Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna
7
1

Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna

COMISION ZERO CUMPĂRĂTOR! Teren Intravilan 6.890 mp - Crasna-Albești OPORTUNITATE INVESTIȚIE - Preț și locație de EXCEPȚIE! AVANTAJE: COMISION ZERO pentru cumpărător - economisești mii de euro! 6.890 mp teren intravilan - suprafață generoasă Deschidere 22,8 m la DRUM ASFALTAT - acces excelent Utilități ...

6,890 m2

Crasna, Vaslui

Promovat
Teren 1,200mp Perieni / Drumul poiana sat
3

Teren 1,200mp Perieni / Drumul poiana sat

Descopera locul perfect pentru viitoarea ta casa sau investitie! Terenul se afla intr o zona linistita, cu acces facil la drum si toate utilitatile aproape. Spatiul generos si pozitionarea avantajoasa il fac ideal pentru a-ti construi visul sau pentru proiecte cu potential.

1,200 m2

Perieni, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
8
11

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare

O casa cu suflet, aproape de oras! Casa solida, construita cu grija si mestesug. Imobilul necesita renovari, dar are o structura sanatoasa si ofera un potential fantastic pentru a fi transormat intr-un camin. Teren incapator, impartit intre curti constructii si arabil, perfect pentru gradinarit , relaxare ...

396 EUR/m2 | 96 m2

Zorleni, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casa  plus teren
8

Vând casa plus teren

Vând casa 3 camere plus bucătărie vara zona centrala plus utilitati

467 EUR/m2 | 75 m2

Tanacu, Vaslui

Vând garaj de caramida cu autorizatie in Husi
4

Vând garaj de caramida cu autorizatie in Husi

Vând garaj cu autorizație in Husi pe str.Sf.Gheorghe nr.2D Garajul este din 1998 si are 24mp este din caramida. Prețul este cel din zona negociabil. Are usa automata. Prețul este 55000 lei

Husi, Vaslui

Apartament complet renovat
5

Apartament complet renovat

Vând apartament renovat în totalitate, modern, aer condiționat cu invertor, mobilat cu mobilier de calitate, centrală termică Viessman, înlocuită toată tâmplăria PVC și ușile, izolat termic la exterior și interior, parchet înlocuit, etaj 2, zonă liniștită și cu verdeață, bloc cărămidă, aproape de instituțiile ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Husi, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Vând teren Mânjești, Munteni de Jos
7
1

Vând teren Mânjești, Munteni de Jos

Vând 7 parcele de teren extravilan în Munteni de Jos, suprafața totală 2,4 hectare (24400 mp). Actele sunt la zi. 1 euro mp Prefer să-l vând tot odată. Nu sunt agenție sau speculant. Este o moștenire pe care vreau să o vând

24,400 m2

Vaslui, Vaslui

Vand garaj cu beci,  Vaslui
8
1

Vand garaj cu beci, Vaslui

Vand garaj cu beci, apa curenta, canalizare, curent electric. Vaslui. Garajul se află pe strada Matei Basarab, și are o suprafață de 18 mp. Este foarte bine intreținut și nu a fost niciodată parcată vreo mașină în el. A fost doar loc de depozitare. Pentru mai multe detalii la telefon.

Vaslui, Vaslui

Teren extravilan si vie
1
12

Teren extravilan si vie

Persoana fizica vand teren extravilan de 1000 mp in zona Mamuleanca (Husi) la un pret de 9 EUR mp, avand cadastrul facut. Informatii la telefon.

Husi, Vaslui

Casa de vanzare
4
3

Casa de vanzare

Vând casa zona Dric 1, Ana Ipatescu, suprafata totala 595 mp din care: 281 mp construcții și 314 mp teren( pomi fructiferi). Casa are 114 mp compusa din 3 camere, hol, bucătărie, baie și debara. Casa se vinde mobilată și utilată cu frigider, plita pe gaz, cuptor electric, lada frigorifica, masina de ...

126 EUR/m2 | 595 m2

Husi, Vaslui

De vânzare teren intravilan 2

De vânzare teren intravilan

De vânzare 7720 teren intravilan in sat Dimitrie Cantemir (Hurdugi), cu deschidere la strada principală care este asfaltată.

7,720 m2

Husi, Vaslui

Teren Intravilan 1562 mp, Central Barlad, GATA DE CONSTRUCTIE!
5
2

Va prezentam in exclusivitate, o oportunitate de investitie in centrul orasului Barlad: un teren intravilan generos, in suprafata de 1562 mp, situat in zona Piata Barlad (in spatele fostei vami, pe strada Sf. Ilie). Datorita suprafetei si pozitiei, terenul este pretabil pentru o gama larga de proiecte: ...

1,562 m2

central, Barlad, Vaslui

Teren 6200 mp, intravilan, sat Bogesti, comuna Pogana
7
2

Teren 6200 mp, intravilan, sat Bogesti, comuna Pogana

Va prezentam un teren de 6200 mp, in sat Bogesti, comuna Pogana. Pe teren se afla o casa batraneasca in stare avansata de degradare. Imobilul este la 15 km de Barlad. Pret: 13.500 euro Comision 0% de la cumparator. Utilitati: curentul electric, retea de apa (caminul este la poarta). Terenul are deschidere ...

6,200 m2

Bogesti, Vaslui

Teren intravilan, 340 mp, Barlad, cartier Tuguiata, str. Zimbrului
7
1

Va prezentam un teren intravilan, de cca 340 mp, pe strada Zimbrului, cartier Tuguiata, cu deschidere la strada de 25 m. Toate utilitatile sunt la limita terenului. Pret: 34.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: cca 340 mp, intravilan, front 25 m la str. Zimbrului. Terenul este ...

340 m2

nord-vest, Barlad, Vaslui

Spatiu comercial si teren intravilan 500 mp, Barlad, str Republicii
11
1

Va prezentam un spatiu comercial de 117 mp amprenta la sol si terenul aferent de 500 mp, intr-o zona centrala si cu vad, pe str Republicii, nr 140, zona Cerbu de Aur ndash; Piata. Pret: 164.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Spatiul este format dintr-o incapere de cca 60 mp, hol cu ...

1406 EUR/m2 | 117 m2

central, Barlad, Vaslui

Teren 1070 mp si casa demolabila, in Barlad, zona Gara, str. Minerva
7
1

Va prezentam un teren de 1.070 mp, intravilan, situat pe str. Minerva, nr. 23, in spatele depozitului Cris-Mih Gura-Leului. Pe teren se afla o casa veche, degradata. Terenul este racordat la curent electric, reteaua de apa si canalizare. Gazul este la limita proprietatii. Pret: 58.500 euro Comision 0% ...

1170 EUR/m2 | 50 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, nedecomandat, etajul 1, Barlad, Zona IRB
11
3

Va prezentam un apartament cu 2 camere, format prin unirea a 2 camere de camin, la etajul 1, in bloc 3, str. Republicii, nr. 320, zona IRB. Se vinde mobilat, utilat si cu electrocasnice. Pret: 34.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 48; Suprafata utila totala: ...

841 EUR/m2 | 41 m2

nord, Barlad, Vaslui

Teren intravilan pentru contstructie casa,hala,depozit,sau spatiu de dpozitare exterior
10
1

Daca iti doresti o zona liniștită si aproape de oraș cu toate utilitățile, vand o suprafață de 1280 m teren intravilan in localitatea Maraseni la o distanta de 6km pana in Vaslui. Terenul beneficiază de apa,canalizare,gaz si curent electric,asfalt,deschidere de 30m la strada, terenul are doua ieșiri ...

1,280 m2

Vaslui, Vaslui

Investiție imobiliară cu venit imediat   complex de apartamente cu potențial ridicat
5

Investiție imobiliară cu venit imediat complex de apartamente cu potențial ridicat

Se oferă spre vânzare un imobil cu adevărat valoros din punct de vedere investițional, situat într-o zonă liniștită, cu vedere deschisă către natură și un cadru aparte, inclusiv priveliște către o fermă de struți. Imobilul este compus din 16 apartamente, dintre care 8 sunt complet finalizate, iar alte ...

1 EUR/m2 | 1,120 m2

Vaslui, Vaslui

Casa plan parter de vanzare in Munteni de Jos la 4 km de mun Vaslui
10

Casa parter, amplasata in com Muntenii de jos, jud. Vaslui. Detalii importante: Compartimentare:trei dormitoare,living,baie si hol. Garaj cu ieșire în strada principală ( DN 24) Constructie din caramida cu fundatie din beton. Teren intravilan în suprafață de 670 mp. Casa este ...

891 EUR/m2 | 110 m2