SUS,Jud.TULCEA
9
15

Casa de vanzare Ceamurlia de SUS,Jud.TULCEA

Casa de vanzare, sat.Ceamurlia de Sus,Jud.TULCEA compusa din 3 dormitoare, sufragerie,bucatarie,beci,garaj,dependinte.Casa se vinde mobilata si utilata. Teren total-3342 mp

167 EUR/m2 | 120 m2

Ceamurlia de Sus, Tulcea

Casa de vanzare zona centrală sau schimb cu apartament
4
1

Casa de vanzare zona centrală sau schimb cu apartament

Casa de vânzare zona centrală compusă din 5 camere , utilități apă,canalizare și curent electric. Posibilitate de branșare gaz ( gazul este la poarta ) Schimb cu apartament.

256 EUR/m2 | 215 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament de vânzare
8
1

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, cartier E3, izolat interior și exterior, încălzire centrala gaz, aer condiționat, geamuri termopan, suprafață utila 52mp. Etaj 4 cu pod izolat. Preț 68000 euro

1385 EUR/m2 | 52 m2

E3, Tulcea, Tulcea

de vânzare 2

de vânzare

de vânzare teren intravilant 800 mp în comuna icbratianu Tulcea cu proiect de casă și fundație. Tel

800 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

Spațiu comercial  casă 220 mp, terasă, centru
10

Spațiu comercial casă 220 mp, terasă, centru

Vând casa spațiu comercial. Clădire acoperită cu țiglă, 3 camere, hol și subsol ( 4 camere)+ terasă, centrală gaz (gpl), teracotă, suprafață totală 220 m.p., din care construită 107 m.p., Se vinde la pretul de 55000 euro. Accept si schimb+diferenta, cu casa ap. in Ovidiu, Navodari, CT

250 EUR/m2 | 220 m2

Cerna, Tulcea

Teren extravilan de vânzare   2.500 mp, mal Lacul Babadag
1

Teren extravilan de vânzare 2.500 mp, mal Lacul Babadag

Teren extravilan în suprafață de 2500 mp, situat pe malul Lacului Babadag. Preț: 20 Eu mp ușor negociabil Suprafață: 2.500 mp Localizare: Babadag, jud. Tulcea Acces: direct la lac Utilități: electricitate în apropiere Acces rutier: drum de acces în zonă pietruit și de pământ Terenul este ideal pentru: ...

Babadag, Tulcea

investiție în Delta Dunării   venit din turism   Ideal pentru Airbnb   turiști   pescuit   vacanță
10
6

investiție în Delta Dunării venit din turism Ideal pentru Airbnb turiști pescuit vacanță

Situat în Delta Dunării, zonă turistică , perfect pentru închiriere sezonieră , 3 camere potrivit pentru grupuri familii , acces rapid către plajă și Dunăre. Apartament 3 camere, semidecomandat, suprafata totala 60 m2, apartamentul se compune din trei camere, bucatarie, baie,balcon si o debara, beneficiind ...

900 EUR/m2 | 60 m2

Sulina, Tulcea

Teren intravilan 1.582 mp cu solarii   Caugagia

Teren intravilan 1.582 mp cu solarii Caugagia

Vând teren intravilan în sat Caugagia, comuna Baia, județul Tulcea, cu o suprafață totală de 1.582 m , situat lângă locuința proprie. Ideal pentru agricultură, solarii, livadă sau construcție de casă.Suprafață totală: 1.582 m Deschidere laterală la drum: 29 m Lățime spate: 26,5 m, lungime: 57 m Teren ...

1,582 m2

Caugagia, Tulcea

Casă cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunării
17
5

Casă cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunării

Se vinde proprietatea ideală pentru cine visează la o locuință liniștită, dar bine conectată la atracțiile naturale ale zonei sau oportunitatea perfectă de a deschide o mică afacere turistică: Localizare: comuna Valea Nucarilor, județul Tulcea, situată la circa 28 km de municipiul Tulcea, pe șoseaua ...

273 EUR/m2 | 150 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

teren intravilan Uzlina 2500 cu utilități
4

teren intravilan Uzlina 2500 cu utilități

teren intravilan Uzlina cu utilități 2500m

2,500 m2

Murighiol, Tulcea

ID 3646 Apartament 3 camere | ULTRACENTRAL
15

ID 3646 Apartament 3 camere | ULTRACENTRAL

Cauți un apartament confortabil, bine compartimentat, într-o zonă apreciată din Tulcea? LUX Imobiliare îți propune spre vânzare un apartament cu 3 camere EXCLUSIVITATE, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil bine întreținut, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Poziționarea ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

ID 7907 Teren pentru casă
2

ID 7907 Teren pentru casă

Cauți locul perfect pentru a construi "acasă"? LUX Imobiliare îți prezintă o oportunitate excelentă de investiție. Locație: Situat în imediata apropiere de Complexul Alexandru cel Bun, terenul oferă acces rapid către punctele de interes ale orașului. Detalii teren: - Suprafață: 458 mp (ideal pentru ...

458 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20026 Apartament 2 camere | ULTRACENTRAL
6

ID 20026 Apartament 2 camere | ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona ULTRACENTRALĂ a orașului. Această proprietate este ideală pentru cei care își doresc să fie în inima orașului, având acces rapid la toate punctele de interes, instituții, zone de promenadă și servicii. CARACTERISTICI ȘI ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

ID 6369 CASĂ ȘI TEREN generos | Baltenii de jos
14
1

ID 6369 CASĂ ȘI TEREN generos | Baltenii de jos

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate cu un potențial deosebit, situată în pitorescul sat Băltenii de Jos. Este locul ideal pentru cei care își doresc o casă de vacanță sau o investiție într-o zonă unde natura și liniștea sunt la ele acasă. ACCES FACIL: Se ajunge rapid cu mașina, traversând ...

704 EUR/m2 | 54 m2

Baltenii de Jos, Tulcea

Vanzare casă PEM Tulcea
6
7

Vanzare casă PEM Tulcea

Vilă vilă a vis de Sala Polivalentă, Tulcea. Amprenta sol 120 mp. Teren 300mp. Tel .

2083 EUR/m2 | 120 m2

Cartier Vest Blocuri, Tulcea, Tulcea

Teren de vânzare în Mineri 3

Teren de vânzare în Mineri

Vând teren în Mineri,Tulcea,strada Câmpeni, suprafață 2000mp,preț 12 euro mp

Tulcea, Tulcea

Vand apartament 2 camere Mahmudia
10
7

Vand apartament 2 camere Mahmudia

Apartament 2 camere cu suprafata de 55 m2, confort 1, ultracentral , etaj 1,intim,spatios, inconjurat de verdeata in proximitatea imediata a falezei superioare a Dunarii. Apartamentul este dotat cu centrala,+ calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, usile ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Mahmudia, Tulcea

Vând teren intravilan 1660 m.p., în sat Iazurile, jud. Tulcea
3
4

De vânzare teren intravilan în sat Iazurile, situat la soseaua principală, DL 14, suprafata 1660 m.p, posibilitate de racordare la utilități

1,660 m2

Iazurile, Tulcea

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Direct proprietar 67 000 Euro centrala noua pe gaz vând apartament 2 camere zona hotel Delta, etaj 4 cu pod, 48 m2 sau schimb cu casa zona Caslita sau Mineri. Apartamentul este renovat modern in proporție de 80%, instalație electrica noua, se vinde mobilat si utilat, vedere superba spre dunare, geamuri ...

1396 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Vând casa și teren, Oras Sulina, Str 6 nr66A
10
2

Vând casa și teren, Oras Sulina, Str 6 nr66A

Teren situat în centru, aproape de punctul de acostare Nava clasica, la 1 km de plaja, cu toate utilitățile pe proprietate, cu acces pe ambele părți

3,654 m2

Sulina, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea