Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 42 mp Compartimentare: ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Big,etaj 4 cu hidroizolatie,suprafata totala 46 mp,semidecomandat,izolat exterior,instalatie electrica sanitara schimbate,centrala gaz,partial mobilat(bucataria si dormitorul ,matrimonial raman mobilate),aparat aer conditionat,pret 61000 ...

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii
7

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii

Această casă mobilă,de vacanță mobilata si utilata redefinește conceptul de locuință compactă, oferind confort și funcționalitate într-un design modern și elegant amplasata pe un teren in suprafata de 400 m in inima DELTEI DUNARII . Spațiu inteligent, confort maxim conectata la utilitati : Apa ,Curent, ...

1633 EUR/m2 | 30 m2

Partizani, Tulcea

Apartament 4 camere zona e3
16
1

Apartament 4 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona e3,etaj 2,suprafata totala 88,8mp,suprafata utila 82,5mp,decomandat,centrala gaz,fara imbunatatiri,pret 90000 euro neg.tel.0747698898

1084 EUR/m2 | 83 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare
6
1

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Valea Nucarilor județul Tulcea compusă din 3 dormitoare, bucătărie, hol,baie,dependințe + anexe suprafața 125mp. Teren 4000mp. Număr de contact

304 EUR/m2 | 125 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central
12

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , situat Ultracentral , str.Marasesti , la etajul 4 , cu hidroizolatie . Suprafata totala 77 mp . Detine boxa in proprietate in suprafata totala de 30 mp . Dispune de 1 balcon generos si 2 bai . Apartamentul este liber , debransat de la caldura ...

1104 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE
15
1

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE

Oferim spre vanzare o frumoasa gospodarie situata in satul Iulia, Com. Izvoarele, jud. Tulcea la 30 de km distanta de oras. Proprietatea are o suprafata totala de teren de 2900 mp, o suprafata construita de 90 mp si o deschidere de 40 de mL. Este racordata la reteaua de apa potabila, detine fantana ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Iulia, Tulcea

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala
12

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , cu o compartimentare frumoasa , situat Ultracentrala, la etajul 4 cu pod. Suprafata totala 85 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz. Dispune de vedere stradala . Detine 2 bai . Nu prezinta imbunatatiri . PRET 73000 EURO Va asteptam la ...

859 EUR/m2 | 85 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp
7

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , compartimentat frumos , situat pe str.Podgoriilor , zona Restaurant Corsar , la etajul 4 . Suprafata totala 63 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este izolat exterior si se vinde mobilat +utilat . Dispune de 2 balcoane . PRET 65000 ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona E3,219 mp
11

Casa zona E3,219 mp

Oferim spre vanzare casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior situata in zona E3. Suprafata totala 219 mp , suprafata construita 100 mp , deschidere 5 ml . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Este compusa din 3 camere, baie , bucatarie , hol . PRET 70000 EURO , NEG. Va asteptam la ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , nedecomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 din 4 . Suprafata totala 50 mp , cu balcon . Detine izolatie exterioara . Incalzire proprie,centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat! Ocupabil imediat ! Pret 68000 Euro Va asteptam la vizionare !

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp
10

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp

Oferim spre vanzare Casa P+E , situata intr-o zona buna, zona Victoriei . = Suprafata totala teren 355 mp , deschidere 18 ml , amprenta la sol 100 mp . = Constructie BCA 2001 , izolata exterior , acoperis tigla ceramica . = Parterul este compus din living+bucatarie open space , baie , hol, casa ...

1420 EUR/m2 | 176 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter
12

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , pozitionat stradal , pe str.Babadag , la parter cu 2 balcoane . Suprafata utila 76 mp , suprafata totala 88 mp . Incalzire proprie: centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat . Detine 3 balcoane si 2 bai . Pretabil cabinet medical sau sediu ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Tulcea, Tulcea

Casa P+1 Malcoci
18

Casa P+1 Malcoci

EXCLUSIVITATE'' Oferim spre vanzare o frumoasa proprietate P+1, in loc. Malcoci jud. Tulcea. Detine o suprafata de teren de 2000 mp. Casa este finalizata in anul 2018, este construita cu autorizatie de constructie si proiect receptionat finalizat. Ca structura de constructie avem fundatie beton armat, ...

1053 EUR/m2 | 170 m2

Malcoci, Tulcea

Vând casă bătrânească
9
5

Vând casă bătrânească

Vând casă bătrânească în Sălcioara pretul este negociabil. Suprafață totală 2566 Mp

13 EUR/m2 | 2,566 m2

Salcioara, Tulcea

Imobilele(constructii si terenuri) 2

Imobilele(constructii si terenuri)

PUBLICATIE VÂNZARE NR.1350 19.06.2025 C.I.I.Ianuşi Mariana, în calitate de lichidator judiciar al S.C.SIAJ S.A.-în faliment, in bankruptcy, en faillite - cu sediul în localitatea Tulcea, str.Portului, nr.42, judeţul Tulcea, C.U.I.2367390, J36 119 1991, desemnat prin Sentinţa civilă nr.122 23.01.2015, ...

Tulcea, Tulcea

Vând proprietate, ideală pentru locuință proprie sau casă de vacanță.
1
2

Proprietatea este situata în zonă centrală, poziționată strategic vis-a vis de Hotel Delta Palace. Suprafață teren 330 mp cu ieșire la Dunăre (ideal pentru ponton, pescuit sau plimbări cu barca),complet racordată (apă, electricitate, canalizare). Terenul și construcția permit reamenajari diverse

330 m2

Sulina, Tulcea

teren arabil 10 ha extravilan

teren arabil 10 ha extravilan

de vânzare teren arabil 10 ha extravilan în loc. Mihail Kogălniceanu Jud. Tulcea

100,000 m2

Tulcea, Tulcea

vind casa10camere,tip pensiune
5
1

vind casa10camere,tip pensiune

casa 10 camere ,tip pensiune cu bai in camera ,2 bucatarii cu gaz ,doua centrale pe gaz,incalzire prin calorifereapa calda preparata pe gaz si solar boilere de 500l,barbechiu,beci,garaj.suprafata construita200mp,teren 300mp.

1000 EUR/m2 | 200 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare Sarichioi Tulcea Delta Dunarii
6
5

Teren de vanzare Sarichioi Tulcea Delta Dunarii

TEREN DE VÂNZARE ÎN SARICHIOI, JUDEȚUL TULCEA - 1.779MP Preț propus de vânzare: 15 euro MP. Descriere: De vânzare teren intravilan ,cu o suprafață totală de 1.800 de metri pătrați, situat în localitatea Sarichioi, județul Tulcea. Caracteristici principale: Suprafață totală: 1.800mp Ideal ...

Sarichioi, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea