Promovat
Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, str Bradului
8
2

Va prezentam un teren in zona centrala a orasului Barlad, pe strada Bradului, nr 6, in apropiere de restaurant Trattoria Da Vinci si ProLife. Pretabil constructie locuinta, cabinet medical sau sediu firma. Pret: 105.500 euro (150 euro mp) Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 707 mp, intravilan, ...

707 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren Intravilan de Vânzare 4,000mp Deschidere la DN24 intrare Vaslui
6
3

Comision 0% Vă propun spre vânzare un Teren intravilan, parcelat, cu deschidere la DN24 intrare în Vaslui dinspre Iași - în apropierea viitoarei intrări pe centura Vaslui Terenul are 4.000mp si este parcelat in 8 loturi a cate 500 mp fiecare la care se adaugă cotă indiviză din calea de access. Are o ...

4,000 m2

Nord, Vaslui, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vanzare teren zona industriala vaslui
1
2

vanzare teren zona industriala vaslui

Platforma betonata,toate utilitatile,canalizare,alimentare cu apa,energie electrica,gaz metan. Acces facil din tote directiile .

0 EUR/m2 | 1,000 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Vând  teren in  Mărășeni , Vaslui
7
2

Vând teren in Mărășeni , Vaslui

Vând teren în localitatea Mărășeni cu acces direct din DN cu toate utilitățile (gaz, curent, apa, canalizare). In curte se afla o casă batraneasca, o magazie și o fântână, precum și o vie si multi pomi fructiferi. Terenul are suprafața de 1015m2 în acte. În spatele casei este șes, apoi pădure. Toate ...

44 EUR/m2 | 1,015 m2

Maraseni, Vaslui

Teren intravilan Deleni
2
28

Teren intravilan Deleni

De vanzare teren intravilan Aproape de centru Str Bacani 2 drumuri de acces 1700 m Preț 10.000 euro m Terenul este îngrădit Pomi fructiferi Tel

1,700 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament + Spatiu Comercial - Vanzare 80 mp util LANGA LiDL Cartier Vaslui
10

- Parter - vedere spre Est-Sud-Vest - Suprafata UTILA 80 mp - vedere directa SPRE DINSPRE Magazinul LiDL Cartier pe toata latimea blocului (SPATIU PT RECLAMA) Pe strada Bucovinei, la cativa pasi de magazinul LiDL Cartier Doua (2) băi complet echipate Termoizolatie, Centrala termica pe gaz NOUA, 5 ...

3100 EUR/m2 | 80 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren intravilan
5

Vand teren intravilan

Vând 3 loturi de teren intravilan în Vaslui 627mp pe strada 8 martie în cartier și două loturi de 600 mp fiecare lângă pădure la paiu : terenurile au apa trasă în curte și gazul + curent la poarta , pentru mai multe detalii sunați la nr de telefon:(

627 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament 2 camere 2

Vând apartament 2 camere

Apartamentul este la parter și are și usa de acces din exterior putând fi folosit și ca spațiu comercial. Pot fi contactat și pe WhatsApp la nr.: (SUSNEA COSTICA)

1415 EUR/m2 | 41 m2

Vaslui, Vaslui

VZ TEREN agricol 2.5 HA , raza com. Malusteni, jud Vaslui

VZ TEREN agricol 2.5 HA , raza com. Malusteni, jud Vaslui

Vand teren extravilan 2,5 ha in com Malusteni jud vaslui, pret 4000 eur ha

Malusteni, Vaslui

Vind Apartament 2 camere
5
3

Vind Apartament 2 camere

Vind Apartament 2 camere decomandat, etaj 4, mobilat și utilat, 55 mp utili zona crucea Gării an construcție 1985, preț 82000 Euro.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Vaslui, Vaslui

Teren de vanzare
10
8

Teren de vanzare

Vand teren intravilan,in Husi, str.Ana Ipatescu, nr.182. Suprafata: 1186mp. Pomi fructiferi-meri,ciresi,nectarini,gutui,ciresi amari,piersici,caisi,pruni,peri,nuci. Vie nobila=140 butuci. Utilitati:-apa curenta si apa din fantana cu hidrofor; -canalizare; -curent; ...

Husi, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand Teren Ciusmeaua Moldovencii
1

Vand Teren Ciusmeaua Moldovencii

Vând teren după Cișmeaua Moldovencei. Situat la șosea DN15d Suprafață 7800mp. Preț 20 euro mp. Puțin negociabil. Se accepta si unele schimburi plata in rate. Deschidere 25 metri. Detalii si negocieri la fata locului -

7,800 m2

Vaslui, Vaslui

Teren str Casa Apelor
5
1

Teren str Casa Apelor

Vand teren 6571m str Casa Apelor cu gaz curent si apa la poarta .22 euro Terenul se poate parcela . Teren zona Casa Apelor 10000m care se poate parcela pret de la 11 euro m

Negresti, Vaslui

Teren intravilan pentru constructie casa,hala,depozit,sau spatiu de depozitare exterior
10
2

Teren intravilan cu toate utilitățile,zona liniștită si foarte aproape de Vaslui

1,280 m2

Vaslui, Vaslui

Vânzare casă cu etaj   construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp
8
7

Vânzare casă cu etaj construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. --- Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

500 m2

Barlad, Vaslui

Vind teren agricol intravilan
3
1

Vind teren agricol intravilan

Particular vind teren 7200m2 in Husi,zonaPodgoriile o vedere superba a orasului Husi,terenul este situat la 500m de ultima casa cu toate utilitatile ,linga soseaua Husi Averesti la 400m vila lui Calancea 10 euro m2 negociabil tel : info gmail: