Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP
1

ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață totală de 9.683 mp, situat în Zona VARD, una dintre cele mai dinamice și atractive zone din Tulcea. - Front stradal: 159 ml la stradă asfaltată acces facil pentru vehicule de mare tonaj și vizibilitate excelentă - Utilități: ...

9,683 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Spațiu comercial de vânzare   Tulcea, parter stradal
10

Spațiu comercial de vânzare Tulcea, parter stradal

Vând spațiu comercial situat în municipiul Tulcea, la intersecția străzilor Spitalului cu 1848, la parterul blocului A1, nr. 12. Spațiul este poziționat foarte bine, are ieșire la stradă, acces stradal, intrare separată și rampă de acces prin spate, fiind potrivit pentru diverse activități comerciale. Suprafața ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casă de Vânzare 2000 mp
5
17

Casă de Vânzare 2000 mp

Vând Casă la Munte, are curent electric, racordat la ApaCanal și fântână în propria curte, apa din fântână este de o calitate foarte bună de băut, prin grădină curge Râul Slava... Suprafața teren Total 2000mp. Casă cu o suprafața utilă de 121mp. cu 4 camere si Hol. Casa necesită renovare! Deschidere ...

182 EUR/m2 | 121 m2

Slava Rusa, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere zona e3
16
1

Apartament 4 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona e3,etaj 2,suprafata totala 88,8mp,suprafata utila 82,5mp,decomandat,centrala gaz,fara imbunatatiri,pret 90000 euro neg.tel.0747698898

1084 EUR/m2 | 83 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare
6
1

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Valea Nucarilor județul Tulcea compusă din 3 dormitoare, bucătărie, hol,baie,dependințe + anexe suprafața 125mp. Teren 4000mp. Număr de contact

304 EUR/m2 | 125 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

 Teren de vanzare Tulcea - 70000 euro
1
1

Teren de vanzare Tulcea - 70000 euro

Teren de vanzare situat pe strada Dianei, langa Complex, suprafata 458 mp si deschidere 19.67 m. Terenul este pregatit pt construire, este finalizata demolarea vechilor corpuri de casa, actualizat cadastrul. Este obtinuta anul acesta autorizatia de constructie pt casa P+1, in stil nordic (locuinta, garaj ...

Tulcea, Tulcea

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central
12

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , situat Ultracentral , str.Marasesti , la etajul 4 , cu hidroizolatie . Suprafata totala 77 mp . Detine boxa in proprietate in suprafata totala de 30 mp . Dispune de 1 balcon generos si 2 bai . Apartamentul este liber , debransat de la caldura ...

1104 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE
15
1

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE

Oferim spre vanzare o frumoasa gospodarie situata in satul Iulia, Com. Izvoarele, jud. Tulcea la 30 de km distanta de oras. Proprietatea are o suprafata totala de teren de 2900 mp, o suprafata construita de 90 mp si o deschidere de 40 de mL. Este racordata la reteaua de apa potabila, detine fantana ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Iulia, Tulcea

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala
12

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , cu o compartimentare frumoasa , situat Ultracentrala, la etajul 4 cu pod. Suprafata totala 85 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz. Dispune de vedere stradala . Detine 2 bai . Nu prezinta imbunatatiri . PRET 73000 EURO Va asteptam la ...

859 EUR/m2 | 85 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp
7

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , compartimentat frumos , situat pe str.Podgoriilor , zona Restaurant Corsar , la etajul 4 . Suprafata totala 63 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este izolat exterior si se vinde mobilat +utilat . Dispune de 2 balcoane . PRET 65000 ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona E3,219 mp
11

Casa zona E3,219 mp

Oferim spre vanzare casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior situata in zona E3. Suprafata totala 219 mp , suprafata construita 100 mp , deschidere 5 ml . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Este compusa din 3 camere, baie , bucatarie , hol . PRET 70000 EURO , NEG. Va asteptam la ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , nedecomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 din 4 . Suprafata totala 50 mp , cu balcon . Detine izolatie exterioara . Incalzire proprie,centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat! Ocupabil imediat ! Pret 68000 Euro Va asteptam la vizionare !

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp
10

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp

Oferim spre vanzare Casa P+E , situata intr-o zona buna, zona Victoriei . = Suprafata totala teren 355 mp , deschidere 18 ml , amprenta la sol 100 mp . = Constructie BCA 2001 , izolata exterior , acoperis tigla ceramica . = Parterul este compus din living+bucatarie open space , baie , hol, casa ...

1420 EUR/m2 | 176 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter
12

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , pozitionat stradal , pe str.Babadag , la parter cu 2 balcoane . Suprafata utila 76 mp , suprafata totala 88 mp . Incalzire proprie: centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat . Detine 3 balcoane si 2 bai . Pretabil cabinet medical sau sediu ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Tulcea, Tulcea

Casa P+1 Malcoci
18

Casa P+1 Malcoci

EXCLUSIVITATE'' Oferim spre vanzare o frumoasa proprietate P+1, in loc. Malcoci jud. Tulcea. Detine o suprafata de teren de 2000 mp. Casa este finalizata in anul 2018, este construita cu autorizatie de constructie si proiect receptionat finalizat. Ca structura de constructie avem fundatie beton armat, ...

1053 EUR/m2 | 170 m2

Malcoci, Tulcea

Vând casă bătrânească
9
5

Vând casă bătrânească

Vând casă bătrânească în Sălcioara pretul este negociabil. Suprafață totală 2566 Mp

13 EUR/m2 | 2,566 m2

Salcioara, Tulcea

Imobilele(constructii si terenuri) 2

Imobilele(constructii si terenuri)