Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , luminos , situat in zona Piata Noua , str. Sabinelor , la etajul 8 din 10 , cu lift nou functionabil . Suprafata totala 70 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz noua. Apartamentul a fost renovat complet in urma cu 1 an , inclusiv instalatia ...

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa p+1 la rosu
10
6

Vand casa p+1 la rosu

Vand casa la rosu. Casa este construita din caramida poroterm, invelita cu tigla ceramica., la interior avand spatiu pentru incalzire prin pardoseala. Suprafata totala teren 600mp. Suprafata construita: Casa - 103.5mp, Garaj + Camera Tehnica - 37.5mp. Casa este compusa din: PARTER- Bucatarie, Living, ...

534 EUR/m2 | 206 m2

Tulcea, Tulcea

teren de vinzare
4
17

teren de vinzare

vind teren intravilan in com Dorobantu strada eternitátii 15 , jud Tulcea 3900 mp cu o panorama superba , asupra dealurilor si muntii măcinului ,este racordat la apa si curent electric, front stradal 30 m actele sunt toate in regulâ detalii suplimentare la tel

7,000 m2

Dorobantu, Tulcea

Promovat
Casa zona Ultracentrala,305 mp
11
1

Casa zona Ultracentrala,305 mp

EXCLUSIVITATE Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita si izolata exterior situata pe str.Silvestru , compusa din 4 camere + anexe . Suprafata totala a terenului 305 mp , suprafata construita 151 mp , deschidere stradala 9 ml . Detine acoperis nou Lindab si garaj in suprafata de 24 mp . Pe ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare in sat Victoria,comuna Nufaru,jud.Tulcea
3
2

Teren de vanzare in sat Victoria,comuna Nufaru,jud.Tulcea

Teren de vanzare pentru constructii in sat Victoria, comuna Nufaru, jud.Tulcea, avand suprafata de 1516 mp. Terenul se afla la intrarea in sat si are deschidere la drumul principal. Pretul este de 8 Euro mp. Pentru mai multe detalii sunati la .

1,516 m2

Victoria, Tulcea

Teren intravilan Ciucurova, Jud Tulcea
6
6

Teren intravilan Ciucurova, Jud Tulcea

Vând teren intravilan de 3078 mp, situat la șoseaua principala spre Slava , cu toate utilitățile la sosea, iar ca priveliște, padurea superba din spate. Terenul este pretabil pentru locuința sau pensiune, in spatele terenului putându-se amenaja un lac. Pretul este negociabil.

Ciucurova, Tulcea

Vanzare garsoniera 12

Vanzare garsoniera

Vand garsonierra etaj 7 Dalas langa Cronos Intrare cu cip.

600 EUR/m2 | 25 m2

Zona Industrială Est, Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare SULINA
7
13

Teren de vanzare SULINA

40 euro mp Vand teren intravilan stradal cu deschidere 27.73m la Dunare in orasul Sulina judetul Tulcea cu suprafata de 1417mp, situat pe strada Independentei 33. Curent electric pe propietate cu factura platita la zi, posibilitate de racordare la apa potabila, retea in fata propietatii. Casa batraneasca ...

Sulina, Tulcea

Apartament de vanzare 5

Apartament de vanzare

Vând apartament format din două camere plus balcon si uscator ,in suprafata de 47 mp ,zona I.L.Caragiale aproape de Taxe si impozite.Apartamentul dispune de toate utilitatile și mobilă ,etaj 1 din 4,bloc o singură scară. Telefon : Camelia Pret 55.000 euro negociabil.

1170 EUR/m2 | 47 m2

Tulcea, Tulcea

Vând casă de vacanță in Delta Dunării,mobilată,la 50 m de apă.
1
51

Vând casă de vacanță in Delta Dunării,com Pardina jud Tulcea,cu suprafață utilă de 45 mp si teren de 450 mp , mobilată.Casa este noua si este compusă din 2 terase(una este închisă) bucătărie,1 dormitor,1 hol,baie, cameră cu centrală si boiler pe lemne si electric(stoc de lemne pe 2 ani),o magazie.Are ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Pardina, Tulcea

Casă de vacanță Delta Dunării Mila 23
10
7

Casă de vacanță Delta Dunării Mila 23

Mila 23,Delta Dunării,avem spre vânzare o casă de vacanță cu o suprafață de 120 mp,terasă ,foișor și ponton,apa curentă,curent,fosă,alarmă,camere luat vederi,utilată pentru vacanță și eventual închiriere,o găsiți pe Google Maps și Turist Info : Fish Hunting Mila 23. Vă rog sunați-mă pentru alte informații ...

1125 EUR/m2 | 120 m2

Mila 23, Tulcea

Casă de vânzare
5
35

Casă de vânzare

Casă de vânzare în județul Tulcea, sat Vasile Alecsandri, comuna Stejaru. Locuință se află la marginea satului ,în apropierea pădurii,având 5000 mp.Drumul de acces este asfalt,casa are 130 mp, 4 camere ,un hol și o cameră pentru baie.Gradina este împrejmuită cu plasă, are canalizare și apă potabilă la ...

115 EUR/m2 | 130 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament -3 camere ETAJUL 2 - cartier E3
12

Apartament -3 camere ETAJUL 2 - cartier E3

APARTAMENT -3 CAMERE |111.000E 75Mp| str. cartier E3 -Tulcea Vindem, apartament cu 3 camere situat la etajul 2 din 4, in mijlocul cartierului -E3. Proprietatea face parte dintr-un bloc cu 4 nivele rezidential, construit in anul 1990, cu un singur balcon mare la bucatarie si dormitor. Amplasarea ...

1480 EUR/m2 | 75 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3
16

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3

APARTAMENT - 4 CAMERE | 89Mp ZONA-str MEDUZEI -Tulcea | etajul 3 Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea in cartier E3, pozitionat la etajul 3 din 4 intr-un bloc rezidential, construit din bca si dat in folosinta in anul 1992. COMPARTIMENTARE -decomandat- 3 dormitoare, camera de zi cu bucatarie ...

1348 EUR/m2 | 89 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Apartament ---3 CAMERE  impecabil --- MOBILAT
10

Apartament ---3 CAMERE impecabil --- MOBILAT

APARTAMENT -3 CAMERE |118.000E 69Mp | str MEDUZEI -E3 -Tulcea Vindem, apartament SUPERB de 3 camere, pozitionat la etajul 4 din 4 cu POD deasupra blocului. ACOPERISUL este construit din lemn și tabla, inalt si bine izolat. (in garantie ) Bloc cu 4 nivele rezidential, dat in folosinta in anul ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5
14

ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5

LUX IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în Cartier C5, într-o zonă liniștită, aproape de Lidl, Jysk, parcuri pentru copii, magazine și restaurante. Apartamentul se află la etajul 2 și are o suprafață totală de 80,2 mp. În prezent este amenajat ca spațiu de birouri și compartimentat ...

1358 EUR/m2 | 81 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa P+E,Zona Victoriei
17

Casa P+E,Zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa P+E,zona Victoriei,constructie Bca,an 2001,suprafata totala 355 mp,amprenta la sol 100 mp,suprafata utila 175 mp,deschidere 18 ml,centrala gaz,panouri fotovoltaice,aer conditionat,Garaj,pret 270000 euro neg.,tel.0747698898

1543 EUR/m2 | 175 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA
10

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA

Vânzare:APARTAMENT 2 CAMERE LA BELVEDERE -Tulcea Agentie imobiliara vindem, apartament in TULCEA - DEOSEBIT de 60mp, situat la etajul 1 din 4 . Apartamentul este situat ultracentral, in cel mai cunoscut loc din oras. Vedere superba la Piata Civica Etajul foarte bun- 1 din 4 Apartamentul il face ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Garsoniera dallas - 25mp renovata
1

Garsoniera dallas - 25mp renovata

Vanzare-GARSONIERA 25Mp str VIITORULUI -Dallas- TULCEA Se vinde garsoniera IMPECABILA, situata in Tulcea pe str Viitorului la etajul 1 din 4 in cartier Dallas. Blocul este doar de garsoniere si pozitionat in apropiere de Liceul Economic si Liceul Anghel Saligny. In locuinta s-au investit multi bani, ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Dallas, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat
12

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat

APARTAMENT | 90Mp | str BABADAG | Etaj-2 Cauti sa TE MUTI IMEDIAT ? Avem pentru tine un apartament cu 3 camere GATA UTILAT, situat in apropiere de SCOALA 5 PROPRIETATEA arata IMPECABIL, RECONDITIONATA DE LA ZERO. INFORMATII UTILE : instalatie cupru, sanaitare schimbate, termopane foarte bune, ...