Promovat
ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței
3
1

ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței

Lux Imobiliare vă propune spre VÂNZARE un spațiu comercial cu potențial de investiție, situat în centrul localității Luncavița, la doar 50 km ( 45 min) de Tulcea. Poziționat strategic, în apropiere de DN22 E87, proprietatea beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii proprietate: Amprentă ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Luncavita, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal
15
1

ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal

LOCAȚIE PREMIUM TRIBUNAL | #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Cauți o proprietate centrală, gata de utilizare, într-o zonă de prestigiu? LUX Imobiliare îți prezintă o oportunitate rară pe Strada Aureliana, chiar lângă Tribunalul Tulcea! De ce să alegi această proprietate? + Locație strategică: Situată în ...

1413 EUR/m2 | 92 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SOMOVA- CASA  P+1+M , SUPRAFATA 200 MP, TEREN 640 MP
9

SOMOVA- CASA P+1+M , SUPRAFATA 200 MP, TEREN 640 MP

Dobrogea Imobiliare propune spre vanzare o casa P+1+M, in Somova. Constructie : BCA Suprafata utila 200 mp suprafata teren 640 mp, deschidere stradala 16 ml Compartimentare : accesul in casa se realizeaza prin 2 intrari separate (parter - separat, etajul 1 -separat) Fiecare etaj este compus din sufragerie, ...

925 EUR/m2 | 200 m2

Somova, Tulcea

Teren de vânzare
4
1

Teren de vânzare

Vând teren intravilan în comuna Telița, județul Tulcea. Suprafață de 588 m2 Dotat cu apa potabila și canalizare la poartă ! Teren situat în centrul comunei, magazin alimentar la 5 minute! Preț: 50.000 lei Detalii la numerele de telefon:

588 m2

Telita, Tulcea

Garsonieră vest
4
1

Garsonieră vest

Vând garsonieră cartier Vest etajul 3 cu vedere pe spate, zonă liniștită,recent renovată complet (2025) Se vinde mobilat-utilat având mașină de spălat, aragaz, frigider și aer condiționat Mai multe detalii și informații WhatsApp

1350 EUR/m2 | 10 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

CASA 5 CAMERE , SUPRAFATA TOTALA 90 MP , TEREN 512 MP, DESCHIDERE  15 ML
9

CASA 5 CAMERE , SUPRAFATA TOTALA 90 MP , TEREN 512 MP, DESCHIDERE 15 ML

Dobrogea Imobiliare propune spre vanzare o casa batraneasca din chirpic, cu un teren 512 mp. Casa formata din 5 camere ,o anexa cu beci, suprafata utila 90 mp, necesita renovare. Teren de 512mp, deschidere 15 ml, in zona buna cu vecini linistiti. Pe teren se afla un foisor construit in anul 2024. Utilitati: ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Delta Dunarii pentru Turism
4
54

Teren Delta Dunarii pentru Turism

Vand teren in suprafata de 30000 mp (3 ha) in Delta dunarii, zona Sarinasuf chiar langa Pensiunea Castalia. zona foarte frumoasa cu priveliste la lacul razelm. Terenul este amplasat chiar langa Canalul Lipoveni si lacul Razelm cu acces in toata delta dunarii ( 1 ora pana la Marea Neagra la gura Portitei ...

30,000 m2

Sarinasuf, Tulcea

Teren intravilan comuna Frecatei Tulcea

Teren intravilan comuna Frecatei Tulcea

Teren 2500 m pătrați situat în proximitatea Drumului Expres Constanța 'Tulcea și casă (nelocuibila dar care nu mai necesita autorizație de construcție)

Tulcea, Tulcea

Vând apartament cu 3 camere
8
7

Vând apartament cu 3 camere

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat Suprafață 68 de m Parțial îmbunătățit Geamuri termopan Centrală proprie pe gaz Zonă centrală (Piața Nouă) Vedere în fața blocului Etaj 4 din 10 Lift funcțional Telefon Preț 69000 euro negociabil

1015 EUR/m2 | 68 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament de vanzare 4

Apartament de vanzare

Vând apartament format din două camere plus balcon si uscator ,in suprafata de 47 mp ,zona I.L.Caragiale aproape de Taxe si impozite.Apartamentul dispune de toate utilitatile și mobilă ,etaj 1 din 4,bloc o singură scară. Telefon : Camelia Pret 55.000 euro negociabil.

1170 EUR/m2 | 47 m2

Tulcea, Tulcea

Vănd teren cu casă
10

Vănd teren cu casă

Vând teren 512 mp cu deschidere 15 ml în zonă bună cu vecini liniștiți. Pe teren se află un foișor construit în anul 2024, o casă din chirpic ce necesită renovare și o anexă cu beci. Utilitați: apă, curent, canalizare și gaze la poartă. Actele sunt pregatite, nu dorim schimb.

1667 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

E3- 4 CAMERE DECOMANDAT, PARTER, CENTRALA GAZ
14

E3- 4 CAMERE DECOMANDAT, PARTER, CENTRALA GAZ

Dobrogea Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 4 camere decomandat in zona E3. Situat la parter, cu o suprafata utila de 84,25 mp; Apartament recent renovat dispune de centrala proprie pe gaz. Acces facil la scoli, magazine, spital, etc Va așteptam la vizionare! Ne puteți vizita la sediul ...

1424 EUR/m2 | 84 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Extravilan Microdelta, Zaghen , Tulcea
3
2

Teren Extravilan Microdelta, Zaghen , Tulcea

se vinde 1.22 ha teren extravilan. Pentru cei interesați va rog să sunați la

12,200 m2

Tulcea, Tulcea

Intravilan 1600m
5
2

Intravilan 1600m

Vând teren INTRAVILAN in satul Mineri cu o suprafață totală de 1600m și o deschidere generoasă de 29m liniari la șoseaua E 87 drumul national Distanța de la Tulcea la proprietate este de 7km Zonă ideală pentru conztrucți de case sau pensiune etc Acces direct la șosea Utilități în apropiere 24 euro ...

1,600 m2

Mineri, Tulcea

Vand teren intravilan Caslita
6

Vand teren intravilan Caslita

Vând teren intravilan cu suprafața de 466 m , situat în Câșlița, Tulcea, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Avantaje: Vedere superbă spre lacul Câsla Utilități pe teren: apă și curent Acces excelent: aproape de drumul național Casă în construcție lângă teren zonă cu vecini. Deschidere de ...

470 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare + teren - construcție nouă neterminată
6

Casă de vânzare + teren - construcție nouă neterminată

Se vinde casă nouă neterminată, împreună cu teren generos. Suprafață totală teren: 2026 mp Suprafață casă: 160 mp Loc ideal pentru amenajarea unei locuințe moderne, într-un cadru liniștit și spațios oferind posibilitatea de a fi personalizată după gustul viitorilor proprietari. Pentru mai multe ...

17 EUR/m2 | 2,026 m2

Lunca, Tulcea

Casa P+M de vanzare zona centrala Tulcea
20
1

Casa P+M de vanzare zona centrala Tulcea

EXCLUSIVITATE-pret redus de la 180.000euro -la 165.000euro Agentia imobiliara Europa va ofera spe vanzare casa P+M situata in zona centrala a orasului Tulcea. Imobilul are amprenta la sol de 115 mp cu structura din beton si peretii din chirpic, acoperita cu tabla. Suprafata utila totala este de 155 ...

1065 EUR/m2 | 155 m2

central, Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare in slava rusa
11
3

Casa de vanzare in slava rusa

Pentru mai multe detalii va rugam sunati

14 EUR/m2 | 2,300 m2

Slava Rusa, Tulcea

De vanzare teren intravilan - sat Lunca, jud Tulcea - 10.000 euro
4
1

Vând teren intravilan ,750 mp, în localitatea Lunca, judetul Tulcea. Terenul este situat într-o zona foarte liniștită a localității! Ideal pentru construirea unei pensiuni sau a unei case. Strada asfaltata, iluminata, inclusiv instalația de apa + canalizare. Pret: 10.000 euro Relatii la telefon:

Lunca, Tulcea

Apartament 2 camere zona Str.Alunisului
8

Apartament 2 camere zona Str.Alunisului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Str.Alunisului,etaj 2,suprafata totala 34 mp,semidecomandat,aparat aer conditionat,gaz la usa,pret 48000 euro,tel.07 arata numarul

1412 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona Monument
4

Casa zona Monument

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa Str,Gloriei,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 50 mp,deschidere 7ml,2 camere,bucatarie,hol,anexa,foisor,pret 85000 euro,tel.0747698898

1700 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vânzare + casă în Mahmudia 3663 m
6
2

Teren de vânzare + casă în Mahmudia 3663 m

Vindem terenul + casa din Mahmudia, situate într-una din cele mai căutate zone din Delta Dunării, pe malul Brațului Sf.Gheorghe, cu acces direct la Dunăre (str.Dunarii, nr 37). Terenul este compus din 2656 m în față, iar în spatele casei 1007 m. Suprafața totală:3663 m. Într-o zonă în continuă dezvoltare, ...

3,663 m2

Mahmudia, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea