Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
2

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casă de Vânzare 2000 mp
5
18

Casă de Vânzare 2000 mp

Vând Casă la Munte, te rog lasă un mesaj aici numai dacă vrei să cumperi... are curent electric, racordat la ApaCanal și fântână în propria curte, apa din fântână este de o calitate foarte bună de băut, prin grădină curge Râul Slava... Suprafața teren Total 2000mp. Casă cu o suprafața utilă de 121mp. ...

157 EUR/m2 | 121 m2

Slava Rusa, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Greci, Tulcea -Teren 2000 mp
1
9

Greci, Tulcea -Teren 2000 mp

Vand teren 2120 mp (53x42m) , deschidere 42m, intravilan. Pe teren este adusă apa de la rețeaua locală. Curentul este in fața portii și cerere pentru gaze care ajung curand in zonă. Vederea este chiar spre Vf.Tutuiatu. Este intabulat si are Carte funciara. Terenul este drept si liber de constructii. ...

2,000 m2

Greci, Tulcea

De vanzare Casa+Teren direct Propietar, Tulcea
10
29

De vanzare Casa+Teren direct Propietar, Tulcea

Se vinde casa+teren direct propietar, pe Str. Mahmudiei, Loc. Tulcea, suprafata totala fiind de 387mp, pe care este amplasata o Casa din chirpici si caramida compusa din 4 camere si Bucatarie cu o suprafata toatala de 81mp. Casa beneficiaza de 2 intrari, apa curenta, scurgere, curent, gaze la poarta. ...

802 EUR/m2 | 81 m2

Tulcea, Tulcea

De vânzare teren intravilan 1600m2 în Tulcea str.Viitorului nr.61.
1
7

Terenul are toate utilitatile:apa potabila în curte,canalizare în curte,curent electric la strada,gaze la aproximativ 35m.Este pretabil pentru depozit materiale,spălătorie, service,un bloc de locuințe etc.Exista în curte o căsuța din paianta uzata .

1,600 m2

Tulcea, Tulcea

vanzare exploatatie agricola 2

vanzare exploatatie agricola

De vanzare exploatatie agricola in suprafata totala de 16,90 ha, din care 6,89 ha livada de nuci, schema de plantare 8x6 ; 0,48 ha plantatie de lavanda si 9,50 ha teren arabil, in judetul Tulcea, pe drumul catre Murighiol. Livada este imprejmuita, iar nucii sunt din soiurile Fernette, Pescianski si ...

169,000 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan
5
12

Teren intravilan

Teren intravilan situat in com.Ceatalchioi jud Tulcea,in suprafata de 10940mp.deschidere la strada principala a comuunei(asfaltata) cat si la o alta strada secundara.Pe teren se afla o constructie locuibila,baie,energie ergie electrica,apa curenta de la reteaua comunala si put de mare adancime,anexe ...

Ceatalchioi, Tulcea

Vand apartament in Jurilovca
5
4

Vand apartament in Jurilovca

Acest apartament de 3 camere are un design semidecomandat și se află la parter. Are o suprafață de 58 mp și beneficiază de finisaje de înaltă calitate. Îți oferă un living luminos, o bucătărie modernă și dormitoare confortabile. Apartamentul este situat într-o zonă urbană, aproape de diverse facilități. ...

897 EUR/m2 | 58 m2

Jurilovca, Tulcea

Caut teren agricol în arendă
1

Caut teren agricol în arendă

Iau teren agricol în arendă ofer între 200-300 în funcție de calitatea terenului. Caut în localitățile: M.kogalniceanu,Babadag,Zebil,Sarichioi,Cataloi,Nalbant,Frecatei,Tulcea,Somova,Valea teilor,Valea nucarilor,Agighiol

500,000 m2

Tulcea, Tulcea

Teren extravilan

Teren extravilan

4,75 ha teren agricol in zona Tulcea

47,500 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare - Tulcea
8
7

Casa de vanzare - Tulcea

Casă de vânzare 70.000 Casa este așezată strada principala Alexandru cel Bun, cu acces direct și ușor, iar un lucru rar și valoros: nu depinde de vecini. Nici în stânga, nici în dreapta și nici în față nu există case lipite doar o curte în spate a vecinului ceea ce înseamnă liniște, intimitate ...

227 EUR/m2 | 308 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casă de Vânzare 2000 mp
5
18

Casă de Vânzare 2000 mp

157 EUR/m2 | 121 m2

Slava Rusa, Tulcea

SULINA schimb apartament 3 camere cu garsonieră
8
4

SULINA schimb apartament 3 camere cu garsonieră

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera. Suprafața este de 57 mp. Este situat la parter. Blocul se află pe str.ll la 60 m de primărie, în spatele supermarket Șuru. Tel.

877 EUR/m2 | 57 m2

Sulina, Tulcea

Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare in slava rusa
11
3

Casa de vanzare in slava rusa

Pentru mai multe detalii va rugam sunati

14 EUR/m2 | 2,300 m2

Slava Rusa, Tulcea

 ocazie rară   garsonieră spațioasă + boxă generoasă, tulcea
9
2

ocazie rară garsonieră spațioasă + boxă generoasă, tulcea

Dacă îți dorești mai mult decât o simplă garsonieră, ai ajuns unde trebuie! Îți propunem spre vânzare o locuință practică și surprinzător de spațioasă, situată în Tulcea, pe Aleea Cristina (blocuri MApN), la parter ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă garsonieră: ...

1448 EUR/m2 | 48 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vând casa Murighiol central
11
2

Vând casa Murighiol central

Vând casă în comuna Murighiol, județ Tulcea, comună cu potențial turistic ridicat. Casa este în centru, cu deschidere la șoseaua principală. 4 camere, 1 baie, 1 bucătărie. Suprafața este de 2000 m2.

800 EUR/m2 | 100 m2

Murighiol, Tulcea

Teren agricol 4

Teren agricol

Vand teren agricol 1,58ha in Comuna Daeni - jud Tulcea Pretul zonei - negociabil

Daeni, Tulcea

Teren casa Jijila
1
3

Teren casa Jijila

De vanzare teren intravilan fara constructii pe el, 1300 mp, zona centrala. Toate utilitatile disponibile pe strada( gaze, curent, canalizare) racordat la reteaua de apa. Detalii la nr de telefon

Jijila, Tulcea

Vand apartament 2 camere Mahmudia
10
7

Vand apartament 2 camere Mahmudia

Apartament 2 camere cu suprafata de 55 m2, confort 1, ultracentral , etaj 1,intim,spatios, inconjurat de verdeata in proximitatea imediata a falezei superioare a Dunarii. Apartamentul este dotat cu centrala,+ calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, usile ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Mahmudia, Tulcea

Ocazie,teren intravilan 7000 mp, Telita, comuna Frecatei, Tulcea
5
3

Teren intravilan potrivit pentru investitie.7000mp, aproape de padure, utilitati la limita proprietatii. Suprafata se afla in zona neinundabila, iar terenul este drept cu un usor grad de inclinare.Deschidere pe doua laturi. Acte la zi. Se afla la 20 -25 minute de Tulcea in sat Telita, comuna Frecatei. ...

7,000 m2

Telita, Tulcea

400mp teren extravilan in sat Victoria Tulcea
2
15

400mp teren extravilan in sat Victoria Tulcea

17km pe soseaua de la Tulcea catre Murighiol. Terenul se afla in spatele gradinilor la aproximativ 400-500 m de bratul Sf. Gheorghe, in vecinatatea canalului Litcov. In stg. terenului se afla o cabana (casuta de vacanta) si parcarea pentru ambarcatiuni ....terenul este clar delimitat cu spalieri care ...

Victoria, Tulcea

Vând, sau schimb cu casă. 3

Vând, sau schimb cu casă.

Exclus intermediari. Ap. 2 camere, decomandat, zona str Spitalului, parter înalt, acces uscător, boxă sub balcon, gaze, centrala, aer condiționat. Sau schimb cu casă, exclus periferie.

1296 EUR/m2 | 54 m2

Spitalului, Tulcea, Tulcea

Casă + Teren 4625 mp   Cataloi (10 min de Tulcea)
6

Casă + Teren 4625 mp Cataloi (10 min de Tulcea)

Vând proprietate poziționata avantajos în zona rezidențială Sânzienelor, lângă școală. Ideală pentru investiție, cu toate utilitățile incluse. Teren: 4625 mp (intravilan). Utilități: Asfalt, energie electrică, apă, canalizare, rețea TV, internet. Casă (1961): Din chirpici tencuit. Compartimentare: ...

1005 EUR/m2 | 92 m2

Cataloi, Tulcea

Camping de vânzare în inima deltei la cri?an
20
4

Camping de vânzare în inima deltei la cri?an

Campingul este o afacere de succes creata în 2003 clasificată cu 3 stele de Ministerul Turismului,fiind singurul camping din Crișan pe brațul Sulina și are în dotare pe o suprafață de 2200m pătrați delimitat printr-un gard viu ( teren proprietate privatîă ) cu posibilitate de extindere - o casa cu ...

136 EUR/m2 | 2,200 m2

Crisan, Tulcea

Vand sau inchiriez teren extravilan la limita cu intravilanul
1

Vand sau inchiriez 28000 mp teren extravilan la limita cu intravilanul, in localitatea Tulcea. Posibilitate proiect parc fotovoltaic!

Tulcea, Tulcea

vanzare tereb agricol extravilan 2

vanzare tereb agricol extravilan

Vand teren agricol extravilan situat la intrare in Macin dinspre Tulcea. Suprafata este de 0,77 ha,pretul fiind de 6500 euro pe hectar. Mai multe relatii va pot oferi telefonic la

Macin, Tulcea

Garsoniera de vanzare zona Vest-Tulcea
6

Garsoniera de vanzare zona Vest-Tulcea

VIZIONARE RAPIDA -CHEILE LA AGENTIE Agentia Europa va prezinta Garsoniera de vanzare situata in zona Vest -Tulcea, disponibila la etajul 1 , in suprafata totala de 12 mp. Imobilul prezinta imbunatatiri precum: gresie, faianta, parchet, usa metalica la intrare. Garsoniera este compusa din: - ...

1375 EUR/m2 | 12 m2

vest, Tulcea, Tulcea

Promovat
IULIU MANIU-  GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT
9
1

IULIU MANIU- GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o garsoniera confort 1, situata in zona spitalului. Garsoniera spațioasă ,35 MP ,cu balcon, renovata complet anul acesta, totul nou, complet mobilata si utilată. Incalzire prin centrala pe gaz. Zona excelenta, linistita, etajul 3, cu balcon, bucatarie ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal
15
1

ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal

LOCAȚIE PREMIUM TRIBUNAL | #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Cauți o proprietate centrală, gata de utilizare, într-o zonă de prestigiu? LUX Imobiliare îți prezintă o oportunitate rară pe Strada Aureliana, chiar lângă Tribunalul Tulcea! De ce să alegi această proprietate? + Locație strategică: Situată în ...

1413 EUR/m2 | 92 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan 2090 mp in Slava Rusa
10
1

Teren intravilan 2090 mp in Slava Rusa

Teren 2093 mp in Slava Rusa Terenul este intravilan de forma dreptunghiulara cu dimeniunile aproximative : 28 x 72 m Apa este pe teren Energia electrica a fost debransata intrucat acolo nu mai locuieste nimeni de o perioada lunga de timp Terenul are 2 intrari: una pe strada Veterani, nr 155 si una la ...

275 EUR/m2 | 80 m2

Slava Rusa, Tulcea

Vand teren cu iesire la apa
5
5

Vand teren cu iesire la apa

Teren cu iesire la apa canal cu acces salupa pe bratul sf gheorghe , oaza de liniste in fata canal si padure , canal de acces 500 ml din.dunari barcile sunt ferite de valuri, zona de pescuit si recreare ,in spate incinta carasuhat si Canal.litcov cu locuri bune.de pescuit. TEREN 1140MP , intabulat,ingradit ...

1,140 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri
4

ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri

Lux Imobiliare vă oferă în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE un teren intravilan situat pe STRADA PELINULUI, Sat MINERI, Comuna Somova, la doar 7 km (7 minute) de Tulcea și 300 m de DN22 - Str. Brăilei - E87!! - Suprafață: 811 mp - 2 FRONTURI STRADALE: 7,23 ml la Str. Pelinului și 65,22 ml la Str. Culturii - ...

811 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Big,etaj 4 cu hidroizolatie,suprafata totala 46 mp,semidecomandat,izolat exterior,instalatie electrica sanitara schimbate,centrala gaz,partial mobilat(bucataria si dormitorul ,matrimonial raman mobilate),aparat aer conditionat,pret 61000 ...

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren intravilan 3000mp Frecatei, Tulcea
3
4

Vand teren intravilan 3000mp Frecatei, Tulcea

Vand teren intravilan 3000mp Frecatei, Tulcea cu deschidere stradala de 56.76.

3,000 m2

Frecatei, Tulcea

Casă și teren curte de vânzare (sau închiriat)
3
4

Casă și teren curte de vânzare (sau închiriat)

Vând (sau închiriez) casă bătrânească, locuibilă,casă + teren = 380 mp, deschidere stradală mare, zonă intens circulată, str.Soarelui Nr 2A Tulcea, preț închiriere 1,2 euro mp.

1200 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vânzare cu proiect de casa la sol
5
2

Teren de vânzare cu proiect de casa la sol

Teren de vânzare în suprafață de 481 mp cu utilități pe el,se poate vinde cu proiect sau fara la alt preț.discutabil la telefon .pret de vânzare 31500 euro.

481 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL
20
1

ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE PREȚ BOMBA: 83.000 EURO SUB 1.000 EURO mp o oportunitate rară pentru o locație ULTRACENTRALĂ! LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare exclusivă o proprietate cu potențial extraordinar, situată pe Str. Mircea Vodă nr. 20C, una dintre cele mai căutate zone din Tulcea. Locație ...

847 EUR/m2 | 98 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Urgent teren agricol, raza comunei Casimcea !!!! 2

Vand Urgent teren agricol, raza comunei Casimcea !!!!

Vand URGENT, teren agricol, extravilan, com. Casimcea, Jud. Tulcea, dupa cum urmeaza: - 23.229 mp ( 2,3229 ha) = 18.500 euro - 15.216 mp ( 1,5216 ha) = 12.000 euro - 4021 mp ( 0,4021 ha) = 3200 euro - 1467 mp ( 0,1467 ha) = 1100 euro

Casimcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren intravilan 1300 mp 12

Vand teren intravilan 1300 mp

Vand teren intravilan 1300 mp, racordat la rețeaua de apă, in localitatea Iazurile, jud.Tulcea.

Iazurile, Tulcea

  Apartament 4 camere, mobilat complet + centrală proprie   zona Păcii, Tulcea
8

Apartament 4 camere, mobilat complet + centrală proprie zona Păcii, Tulcea

Locație excelentă aproape de școli, magazine și transport public Zonă liniștită, ideală pentru familie Detalii apartament: 4 camere spațioase 2 băi confort și intimitate 2 balcoane perfecte pentru momente de relaxare Suprafață: 89 m Etajul 5 din 10 Izolat costuri ...

1292 EUR/m2 | 89 m2

Tulcea, Tulcea

Casa 4 camere semidecomandate, 1 bucatarie , 1 baie, toate utilitatile , garaj.  terenul are suprafa
6
11

Casa 4 camere semidecomandate, 1 bucatarie , 1 baie, toate utilitatile , garaj. terenul are suprafa

Proprietar vand o casa formata din 4 camere in localitatea Macin din jud.Tulcea . Casa are o suprafata construita de 100 mp, si teren de 822 mp cu o deschidere de 36 de metri. Casa este dispusa astfel: - 4 camere semidecomandate -1 bucatarie -1 baie -1 garaj Casa este langa ( gard in gard) judecatoria ...

730 EUR/m2 | 100 m2

Central, Macin, Tulcea

vand casa teren 1853mp Sarichioi, Tulcea
10
1

vand casa teren 1853mp Sarichioi, Tulcea

Se vinde casa in comuna Sarichioi 1853mp (93mp locuibil, 102mp anexa) Strada Bursucului 24, Sarichioi 850m de lacul Razim zona linistita casa mobilata equipata de intrat a locui pozele cu flori sunt de acu cativa ani era gospodarie cu plantatie de lucerna, capre, pasari, etc video recent