Apartamente 2 camere Tipografilor

Promovat
CI650 Tipografilor-Take Ionescu,2 camere,Lux
16

CI650 Tipografilor-Take Ionescu,2 camere,Lux

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet RENOVAT si UTILAT, cu suprafata utila de 49 mp, situat la Parter din 4, in zona Tipografilor,langa Take Ionescu, aproape de Medicina. Nu este la bulevard, blocul este din caramida si are acoperis. Este pe strada Bucuresti. Oportunitate ...

2612 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere la etajul 3 - zona Tipografilor
7

Apartament 2 camere la etajul 3 - zona Tipografilor

Apartament cu 2 camere | Centrala proprie | Investitie ideala - zona Tipografilor. FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona accesibila din Timisoara – Kaufland M. Kogalniceanu, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

CI612 Tipografilor-Take Ionescu, 2 camere, Renovat, Parter
10

CI612 Tipografilor-Take Ionescu, 2 camere, Renovat, Parter

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet RENOVAT si UTILAT, cu suprafata utila de 48 mp, situat la Parter din 4, in zona Tipografilor,langa Take Ionescu, aproape de Medicina. Nu este la bulevard, blocul este din caramida si are acoperis. Este pe strada Bucuresti. Oportunitate ...

2427 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
CI650 Tipografilor-Take Ionescu,2 camere,Lux
16

CI650 Tipografilor-Take Ionescu,2 camere,Lux

2612 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, centrala proprie, zona Tipografilor
9

Apartament 2 camere, centrala proprie, zona Tipografilor

Apartament 2 camere | Centrala proprie | Investitie sigura | Zona Kaufland M. Kogalniceanu FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona accesibila din Timisoara – Kaufland M. Kogalniceanu, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie cu randament bun. Detalii ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de 48 mp - zona Medicina
15

Apartament cu 2 camere de 48 mp - zona Medicina

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Tipografilor, aproape de facultatea de medicina. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Tipografilor, aflat la etajul Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. ...

2677 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Aparatment de vanzare in zona Tipografilor
4
2

Aparatment de vanzare in zona Tipografilor

Va propunem spre vanzare 2 camere situata in zona Tipografilor ,este in apropiere de Parcul Botanic ,Piata Marasti, mijloace de trasport, et . Apartamenutul este situat la etajul 2 , suprafata de 50 mp . Bloc din anul 1989 . Se accepta credite bancare!

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 Camere | Tipografilor | Proaspat Zugravit | Investitie | Comision 0
16

De vanzare | 2 Camere | Tipografilor | Proaspat zugravit | Ideal pentru investitie | Comision 0 Situat intr-una dintre cele mai apreciate zone din Timisoara, acest apartament combina o locatie privilegiata cu un potential unic. Amplasat langa Scoala Generala 16, ISHO, IPJ si mijloace de transport in ...

2161 EUR/m2 | 35 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

AX1203 Tipografilor, Campeador Residence, Parcare Subterana
11

AX1203 Tipografilor, Campeador Residence, Parcare Subterana

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Tipografilor, Complex Rezidential Campeador, situat la etajul 4 din 7 ( imobil cu doua ascensoare ), din 2021, cu suprafata de 57 MP utili + 6 MP terasa, compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie + Living open ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 45 mp, parter - CENTRAL
8
1

Apartament 2 camere, 45 mp, parter - CENTRAL

ID: P1773 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 45mp utili, situat la parter intr-un bloc cu 4 etaje, an constructie 1979. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona centrala. Detalii ...

2444 EUR/m2 | 45 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736170308

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Studio in ISHO - Apartament cu 1 camera la etajul 14 - Take Ionescu
10
2

Apartament cu 1 camera situat in complexul rezidential ISHO, la etajul 14 din 20, cu panorama asupra orasului. Are suprafata utila de 32 mp plus logie de 4,7 mp, fiind compartimentat in camera cu pat mare, dulap si birou, bucatarie mobilata si utilata complet, baie cu cada si terasa cu vedere panoramica. ...

4188 EUR/m2 | 32 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Tipografilor, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Tipografilor. Imobilul este amplasat la demisolul unui imobil D+P+2E, construit in anul 1900, situat intr-un sit arheologic, fara incadrare ca si cladire istorica. Suprafata utila este ...

1589 EUR/m2 | 56 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | renovat | mobilat | semicentral |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Tipografilor, la 10 minute de mers pe jos de Iulius Town si de centrul orasului; - etaj P/4 -suprafata utila: 49 mp; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; - apartement renovat complet acum 1 luna, mobila noua; -Include ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 118000 euro .

2458 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, direct proprietar pe Take Ionescu
5
4

Apartament de vanzare, direct proprietar pe Take Ionescu

Apartament ideal pt investitie, cu 2 camere Take Ionescu, 50 mp,recent renovat, mobilat complet, centrală proprie și boxă la subsol.

2500 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere zona ISHO, semidecomadat, etaj 1din 4, locatie excelenta!!
8
5

Propietar ofer spre vanzare apartament 2 camere, zona ISHO (la 5 min mers , intersectia Tapia & Titan), locatie linistita, 2 camere si bucatarie cu vedere spre spatiu verde, etaj 1din 4, approx 40mp, semidecomandat, bloc izolat termic si fonic, scara curata si bine intretinuta. Apartamentul este dotat ...

2950 EUR/m2 | 40 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea