Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament in Complex Rezidential zona Torontalului COMISION 0
17

COMISION 0! Apartament cu 2 camere, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 55 mp, compartimentarea fiind practică, cu bucătărie închisă, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie openspace -living -dormitor -baie -balcon Apartamentul ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap. 2D-parter-2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la dezvoltator
19

Apartament 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la parter în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă de 8 mp, acest apartament ...

2150 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu două camere, etajul 4 cu acoperiș.
20
1

Apartament spațios cu două camere, etajul 4 cu acoperiș.

De vânzare apartament spațios cu două camere situat la etajul patru cu acoperiș de țiglă ideal pentru a locui sau investiție.Locuinta este luminoasă și bine compartimentată, fiind poziționat la ultimul etaj oferă mai multă liniște și intimitate iar acoperișul asigură protecție suplimentară. Este decomandat ...

1523 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Take Ionescu amenajat LUX mobilat si utilat
13
2

Vand un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Take Ionescu- Tipografilor,in spate la ING,foarte aproape de facultatea de Medicina si dew Prefectura.Apartamentul este amenajat LUX,in suprafata de 48mp, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla, intr-o zona fantastic de linistita ...

2454 EUR/m2 | 48 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Aradului Complexul Rezidential Armonia etaj 6 din 11 parcare subterana inclusa
9

Ocazie!! De vânzare apartament cu 2 camere,Complexul Rezidential Armonia,in cadrul unui bloc construit in 2020,la etajul 6 din 11 etaje,cu o suprafata utila de 57.45mp utili și balcon de 7mp avand loc de parcare subteran, complet acoperit inclus în preț. Accesul în parcare se face pe bază de telecomandă ...

2535 EUR/m2 | 57 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cochet cu doua camere, lift | comision 0% | Sagului
9

District Real Estate vă propune in exclusivitate spre vânzare un apartament deosebit, cu 2 camere, situat la etajul 5, intr-un imobil relativ nou (2015), cu lift. Apartamentul se afla intr-o zona de mare interes din Timisoara, Calea Sagului. Acesta se afla intr-un cartier linistit, dar foarte accesibil, ...

2024 EUR/m2 | 42 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament renovat cu 2 camere | Dorobantilor
9

Apartament renovat cu 2 camere | Dorobantilor

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, renovat, situat in zona Dorobantilor, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine si alte puncte de interes Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 62 mp și este complet renovat. Compartimentarea este următoarea: - ...

1806 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO
5

Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Complexul Studentesc | Hotel Boavista
10

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Complexul Studentesc. Apartamentul este la etajul 4 din 4, al unui bloc cu acoperis din tigla. Este situat in apropiere de Hotelul Boavista, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, facultati si alte ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere decomandat zona soarelui etj 4 cu acoperis 1

Vand apartament 2 camere decomandat zona soarelui etj 4 cu acoperis

Aprtamentul are 2 balcoane orientat spre nord suprafata 52m patrati centrala proprie aer conditionat an abele camere.......

1827 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
4
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 1, situat in cartierul Dambovita, intr-un imobil construit in anul 1979, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este la 2 minute de mijloacele de transport in comun, restaurant Nora, piata Aurora.

1519 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
30
4

Apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 2 camere, mobiat si utilat complet la etajul 2 5, este posibilitatea de a monta centrala si o suprafata de 50 mp

1400 EUR/m2 | 50 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Olimpia-Stadion
5
19

De vanzare apartament 2 camere in zona Olimpia-Stadion

Vand apartament cu 2 camere decomandat la etajul 3 5 cu o suprafata utila de 48 mp, mobilat si utilat complet cu posibilitate de montat centrala proprie.

1563 EUR/m2 | 48 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

2 camere | zona excelenta | balcon mare | investitie |
10

2 camere | zona excelenta | balcon mare | investitie |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Dacia; - etaj P/4 -suprafata utila: 32 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 11 mp; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament nou2022,amenajare moderna,2 camere,Aradului,parter
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Aradului, intr-un bloc nou construit in anul 2022, amplasat intr-o zona linistita si apreciata, la doar 13 minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp + balcon si beneficiaza ...