Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6
1

Teren casa Moara Grecilor

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa si teren
3
20

Casa si teren

Vindem casa cu 3 camere in satul Tifu, comuna Banca, Jud Vaslui. Casa se afla in centrul satului la strada asfaltata in 2024. Deschidere 45,7 ml, cu intrare pentru masina, care poate fi parcata si in fata casei. Proprietatea are acces la apa de fantana cu pompa, dar se poate accesa si reteaua de apa ...

195 EUR/m2 | 100 m2

Tifu, Vaslui

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6
1

Teren casa Moara Grecilor

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Teren pentru casa Moara Grecilor - intravilan
6

Teren pentru casa Moara Grecilor - intravilan

1,150 m2

Vaslui, Vaslui

Loturi de teren
1
2

Loturi de teren

Loturi de casa de 1000 mp în Bariera Puiesti (strada aleea castanilor). Intravilan. Cadastru. Utilitati pe strada (apa, gaz, stalpi de curent rețea cu iluminat stradal, aproape de asfalt, posibilitate de racordare la canalizare la 50 m). Se poate vinde și suprafață totală de 7500 mp...

Zorleni, Vaslui

Casă de vânzare cu garaj auto și anexa
5
1

Casă de vânzare cu garaj auto și anexa

Casă de vânzare în sat Iaz Com Solesti jud Vaslui cu garaj auto și anexa, acte în regulă preț 27000 negociabil la 25km de Vaslui cu asfalt la poartă.

318 EUR/m2 | 85 m2

Iaz, Vaslui

Spatiu comercial avantajos!
10
3

Spatiu comercial avantajos!

De închiriere de vânzare spațiu comercial (intabulat) situat la parter, pe Str.Republicii, Nr.18, bl.I1C,lângă fostul Proges-zona confecții (vis-a vis de biserica catolica) ! Spațiu are o suprafata utilă de 72 m. Este prevăzut cu doua intrari, față-spate! A funcționat ca școala de șoferi! Poate fi ...

32 EUR/m2 | 72 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vând teren intravilan în Muntenii de Sus, Vaslui
4

Vând teren intravilan în Muntenii de Sus, Vaslui

Vând teren intravilan în Satu Vechi, comuna Muntenii de Sus, județul Vaslui la 6km de municipiul Vaslui. Terenul este situat în plan secund, accesul se face pe drum pietruit, proiect asfaltare aprobat. Suprafață totală de 1206 m2, cu deschidere pe trei laturi, posibilitate două loturi. Posibilitate branșament ...

1,206 m2

Muntenii de Sus, Vaslui

Casă de vânzare
2

Casă de vânzare

Casă spațioasă de vânzare în Stănilești jud. Vaslui compusă din 8 camere plus hol ,mobilata si utilata,construită din bca având o suprafata construibilă de 207,8 mp si o suprafață totală teren 4158 mp pe care se află și o vie pe spalieri cu suprafața de 2369 mp. Imobilul este situat la șoseaua principală ...

9 EUR/m2 | 208 m2

Stanilesti, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

553 m2

Barlad, Vaslui

Casa cu Mansarda
6
5

Casa cu Mansarda

Se vinde casa cu Mansarda 2 camere hol baie bucătărie toate utilitățile în Vaslui zona Traian lângă Școala NR 1

1647 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Vând sau schimb
5
3

Vând sau schimb

Vând sau schimb Casa in Vaslui (Secuia) cu apartament 2 camere zona centrala plus diferența

667 EUR/m2 | 90 m2

Vaslui, Vaslui

Simila teren intravilan
1

Simila teren intravilan

vindem la Simila 4 loturi de teren intravilan .preț 25000 e lotul ..fiecare lot are deschiderea de 18ml la drum.

3,000 m2

Simila, Vaslui

Vand teren intravilan Husi
3

Vand teren intravilan Husi

Vând teren intravilan, Strada Dobrina, oraș Huși, judetul Vaslui. Terenul are acte de întabulare-cadastru și nomenclatură stradală (2 numere de casă). Suprafața este S=4500mp, terenul este pretabil pentru construcții rezidențiale sau comerciale datorită apropierii de soseaua principala Husi -Vaslui la ...

4,500 m2

Husi, Vaslui

Teren extravilan
1

Teren extravilan

Teren in suprafață de 7000 de mp in proximitatea loc Trestiana cu acces din centura mun Bârlad pe dj 243 .5euro mp negociabil.

7,000 m2

Trestiana, Vaslui

Teren de vanzare
2
7

Teren de vanzare

Vând teren in zona Dobrina

Husi, Vaslui

vand teren husi 3

vand teren husi

1700 mp de teren intravilan in zona Dobrina, la ultima bariera pe partea dreapta., suprafata totala: 1700

1,700 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

520mp teren intravilan , 4km de Vaslui
4
8

520mp teren intravilan , 4km de Vaslui

Vând o parcelă teren pentru casă 26m x 20m la 4 km vaslui cu acces facil, asfaltat cu posibilitate de racordare la utilități, apă, gaz, canalizare, energie electrică.

520 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren intravilan, zona linistita 24

Vand teren intravilan, zona linistita

Vand urgent 600m2 teren intravilan in com.Munteni de jos.Terenul se afla in centrul comunei.Pentru vizionare str.Stefan cel mare nr.263,a treia casa dupa sediul politiei,in sensul de mers spre Crasna.Terenul este imprejmuit,pe el se afla cultivata vita de vie si pomi fructiferi.Apa,lumina si gazele sunt ...

600 m2

Vaslui, Vaslui

Categorii

Județe

Vaslui
Salvează căutarea