Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravila, constructie casa
2
13

Vand teren intravila, constructie casa

Vand teren in suprafata de 500 mp, situat in Moara Grecilor - Vaslui, strada Gheorghe Rosca Codreanu, cu toate utilitatile.

Moara Grecilor, Vaslui

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar
1
7

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar

CASA , curata, trainica din caramida, izolatie termica, gaze, canalizare, cuprinde 2 apartamente decomandate-parter si etaj (recent amenajat), sobe teracota, balcon inchis cu termopan, posibilitate mansardare, 3 bai, 3 bucatarii, 2 beciuri, crama, atelier, amenajare speciala pentru pasari, magazie, ...

317 EUR/m2 | 757 m2

Barlad, Vaslui

vand garsoniera 24mp - complet renovata
10
2

vand garsoniera 24mp - complet renovata

vand garsoniera 24 mp Cartier- str filaturii

1500 EUR/m2 | 24 m2

Vaslui, Vaslui

Casă și teren de vinzare in com.vutcani , judetul vaslui

Casă și teren de vinzare in com.vutcani , judetul vaslui

Casa de vinzare in satul Vutcani jud. Vaslui formata din 6 camere + dependite si 28 arii teren arabil pret negociabil. Cotactatine la nr telefon sau

108 EUR/m2 | 150 m2

Vutcani, Vaslui

Apartament 3 cam 118 mp - Centru
5
2

Apartament 3 cam 118 mp - Centru

Apartament 3 camere(118 mp construiti 98 utili), zona 0, centru Piața Sf. Ilie, complet mobilat și utilat, centrala gaz + 2 aere condiționate Vivax și Samsung controlabile de pe telefon, 2 balcoane, cablu TV + Internet de mare viteza Router dual band 2,4 GHz și 5 G. Acces facil la toate punctele de ...

1531 EUR/m2 | 98 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vânzare cu pădure de salcâmi maturi intravilană
7

Casa de vânzare cu pădure de salcâmi maturi intravilană

Vând casă cu anexă gospodarească, gradină și pădure salcămi maturi în loc. Arsura, cu toate actele la zi, total 3715 mp. Pădure salcâmi maturi de aprox 2500 mp.

3,716 m2

Arsura, Vaslui

6 loturi de teren ideale pentru constructii rezidentiale; au mai ramas doar 4 !!!
1
2

4 loturi de teren intravilan, de aprox. 750 mp fiecare, utilitati, apa, gaz, curent electric, acces facil

Husi, Vaslui

10 Ha pădure comasat
1

10 Ha pădure comasat

Teren 10 HA comasat dintr-o bucata, esente tari (cer, stejar, etc) padure, locatie Ghergesti Galtesti, Jud Vaslui, la cca 30Km de loc Barlad. Prețul poate crește fiind o valoare perenă. Unic proprietar. Actele sunt in regulă. Preț total.

100,000 m2

Gherghesti, Vaslui

Teren intravilan de vanzare
2
8

Teren intravilan de vanzare

De vanzare teren intravilan in suprafata de 4000 mp situat pe str. Mihail Eminescu, langa MAT cu deschidere de 85 ml Posibil lotizat. Este tot betonat. Are gaz, canalizare,apa curenta și curent electric. . Pretabil pt cartier rezidențial ,sala evenimente, hale de productie.

4,000 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren agricol Stanilesti, Vaslui 5

Vand teren agricol Stanilesti, Vaslui

Vand teren agricol (arabil) Stanilesti, Vaslui Suprafata 16000 mp tarla 24 parcela 564/3

Stanilesti, Vaslui

Vand teren agricol (vie) 7

Vand teren agricol (vie)

Vand teren agricol (vie) Husi, Vaslui 1667 mp tarla 32 parcela 3522/3 Platou Fazanarie

Husi, Vaslui

casa de vanzare
5
3

casa de vanzare

Casa locuibila compusa din 3 camere decomandate:sufragerie 5 4,2 dormitoare 3 4 ,hol in forma de L. bucatarieApa in curte trasa plus fantana si gazul la poarta.Beci cimentuit. In aceiasi curte casa cu nivel si mansarda la rosu 110metri patrati ! Casa este ridicata in 2006,are baie ,bucatarie,living la ...

500 EUR/m2 | 80 m2

Costesti, Vaslui

Apartament 2 camere   Grădina, Bârlad   Preț negociabil
10

Apartament 2 camere Grădina, Bârlad Preț negociabil

Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 8, situat în zona Grădina,lângă Mopan, Bârlad. Zonă liniștită, aproape de magazine, școli și transport în comun. Apartamentul este luminos și bine întreținut, dispune de: centrală proprie, geamuri termopan, balcon, ușă metalică. Se vinde mobilat. Ideal pentru ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan 500m.
5

Teren intravilan 500m.

De vânzare teren intravilan 500m în Vlașca (Vaslui oraș,parcela nr. 3) Foarte aproape de oraș. Acces prin drum de servitute. -potrivit pentru construcție casa sau investitie. -zona cu acces rapid către oraș. Preț:16.500 euro , ușor negociabil. Pentru mai multe detalii, mesaj privat sa apel la nr. de ...

500 m2

Muntenii de Sus, Vaslui

Casa de vanzare in centru  Husi
8

Casa de vanzare in centru Husi

Relora Imobiliare îți propune o astfel de raritate în inima Hușului: o casă solidă din cărămidă, ultracentrală, cu curte generoasă de 435 mp, toate utilitățile racordate și acces imediat la tot ce contează în oraș. La doar 5 minute de școală, liceu, piață, judecătorie și Casa de Cultură Te muți fără ...

859 EUR/m2 | 93 m2

Central, Husi, Vaslui

Vz. CASA 4 camere+dep.+ teren 6200mp. LATASTI ,MURGENI, VS. ID-416
11
1

Va propunem spre Vanzare, in regim de REPREZENTARE EXCLUSIVA, prin Agentia e-IMPACT - BURSA IMOBILIARA e-IMPACT - , prin Procedura CONCURS DE OFERTE - CASA individuala de Vanzare in zona - loc. LATASTI, zona Murgeni, jud. Vaslui, avand 4 camere, 3 dormitoare, suprafata totala construita 92 mp, suprafata ...

217 EUR/m2 | 90 m2

Latesti, Vaslui

casa in Barlad
2
10

casa in Barlad

vand casa in Barlad,Zona Podeni , din caramida , canalizare , gaze , Centrala termica, fantana, curte mare , livada , trei porti , garaj , etc

110 EUR/m2 | 1,000 m2

Barlad, Vaslui

De Vânzare teren 707 mp in Barlad in spate la Poșta Română din centru

De vânzare teren ideal pentru dezvoltare comercială in Barlad în spate la Poșta Română din centru 707 mp!Terenul are niște clădiri mai vechi pe el:o casă,magazii și un garaj!Zonă bună!Are toate utilitățile necesare:gaz,curent, canalizare, apă de la rețea plus o fântână în curte!Pt mai multe detalii sunați ...

707 m2

Barlad, Vaslui

Schimb cu apartament plus diferentă!
10
9

Schimb cu apartament plus diferentă!

De vânzare zona scoala 9,lidăl Gară Vaslui Casa P+M,135 mp utili! imobilul este alcătuit la partier 2 dormitoare,living,baie,hol,bucătărie o terasa semi închisă și o cameră tehnica,la etaj un living o pen space,un dormitor și o baie,toate utilitățile de la oraș,accept și schimb cu apartament + diferența ...

1222 EUR/m2 | 135 m2

Vaslui, Vaslui

Vand casa si teren in Oltenesti, jud Vaslui
3
7

Vand casa si teren in Oltenesti, jud Vaslui

Vând urgent proprietate cu suprafața totală de 5700 mp, în comuna Oltenești, județul Vaslui. Casa bătrânească este racordată la electricitate și necesită renovare. In curte este si o anexa cu bucatarie de vara, beci, magazie. Gradina este mare cu livadă, vie și teren agricol. Proprietatea se află la ...

200 EUR/m2 | 110 m2

Oltenesti, Vaslui

Casă de vânzare - Gara Banca
8
3

Casă de vânzare - Gara Banca

Se oferă spre vânzare casă situată într-o zonă liniștită, la strada principală, în sat Gara Banca, comuna Banca, județul Vaslui. Detalii imobil: Suprafață utilă: 100 mp Compartimentare: -2 dormitoare -living - bucătărie cu spațiu de odihnă - hol - baie - o cameră suplimentară ce poate fi amenajată ...

800 EUR/m2 | 100 m2

Gara Banca, Vaslui

Teren 1100mp  extravilan intravilan Dobrina
3
1

Teren 1100mp extravilan intravilan Dobrina

Vand 1100 mp teren extravilan in Dobrina.. La cerere se poate transforma in intravilan. Facilitati - Drum de piatra iluminat, apa de la retea racordata , energie electrica la 10 metri. Amplasamentul se afla la cca 400m fata de ultima bariera (spalatoria de covoare din Dobrina). Pretul de vanzare este ...

1,100 m2

Husi, Vaslui

casa de vînzare
10
9

casa de vînzare

casa de vînzare cu 3 camere bucătărie și hol plus că mai are 3 camere și beci magazin 2 garaje și sa construit și baie și bucătărie anul 2025 este recent renovata cit și pe afara

3500 EUR/m2 | 10 m2

Banca, Vaslui

Vând teren Mânjești, Munteni de Jos
7
1

Vând teren Mânjești, Munteni de Jos

Vând 7 parcele de teren extravilan în Munteni de Jos, suprafața totală 2,4 hectare (24400 mp). Actele sunt la zi. 1 euro mp Prefer să-l vând tot odată. Nu sunt agenție sau speculant. Este o moștenire pe care vreau să o vând

24,400 m2

Vaslui, Vaslui

Vand garaj cu beci,  Vaslui
8
1

Vand garaj cu beci, Vaslui

Vand garaj cu beci, apa curenta, canalizare, curent electric. Vaslui. Garajul se află pe strada Matei Basarab, și are o suprafață de 18 mp. Este foarte bine intreținut și nu a fost niciodată parcată vreo mașină în el. A fost doar loc de depozitare. Pentru mai multe detalii la telefon.

Vaslui, Vaslui

De vânzare teren intravilan 2

De vânzare teren intravilan

De vânzare 7720 teren intravilan in sat Dimitrie Cantemir (Hurdugi), cu deschidere la strada principală care este asfaltată.

7,720 m2

Husi, Vaslui

Hala productie, depozitare Vaslui, 5132mp
20

Hala productie, depozitare Vaslui, 5132mp

Hala productie, depozitare Vaslui, 5132mp Hala de vanzare in Vaslui pentru productie depozitare, daca ai nevoie de 400kWA, inaltime de pana la 9,5m, zone administrative, teren cu platforma betonata si accese din 2 strazi, conditii contractuale flexibile, preturi discutabile; Hala + birouri 5132mp, ...

175 EUR/m2 | 5,132 m2

industriala, Vaslui, Vaslui

Teren extravilan zona Paiu
5
7

Teren extravilan zona Paiu

Teren extravilan 1600 mp, 46 35'42"N 27 44'20"E, acces cu masina, 4 km distanta de oras, 2,2 euro mp. Relatii la .

Vaslui, Vaslui

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.
5
1

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.

Se vinde apartament 3cam ,62mp , semidecomandat, la parter in bloc din anul 2001, zona Confectii, cu vedere la Bd. Republicii. Apartamentul este renovat si dispune de boxa la subsol, curat. Pret 79000 negociabil Tel

1274 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare, Comuna Rosiesi
5
5

Casa de vanzare, Comuna Rosiesi

Casa cu 3 anexe, 2 beciuri, baie put

30 EUR/m2 | 2,000 m2

Rosiesti, Vaslui

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament - Spatiu Comercial
7

Apartament - Spatiu Comercial

De vânzare Spațiu comercial (Vaslui) format din trei camere + baie.. cale de acces .. vis a vis de Lidl gara... Pret 120000 euro. Momentan este închiriat .. cumpărătorul are posibilitatea de a prelungi contractul cu actualul chiriaș! Tel .

1846 EUR/m2 | 65 m2

Vaslui, Vaslui

Casa parter cu Mansarda la 3km de Vaslui, strada asfaltata
10
10

Casa parter cu Mansarda la 3km de Vaslui, strada asfaltata

Casa de vânzare în localitatea Muntenii de Sus, Vaslui, la 500m de DN24, aproximativ 3 km de la ieșirea din Vaslui. Casa este alcătuită din: Parter: - Living și loc de luat masa - Bucatarie decomandata - Baie - Terasa Mansarda: - Doua dormitoare cu balcon - Dormitor matrimonial cu dresing si balcon - ...

875 EUR/m2 | 160 m2

Muntenii de Sus, Vaslui

Proprietate de vanzare,cu afacere la cheie
4

Proprietate de vanzare,cu afacere la cheie

Afacere la cheie, compusă din bar, magazin alimentar si brutărie, amplasate în com Danesti, jud. Vaslui,aproximativ 50 km de lasi si 30 km de Vaslui.Suprafată construita parter 283 mp, unde sunt amplasate brutăria, magazinul si barul. Etaj cu o suprafată de 226 mp, unde poate fi amenajată locuintă. Anexă ...

601 EUR/m2 | 283 m2

Danesti, Vaslui

Teren Moara Grecilor - Vaslui
1

Teren Moara Grecilor - Vaslui

Oportunitate de investitie! Proprietar in acte, vand teren extravilan in suprafata de 3760 mp in panta foarte lina, situat in proximitatea zonei construite, aflata in plina dezvoltare, a suburbiei Moara Grecilor a municipiului Vaslui, abordabil din DN24 pe strada G-ral Ion Rascanu, in spatele Directiei ...

Vaslui, Vaslui

Pasune de vanzare 5

Pasune de vanzare

Vand 5.5 hectare pasune,situata in zona limitrofa a satului Rusi ,comuna Puiesti ,judetul Vaslui. am act de proprietate și carte funciara