Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, complet mobilat si utilat, cu 2 camere, o suprafata de 42 mp, nedecomandat, confort 2, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la parter intr-un bloc cu 4 etaje. Compartimentare: - ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartment cu 2 camere, 2 locuri de parcare Braytim
16
18

Apartment cu 2 camere, 2 locuri de parcare Braytim

Ofer spre vânzare apartament nou, situat LA ETAJUL 1 la cateva minute de Vila CONTRA într-un imobil cu 3 etaje. Constructia blocului a fost finalizata anul trecut. Apartamentul este compartimentat astfel: bucatarie, living, dormitor, baie, terasa generoasa. Imobilul dispune si de DOUA locuri de parcare ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Girocului
8
1

Apartament 2 camere decomandat, Girocului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare. Imobilul a fost recent renovat (usi noi, parchet reconditionat, instalatia sanitara) si recent igenizat. Apartamentul este compartimentat ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in imobil nou construit  in Timisoara
10
18

Apartament in imobil nou construit in Timisoara

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament,56 mp util si balcon de 6mp, in imobil nou construit ,etaj 2, doua camere compus din hol intrare, bucatarie separata, living cu iesire la balcon, hol cu dresing, dormitor mare si baie cu geam ,situat in Timisoara str. General Magheru nr. 50. Imobilul ...

1490 EUR/m2 | 49 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Iulius Mall
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 10 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, ...

1989 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar Vând Apartament 2 Camere Decomandat Complex Toscana (Ronaț)
8

Proprietar | Vând apartament 2 camere decomandat Complex Toscana (Ronaț) Adresă: Str. George Stephenson nr. 2 Suprafață: 55 mp utili + 12mp balcon Etaj: Parter Spațiul este distribuit în: - Hol de acces - Sufragerie spațioasă și luminoasă - Dormitor - Bucătărie complet mobilată și utilată - Baie - ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Ronat, Timisoara, Timis

COMISION 0% |Apartament 2 camere|Centrala proprie|Calea Martirilor
9

COMISION 0% pentru cumparator Apartament cu 2 camere de vanzare, situat in zona Calea Martirilor - Liviu Rebreanu, intr-un bloc izolat termic, construit in anul 1974. Apartamentul este nedecomandat, se afla la etajul 4 din 5 si se vinde complet mobilat si utilat, exact cum se vede in poze. Proprietatea ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Olimpia |
10

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Olimpia |

COMISION 0% pentru cumparator Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Olimpia, intr-un bloc acoperit cu tigla, la etajul 4 din 4. Apartamentul are o suprafata utila de 48 mp, respectiv 52 mp cu balcon inclus, si se vinde complet mobilat si utilat, exact cum se vede in fotografii. ...

1812 EUR/m2 | 48 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, renovat complet, curte comuna - Timocului Saguna
8
1

Apartament 2 camere, renovat complet, curte comuna – zona linistita, zona Timocului Saguna. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona linistita din Timisoara, in apropierea Casei Judetene de Pensii Timis. Locuinta este amplasata la casa, in curte comuna, oferind un plus ...

1581 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Vând Apartament cu două camere în zona Girocului
6
4

Vând Apartament cu două camere în zona Girocului

Proprietar.Vând apartament cu două camere de 40 de metri pătrați în zona Girocului, la etajul 5, acces la strada principală, foarte aproape de mijloace de transport în comun, de grădinițe și școli, acces la magazinele mari Penny, LiDL, Kaufland, Sud Plaza, aproape de parcul de joacă din Pădurice, aproape ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Torontalului
9
5

Apartament 2 camere de vanzare, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere loc de parcare inclus  8 minute de tm.
9
4

Apartament cu 2 camere loc de parcare inclus 8 minute de tm.

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un imobil cu regim de inaltime P+ 2E+M locuinte colective in REMETEA MARE Constructia blocului este din anul 2023.Constructia este riguroasa cu izolatie exterioara cu finisaje de calitate superioara. Sunt apartamente cu 1 si 2 camere,3 camere. DOTARI:usi ...

1800 EUR/m2 | 40 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere , zona Torontalului
8

Apartament 2 camere , zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etaj 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean 2

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean

Ap cu 2 camere de vanzare langa Spitalul Judetean,et 3,decomandat,recent amenajat,cu centrala proprie,pret 85000 euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere, parter, Vivalia(langa Iulius Mall)
9
1

Vand apartament 2 camere,str. Zimbrului nr.9,(bloc VIVALIA) langa Iulius Mall. Apartamentul este la parter si are o suprafata utila de 56 mp, la care se adauga o terasa de 25,3 mp. Se vinde mobilat si utilat, fiind potrivit atat pentru mutare imediata cat si pentru investitie (inchiriere). Compartimentare: -living ...

2946 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris
8
1

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris

Apartament 2 camere renovat recent situat in Timisoara, Strada Iris, Nr. 29, Etaj. 3. Suprafata 39 mp.

1769 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea