Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna
7
1

Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna

COMISION ZERO CUMPĂRĂTOR! Teren Intravilan 6.890 mp - Crasna-Albești OPORTUNITATE INVESTIȚIE - Preț și locație de EXCEPȚIE! AVANTAJE: COMISION ZERO pentru cumpărător - economisești mii de euro! 6.890 mp teren intravilan - suprafață generoasă Deschidere 22,8 m la DRUM ASFALTAT - acces excelent Utilități ...

6,890 m2

Crasna, Vaslui

Promovat
Teren Intravilan de Vânzare 4,000mp Deschidere la DN24 intrare Vaslui
6
2

Comision 0% Vă propun spre vânzare un Teren intravilan, parcelat, cu deschidere la DN24 intrare în Vaslui dinspre Iași - în apropierea viitoarei intrări pe centura Vaslui Terenul are 4.000mp si este parcelat in 8 loturi a cate 500 mp fiecare la care se adaugă cotă indiviză din calea de access. Are o ...

4,000 m2

Nord, Vaslui, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă +19224m teren intravilan
5

Vând casă +19224m teren intravilan

Vând casă stare bună, locuibila imediat, 4camere, hol,baie, bucătărie, apă trasă cu hidrofor din fântână, fosa, beci +dependite, două fântâni +19200m teren, livadă de pruni, meri,cireși, gutui, teren arabil, gradina și o mare parte cca 1,2 ha impadurit cu salcâmi, recomandat pentru creșterea animalelor ...

19,224 m2

Sarateni, Vaslui

Casă de vânzare în Barlad 16

Casă de vânzare în Barlad

Casă de vânzare în Bârlad zona Confecții, Str. Câmpia Libertății nr.5 Vând casă situată într-o zonă liniștită și bine poziționată din Bârlad (zona Confecții), pe strada Câmpia Libertății. Suprafață teren: 300 mp Suprafață utilă casă: 100 mp Construcție din cărămidă, solidă și bine întreținută ...

880 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

vând apartament
2
2

vând apartament

detalii în poze. An construcție 1980. Pentru poze sunați și vă trimit pe WhatsApp. Mobilat parțial, preț 75.000 euro.

1153 EUR/m2 | 65 m2

Husi, Vaslui

Vand apartament  in Husi -posibilitate cabinet medical, altele. 1

Vand apartament in Husi -posibilitate cabinet medical, altele.

Vand apartament in Husi , str. 14 Iulie, cetral. 90mp . Trei camere, doua bai, doua holuri , acces la uscator. Posibilitate schimb cu apartament cu 2 camera sau locuinta la curte.

1333 EUR/m2 | 90 m2

Central, Vaslui, Vaslui

Vând casă
5
1

Vând casă

Vând casă în Vaslui, vizavi de spital, Aleea Hulubăț, suprafață construită 123,73 mp, suprafață în jurul casei 500 mp

691 EUR/m2 | 123 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
12

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Teren intravilan+extravilan Chitoc, asfalt, utilitati, acte complete, priveliste superba
4

ACTE cadastrale complete! Cumparatorul merge la notar si pleaca proprietar! (Actele tranzactiei dureaza aproximativ 3 saptmani in total.) Teren intravilan la drumul asfaltat - 1727mp. Suprafata totala 11000mp. Priveliste superba. Satul este inconjurat de padure. Drum asfaltat la un capat al parcelei, ...

11,030 m2

Chitoc, Vaslui

Apartament 3 camere Barlad 1

Apartament 3 camere Barlad

De vanzare 2 apartamente situate in Barlad visavis de Barlad Value Center in complexul rezidential Dya. Ambele au 3 camere la etajul 3 din 4 blocul avand lift. Un apartament are 150m si unul 180m. Pret fix 1.000 euro m

1000 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

casa de vînzare
10
9

casa de vînzare

casa de vînzare cu 3 camere bucătărie și hol plus că mai are 3 camere și beci magazin 2 garaje și sa construit și baie și bucătărie anul 2025 este recent renovata cit și pe afara

3500 EUR/m2 | 10 m2

Banca, Vaslui

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina
11

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina

Va prezentam un apartament cu 2 camere, la etajul 2, pe bd Epureanu, bloc V3. Apartamentul a fost renovat, inclusiv instalatiile si se afla intr-o zona foarte linistita. Pret: 46.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 58 mp; Suprafata utila: 42 mp; Suprafata utila ...

989 EUR/m2 | 47 m2

Barlad, Vaslui

Vând casa  plus teren
8

Vând casa plus teren

Vând casa 3 camere plus bucătărie vara zona centrala plus utilitati

467 EUR/m2 | 75 m2

Tanacu, Vaslui

Vând garaj de caramida cu autorizatie in Husi
4

Vând garaj de caramida cu autorizatie in Husi

Vând garaj cu autorizație in Husi pe str.Sf.Gheorghe nr.2D Garajul este din 1998 si are 24mp este din caramida. Prețul este cel din zona negociabil. Are usa automata. Prețul este 55000 lei

Husi, Vaslui

Apartament complet renovat
5

Apartament complet renovat

Vând apartament renovat în totalitate, modern, aer condiționat cu invertor, mobilat cu mobilier de calitate, centrală termică Viessman, înlocuită toată tâmplăria PVC și ușile, izolat termic la exterior și interior, parchet înlocuit, etaj 2, zonă liniștită și cu verdeață, bloc cărămidă, aproape de instituțiile ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Husi, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Vând teren Mânjești, Munteni de Jos
7
1

Vând teren Mânjești, Munteni de Jos

Vând 7 parcele de teren extravilan în Munteni de Jos, suprafața totală 2,4 hectare (24400 mp). Actele sunt la zi. 1 euro mp Prefer să-l vând tot odată. Nu sunt agenție sau speculant. Este o moștenire pe care vreau să o vând

24,400 m2

Vaslui, Vaslui

Vand garaj cu beci,  Vaslui
8
1

Vand garaj cu beci, Vaslui

Vand garaj cu beci, apa curenta, canalizare, curent electric. Vaslui. Garajul se află pe strada Matei Basarab, și are o suprafață de 18 mp. Este foarte bine intreținut și nu a fost niciodată parcată vreo mașină în el. A fost doar loc de depozitare. Pentru mai multe detalii la telefon.

Vaslui, Vaslui

Teren extravilan si vie
1
12

Teren extravilan si vie

Persoana fizica vand teren extravilan de 1000 mp in zona Mamuleanca (Husi) la un pret de 9 EUR mp, avand cadastrul facut. Informatii la telefon.

Husi, Vaslui

Casa de vanzare
4
3

Casa de vanzare

Vând casa zona Dric 1, Ana Ipatescu, suprafata totala 595 mp din care: 281 mp construcții și 314 mp teren( pomi fructiferi). Casa are 114 mp compusa din 3 camere, hol, bucătărie, baie și debara. Casa se vinde mobilată și utilată cu frigider, plita pe gaz, cuptor electric, lada frigorifica, masina de ...

126 EUR/m2 | 595 m2

Husi, Vaslui

De vânzare teren intravilan 2

De vânzare teren intravilan

De vânzare 7720 teren intravilan in sat Dimitrie Cantemir (Hurdugi), cu deschidere la strada principală care este asfaltată.