Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz
12
2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona C5, aproape de Liceul Pedagogic. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 si este compartimentat astfel: sufragerie, dormitor, hol, baie, bucatarie si balcon, plus beneficiaza de o ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri
4

ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri

Lux Imobiliare vă oferă în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE un teren intravilan situat pe STRADA PELINULUI, Sat MINERI, Comuna Somova, la doar 7 km (7 minute) de Tulcea și 300 m de DN22 - Str. Brăilei - E87!! - Suprafață: 811 mp - 2 FRONTURI STRADALE: 7,23 ml la Str. Pelinului și 65,22 ml la Str. Culturii - ...

811 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței
3
1

ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței

Lux Imobiliare vă propune spre VÂNZARE un spațiu comercial cu potențial de investiție, situat în centrul localității Luncavița, la doar 50 km ( 45 min) de Tulcea. Poziționat strategic, în apropiere de DN22 E87, proprietatea beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii proprietate: Amprentă ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Luncavita, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central
12

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , situat Ultracentral , str.Marasesti , la etajul 4 , cu hidroizolatie . Suprafata totala 77 mp . Detine boxa in proprietate in suprafata totala de 30 mp . Dispune de 1 balcon generos si 2 bai . Apartamentul este liber , debransat de la caldura ...

1104 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE
15
1

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE

Oferim spre vanzare o frumoasa gospodarie situata in satul Iulia, Com. Izvoarele, jud. Tulcea la 30 de km distanta de oras. Proprietatea are o suprafata totala de teren de 2900 mp, o suprafata construita de 90 mp si o deschidere de 40 de mL. Este racordata la reteaua de apa potabila, detine fantana ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Iulia, Tulcea

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala
12

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , cu o compartimentare frumoasa , situat Ultracentrala, la etajul 4 cu pod. Suprafata totala 85 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz. Dispune de vedere stradala . Detine 2 bai . Nu prezinta imbunatatiri . PRET 73000 EURO Va asteptam la ...

859 EUR/m2 | 85 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp
7

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , compartimentat frumos , situat pe str.Podgoriilor , zona Restaurant Corsar , la etajul 4 . Suprafata totala 63 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este izolat exterior si se vinde mobilat +utilat . Dispune de 2 balcoane . PRET 65000 ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona E3,219 mp
11

Casa zona E3,219 mp

Oferim spre vanzare casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior situata in zona E3. Suprafata totala 219 mp , suprafata construita 100 mp , deschidere 5 ml . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Este compusa din 3 camere, baie , bucatarie , hol . PRET 70000 EURO , NEG. Va asteptam la ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , nedecomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 din 4 . Suprafata totala 50 mp , cu balcon . Detine izolatie exterioara . Incalzire proprie,centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat! Ocupabil imediat ! Pret 68000 Euro Va asteptam la vizionare !

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp
10

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp

Oferim spre vanzare Casa P+E , situata intr-o zona buna, zona Victoriei . = Suprafata totala teren 355 mp , deschidere 18 ml , amprenta la sol 100 mp . = Constructie BCA 2001 , izolata exterior , acoperis tigla ceramica . = Parterul este compus din living+bucatarie open space , baie , hol, casa ...

1420 EUR/m2 | 176 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter
12

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , pozitionat stradal , pe str.Babadag , la parter cu 2 balcoane . Suprafata utila 76 mp , suprafata totala 88 mp . Incalzire proprie: centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat . Detine 3 balcoane si 2 bai . Pretabil cabinet medical sau sediu ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Tulcea, Tulcea

Casa P+1 Malcoci
18

Casa P+1 Malcoci

EXCLUSIVITATE'' Oferim spre vanzare o frumoasa proprietate P+1, in loc. Malcoci jud. Tulcea. Detine o suprafata de teren de 2000 mp. Casa este finalizata in anul 2018, este construita cu autorizatie de constructie si proiect receptionat finalizat. Ca structura de constructie avem fundatie beton armat, ...

1053 EUR/m2 | 170 m2

Malcoci, Tulcea

Vând casă bătrânească
9
5

Vând casă bătrânească

Vând casă bătrânească în Sălcioara pretul este negociabil. Suprafață totală 2566 Mp

13 EUR/m2 | 2,566 m2

Salcioara, Tulcea

Imobilele(constructii si terenuri) 2

Imobilele(constructii si terenuri)

PUBLICATIE VÂNZARE NR.1350 19.06.2025 C.I.I.Ianuşi Mariana, în calitate de lichidator judiciar al S.C.SIAJ S.A.-în faliment, in bankruptcy, en faillite - cu sediul în localitatea Tulcea, str.Portului, nr.42, judeţul Tulcea, C.U.I.2367390, J36 119 1991, desemnat prin Sentinţa civilă nr.122 23.01.2015, ...

Tulcea, Tulcea

vand casa teren 1853mp Sarichioi, Tulcea
10
1

vand casa teren 1853mp Sarichioi, Tulcea

Se vinde casa in comuna Sarichioi 1853mp (93mp locuibil, 102mp anexa) Strada Bursucului 24, Sarichioi 850m de lacul Razim zona linistita casa mobilata equipata de intrat a locui pozele cu flori sunt de acu cativa ani era gospodarie cu plantatie de lucerna, capre, pasari, etc video recent

355 EUR/m2 | 93 m2

Sarichioi, Tulcea

Vând proprietate, ideală pentru locuință proprie sau casă de vacanță.
1
2

Proprietatea este situata în zonă centrală, poziționată strategic vis-a vis de Hotel Delta Palace. Suprafață teren 330 mp cu ieșire la Dunăre (ideal pentru ponton, pescuit sau plimbări cu barca),complet racordată (apă, electricitate, canalizare). Terenul și construcția permit reamenajari diverse

330 m2

Sulina, Tulcea

teren arabil 10 ha extravilan

teren arabil 10 ha extravilan

de vânzare teren arabil 10 ha extravilan în loc. Mihail Kogălniceanu Jud. Tulcea

100,000 m2

Tulcea, Tulcea

vind casa10camere,tip pensiune
5
1

vind casa10camere,tip pensiune

casa 10 camere ,tip pensiune cu bai in camera ,2 bucatarii cu gaz ,doua centrale pe gaz,incalzire prin calorifereapa calda preparata pe gaz si solar boilere de 500l,barbechiu,beci,garaj.suprafata construita200mp,teren 300mp.

1000 EUR/m2 | 200 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare Sarichioi Tulcea Delta Dunarii
6
5

Teren de vanzare Sarichioi Tulcea Delta Dunarii

TEREN DE VÂNZARE ÎN SARICHIOI, JUDEȚUL TULCEA - 1.779MP Preț propus de vânzare: 15 euro MP. Descriere: De vânzare teren intravilan ,cu o suprafață totală de 1.800 de metri pătrați, situat în localitatea Sarichioi, județul Tulcea. Caracteristici principale: Suprafață totală: 1.800mp Ideal ...

Sarichioi, Tulcea

Vand apartament cu 3 camere in Sfantu Gheorghe-Tulcea
10
1

Vand apartament cu 3 camere in Sfantu Gheorghe-Tulcea

Vand apartament cu 3 camere decomandate , compus din sufragerie, 2 dormitoare, bucatarie+camara , 2 bai, 2 balcoane si hol generos. Suprafata utila este de 72,71 mp. Este situat la etajul 1 intr-un bloc cu doua etaje din localitatea Sfantu Gheorghe -Tulcea. Apartamentul este bine intretinut si poate ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Vând teren intravilan pentru constructie sau dezvoltarea intr-un mediu de multă liniște.
1
1

Vând teren 1728 mp, in com Peceneaga jud Tulcea. Poziție excepțională pt construcția unei căsuțe de vacanță, pe malul Dunării vechi si dezvoltarea unei livezi sau a unei gradini se legume. Toate actele in regula.Telefon .

1,728 m2

Peceneaga, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea